Veiling: Veiling 23 sessie 1

(Aziatica) Antiek Chinees porselein

Bord breedte 26,5 cm, schaal l 25 cm b 18 cm en een schenkkan h 8 cm. Octagonale bord heeft een chip, grote bord heeft een haarlijn en de melkkan is gaaf.

(Antiek) Delftse borden

Een lot van 2 18e eeuwse Delftse borden met blauw decor. Dia 23 cm.

(Kunst) Beeld Gesigneerd Bekman

H 59 cm. Hout.

(Kunst) Avinoam Kosowsky Gravure

Afm. 45x34 cm

(Curiosa ) Emaille op rood koper

dia 22 cm. ca. 1950. Waarschijnlijk Nederlands

(Aziatica) Chinees hardstenen figuur van een Foo dog

Hoogte 7 cm

(Kunst) Ets gesigneerd Boasson

Ets 44,5 cm x 30 cm gesigneerd door Boasson

(Antiek) J.E Stevens Tammany bank ca. 1875

Gietijer, geen kopie. Mist een arm.

Krijttekening

Hollandse school pasteltekening op papier. Linksonder onduidelijk gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

(Aziatica) Chinees porselein voor de Thaise markt + een lakdoos

Twee keer 20e eeuws porselein. Een keer een Chinese lakdoos. Max. hoogte 16 cm, breedte 12 cm

(Aziatica) Drie schotels en een kom

China 18e eeuw. Kom heeft twee chips en een van de schotels heeft ook een chipje. Geen haarlijnen. Kom is ca. 6,5 cm breed . Schotels zijn ca. 10 cm breed.

(Aziatica) Chinees Spekstenen snijwerk

Met potjes voor objecten. Twede helft 20e eeuw. 27 cm lang.

(Aziatica) Twee Kangxi Imari borden met bloemenmand decoratie

Ca. 23 cm breed. Een bord heeft een chip. Andere bord is in goede conditie. Geen haarlijnen.

9725 CT Groningen