Live: Veiling 28 sessie 1 Live

Veiling: Veiling 23 sessie 1

(Aziatica) Antieke Perzische kilim

Eerste helft 20e eeuw. 115 bij 282 cm.Gebruikerssporen.

Verkocht voor € 70,00

Aziatica € 50 - € 100 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Design) Barcelona stoel met voetenbank

Leer met verchroomd metaal. Hoogte stoel 76 cm. Voetenbank is 63 cm breed.

Verkocht voor € 200,00

Design € 200 - € 400 (Startprijs: € 200,00)

Bekijk kavel

(Design) Beocentre 7007 Bang & Olufsen

Ca. 1985. Design Jacob Jensen. Werkende conditie.

Verkocht voor € 40,00

Design € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Spinnekop salontafel

ca. 1880. Maten: Enige gebruikerssporen.140 cm breed en 81 cm hoogte.

Antiek € 50 - € 100 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Vier eetkamerstoelen

In goede conditie. Nieuwe bekleding. Midden 20e eeuw.

Curiosa € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Schilderij, Paneel

Schilderij 29,5 cm breed Olieverf op paneel. Tekst aan de achterzijde kan niet worden bevestigd.

Verkocht voor € 40,00

Kunst € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Kangxi bord, chinese export

Dia 37 cm. Randfrittings, geen scheurtjes.

Verkocht voor € 600,00

Aziatica € 300 - € 600 (Startprijs: € 300,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Kangxi bord, Chinese export

dia 35 cm. Met schade, zie foto's

Verkocht voor € 70,00

Bekijk kavel

(Design) Stoelen Hotlkamp Deventer

Twee stuks. Originele verf.

Verkocht voor € 40,00

Design € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Design) Twee stoelen Bovenkamp Denmark

Ontwerper: Aksel Bender Madsen. Gebruikerssporen. Originele wollen bekleding.

Verkocht voor € 400,00

Bekijk kavel

(Kunst) Bronzen buste gesigneerd H. Hoyer

Brons gieter ?? Hoogte 15 cm.

Verkocht voor € 70,00

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Olieverf op doek, een landschap

Maten ( zonder lijst) : 41 bij 50 cm. Gesigneerd links onderin ( Waldman ?)

Kunst € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Delft bord huwelijksaanzoek

18e eeuw. Delft doorsnede 32 cm. Kleine randchipjes, geen scheuren of restoraties.

Verkocht voor € 800,00

Antiek € 100 - € 200 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinese vaas

Height 48 cm. Eind 20e eeuw

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Japans antiek

Satsuma beeldjes H 13 cm, Bronzen vaas H 25 cm. Een hoofdje is weer opgelijmd.

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Etnografica) Rode klei keramiek

Afrikaans. H. max 15 cm

Etnografica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Kunst) H. A. Alberts

Papiermolen. Olieverf op paneel, 15x20 cm. + een andere met voorstelling van een hertje, 28x22 cm.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

(Antiek) Zonophone Grammofoon

Ca. 1906. Werkende conditie

Antiek € 200 - € 400 (Startprijs: € 200,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinese Ossenbloed vaas

H 29 cm. Moderne productie

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

(Etnografica) Benin een bronzen object

H 45 cm. Tweede helft 20e eeuw

Verkocht voor € 120,00

Etnografica € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Etnografica) Indonesie; beeld

Palisander. H 48 cm

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee 18e eeuwse Chinese borden

dia max 23 cm. Een heeft twee haarlijnen en de andere ( met druif decoratie ) heeft een kleine chip.

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Kunst) J. H. Coster, Almelo

Afm. 23x31 cm. Twents landschap

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

(Kunst)

Draagt signatuur O. Eerelman, Niet van de beroermde schilder volgens ons. Afm. 43x74 cm

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Kunst) A. Brouwer; landschapmet platbodem

Afm. 31x39 cm. 20e eeuw

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel