Veiling: Veiling 23 sessie 1

(Aziatica) 17e eeuws Chinees porselein

Kommetje breedte 12 cm en 2 vaasjes h 6 cm

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Schilderij

Olieverf op board voorstelling van een aantal mensen op een paardenslee in de sneeuw. Onduidelijk gesigneerd Vissie?? Afm Oost Europese school ca 1940.

Kunst € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Japanse kop en schotels

Servies, schoteltje breedte 12 cm, kopje h 7 cm. ca. 1900

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Antiek Chinees porselein

Bord breedte 26,5 cm, schaal l 25 cm b 18 cm en een schenkkan h 8 cm. Octagonale bord heeft een chip, grote bord heeft een haarlijn en de melkkan is gaaf.

Verkocht voor € 60,00

Aziatica € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee Chinese potten

Vaas h 22 cm, pot h 11 cm. 20e eeuw

Bekijk kavel

19e eeuw. Divers, 3 x vaasje h 12 cm, vaasje h 9 cm, kop en schotel, schenkkan 8 cm. Enige defecten

Verkocht voor € 180,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Japans, Arita dekschaal

Maten 26 x 17 cm. ca. 1900

Bekijk kavel

(Zilver) Divers bestek

Bestek zilver; theelepeltjes, taartschep, suikerlepeltjes, saus lepeltje en een vaasje. 452 gram.

Verkocht voor € 140,00

Zilver € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinees porselein in zilveren montering

Miniatuur theepotje h 5 cm en een schaaltje op voet h 6 cm. Porselein 18e eeuw en zilver montering 19e eeuw

Verkocht voor € 70,00

Aziatica € 50 - € 100 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Zilveren beursjes

Portemonnee 1 x groot L 17 cm, 3 x klein L 7 cm

Verkocht voor € 60,00

Antiek € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Drie houten beelden

Beelden hout, 2 x h 33 cm 1 x h 31 cm. 20e eeuw

Bekijk kavel

(Aziatica) Antieke Chinese borden

Borden 5 x breedte, 1 x 25 cm breedte, 4 x 23 cm breedte. Haarlijnen en kleine chips aan een aantal borden )

Verkocht voor € 100,00

Aziatica € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Gustaaf de Smet

Houtsnede op Japans papier. De maaier Afm Beeld 23X21,5 cm.

Kunst € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Jan ten Have

Litho Oosterhaven Groningen. Gesigneerd in potlood Jan ten Have 1951. Afm beeld. Achter passe-partout.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

(Kunst) D.H.W. Filarski

Litho Corsica. Gesigneerd in de plaat en in potlood. Afm

Verkocht voor € 60,00

Kunst € 50 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Zes keer Chinese borden

Borden 6 x; 3 x 26 cm breedte en 3 x 23 cm breedte. 18e en 19e eeuw. Een bord is gelijmd. Anderen hebben enige defecten zoals een scheurte of chipjes.

Verkocht voor € 120,00

Bekijk kavel

(Devotionalia) Icoon Russisch of oost europa

Afm. 16x13 cm. Bronzen frame. Waarschijnlijk geschilderd op hout. 19e eeuw.

Devotionalia € 50 - € 100 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Kristallen parfumfles met gouden montering

Flesje h 12 cm met goud. 19e eeuw

Verkocht voor € 120,00

Antiek € 100 - € 200 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Bronzen Adelaar

Een fraaie bronzen beeld van een adelaar met gespreide vleugels. Niet gesigneerd. H 19 cm.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Kangxi Imari borden

Borden 2 x breedte 22 cm. One with bodem scheurtje en beide wat kleine chips.

Verkocht voor € 120,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinees Imari borden Kangxi

Grote borden 2 x breedte 29 cm. Een met een bodem scheurtje. Beide wat schilfers.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinese lunchboxes, hout en lakwerk

Houten dienblad 1 x 40 x 26 cm, houten kommen;1 x h 16 cm, 1 x h 20 cm, 1 x 14 cm, 1 x 16 cm en een bord 30 cm. Midden 20e eeuw

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee theepotten en een paar kommen

Theepot h 7 cm, theepot 11 cm, 2 bekers h 9 cm. 18e eeuw. Geen deksels en wat schade.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinees benen figuur van een Boeddha

h 16 cm. 20e eeuw

Verkocht voor € 70,00

Bekijk kavel

(Antiek) Porselain

Kaarsenstandaard h 24 cm en een inktstel

Bekijk kavel