Veiling: Veiling 23 sessie 1

(Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpoppen

H max 60 cm

(Curiosa) Lot

Vaas h 19 cm, vaas verzilverd h 15 cm en een windlicht h 17 cm.

Satsuma vazen, eerste helft 20e eeuw

Twee Satsuma vazen, Japan, eerste helft 20e eeuw.

(Aziatica) Twee famille rose bloempotten

H 14 cm. Geen schade. 20e eeuw

(Sieraden) Halsketting met barnsteen, Lapis lazuli en andere stenen

Zware halsketting met verschillende stenen met origineel tasje. Tweede helft 20e eeuw.

(Art Nouveau) Clio vaas

Een glazen Clio vaasje met gebrandschilderde decoratie van de kerk te Lourdes Frankrijk. Gesigneerd Clio. (Lichte schilfers bovenrand) H 7 cm.

(Goud) Horloge met Chronometer

Gewicht 57, 2 gram

(Aziatica) Nanking bord

China, ca. 1920. 32 cm wide

(Aziatica) Kangxi Imari borden

Borden 2 x breedte 22 cm. One with bodem scheurtje en beide wat kleine chips.

(Sieraden) Camee

Een glaspasta camee met klassiek dames gezicht in vergulde setting met steentjes.

(Boeken) Chinees keramiek

Een lot boeken over Chinees keramiek (totaal 17).

(Glas) Willem Heesen Vlammetje

H 18 cm. Gesigneerd.Met certificaat

(Kunst) A. Brouwer; landschapmet platbodem

Afm. 31x39 cm. 20e eeuw

(Keramiek) Hollohaza beeld van twee steuren

Beeld vissen h 22 cm.Goede conditie

(Aziatica) Twee famille roze borden

China 18e eeuw. ca. 22 cm breed. EEn bord met een grote scheur en een chip. Andere bord met een klein chipje.

Krijttekening G. Kossens

Krijttekekening gesigneerd door G. Kossens.

(Boeken) Oriental Ceramics

Transactions of the Oriental Ceramics Society, 7 delen: Vol. 60-66. Alle in overwegend goede conditie.

(Curiosa) Vier eetkamerstoelen

In goede conditie. Nieuwe bekleding. Midden 20e eeuw.

((Aziatica) Indonesie varkens kop

Houten 'masker', h 23 cm

(Kunst) H. A. Alberts

Papiermolen. Olieverf op paneel, 15x20 cm. + een andere met voorstelling van een hertje, 28x22 cm.

(Aziatica) Qianlong vaas met deksel

Deksel niet bijpassend en 19e eeuw. Hoogte vaas incl deksel is 18 cm. Vaas heeft twee haarlijntjes.

(Aziatica) Antieke Perzische kilim

Eerste helft 20e eeuw. 133 bij 199 cm. Gebruikerssporen.

(Sieraden) Bijbelslot van goud

Slot van een bijbel, 5,7 gram

(Aziatica) Twee famille verte vazen

Vaas 2 x h 24 cm. Eind 20e eeuw

(Sieraden) Armband en broche met goud

14 karaat goud en git.

9725 CT Groningen