Live: Veiling 28 sessie 1 Live

Veiling: Veiling 23 sessie 1

(Zilver) Zilveren inktpot met kristallen pot

B 16 cm. Inclusief pennen

Verkocht voor € 70,00

Zilver € 50 - € 100 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Curiosa ) Emaille op rood koper

dia 22 cm. ca. 1950. Waarschijnlijk Nederlands

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Kangxi kop en schotel

dia schotel 11 cm. Kom ca. 7 cm breed. Kommethe met twee haarlijntjes en schotel met een chipje.

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee famille roze vazen

H max 31 cm. Ca. 1970

Bekijk kavel

(Aziatica) twee famille rose vazen

H max 27 cm. ca. 1970

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee Kangxi Imari borden met bloemenmand decoratie

Ca. 23 cm breed. Een bord heeft een chip. Andere bord is in goede conditie. Geen haarlijnen.

Verkocht voor € 120,00

Aziatica € 70 - € 140 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee Chinese Kangxi Imari borden

26 cm doorsnee. Enige slijtage van goudverf. Verder in zeer goede conditie ( geen haarlijnen, geen chips, geen frittings )

Verkocht voor € 140,00

Aziatica € 100 - € 200 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Kangxi borden met decor van Pioenrozen

China ca. 1680. 21 cm breed. Een bord heeft een haarlijn, een chip aan de standring en twee frittings. Het andere bord heeft een klein ongeglazuurd deel aan de rand ( geen schade )

Verkocht voor € 160,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Drie Kangxi borden met decor van bloemenmand

Ca. 1700. Ca. 23 cm breed. Geen haarlijnen. Een bord heeft 4 kleine chips, een bord heeft twee frittings en een bord heeft een fritting.

Verkocht voor € 150,00

Aziatica € 150 - € 300 (Startprijs: € 150,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee Kangxi borden Chinese export

Twee borden vam 28 cm breed. Geen haarlijnen. Randen zijn gefrit / gechipt. Zie foto's

Verkocht voor € 400,00

Aziatica € 250 - € 500 (Startprijs: € 250,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee famille roze borden

China 18e eeuw. ca. 22 cm breed. EEn bord met een grote scheur en een chip. Andere bord met een klein chipje.

Verkocht voor € 70,00

Aziatica € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Kangxi Imari terrine

Zwaar stuk. Hoogte 14 cm en breedte 28 cm ( incl. handvaatjes ) Mist een deksel en een handvat is opnieuw gelijmd. Ca. 1700

Verkocht voor € 70,00

Aziatica € 50 - € 100 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinees Spekstenen snijwerk

Met potjes voor objecten. Twede helft 20e eeuw. 27 cm lang.

Aziatica € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

(Asian art ) Buddistisch bidboek, Kammavaca

W 21 cm. Gemaakt op palmbladeren. Eerste helft 20e eeuw.

Asian art € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Schilderij

Schilderij, 22,5 x 32 cm. Gesigneerd

Verkocht voor € 50,00

Kunst € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinese schildering op rijstpapier

Schildering op rijstpapier 34 x 44 cm

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Schildering op rijstpapier 34,5 x 35 cm

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Kunst

Schildering op rijstpapier 34 x 34,5 cm

Verkocht voor € 80,00

Bekijk kavel

(Antiek) Pieter Groeneveldt schaal

Schaal Groeneveldt. Doorsnede 29,5 cm

Verkocht voor € 40,00

Antiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinese Bi schijf

Natuurstenen Bi schijf. Doorsnede 29,5 cm

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinese objecten

Chinese kist 40 x 23 x 24 cm met rank badges en een tasje ( jaren 50 )

Verkocht voor € 280,00

Bekijk kavel

((Aziatica) Indonesie varkens kop

Houten 'masker', h 23 cm

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Kunst) Waterverf; G.W. van Blaaderen

Schilderij 28,5 x 20 cm, gesigneerd Gerrit Willem van Blaaderen, geb. 1873. Leerling van de academie te Antwerpen

Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Doos van schildpad

Doosje van schildpad h 3,5 cm breedte 9 cm

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Antiek) Bestekset Bontgen & Sabins

Bestekset 12 stuks 19e eeuw, Victoriaans

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel