Veiling: Veiling 23 sessie 1

(Aziatica) 17e eeuws Chinees porselein

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

Kommetje breedte 12 cm en 2 vaasjes h 6 cm

Kavel: 26

(Kunst) Schilderij

Categorie(ën): Kunst

€ 40 - € 70

Olieverf op board voorstelling van een aantal mensen op een paardenslee in de sneeuw. Onduidelijk gesigneerd Vissie?? Afm Oost Europese school ca 1940.

Kavel: 27

(Aziatica) Japanse kop en schotels

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

Servies, schoteltje breedte 12 cm, kopje h 7 cm. ca. 1900

Kavel: 28

(Aziatica) Antiek Chinees porselein

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 60

Bord breedte 26,5 cm, schaal l 25 cm b 18 cm en een schenkkan h 8 cm. Octagonale bord heeft een chip, grote bord heeft een haarlijn en de melkkan is gaaf.

Kavel: 29

(Aziatica) Twee Chinese potten

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

Vaas h 22 cm, pot h 11 cm. 20e eeuw

Kavel: 30

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 60

19e eeuw. Divers, 3 x vaasje h 12 cm, vaasje h 9 cm, kop en schotel, schenkkan 8 cm. Enige defecten

Kavel: 31

(Aziatica) Japans, Arita dekschaal

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

Maten 26 x 17 cm. ca. 1900

Kavel: 32

(Zilver) Divers bestek

Categorie(ën): Zilver

€ 30 - € 60

Bestek zilver; theelepeltjes, taartschep, suikerlepeltjes, saus lepeltje en een vaasje. 452 gram.

Kavel: 33

(Aziatica) Chinees porselein in zilveren montering

Categorie(ën): Aziatica

€ 50 - € 100

Miniatuur theepotje h 5 cm en een schaaltje op voet h 6 cm. Porselein 18e eeuw en zilver montering 19e eeuw

Kavel: 34

(Antiek) Zilveren beursjes

Categorie(ën): Antiek

€ 30 - € 60

Portemonnee 1 x groot L 17 cm, 3 x klein L 7 cm

Kavel: 35

(Aziatica) Drie houten beelden

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

Beelden hout, 2 x h 33 cm 1 x h 31 cm. 20e eeuw

Kavel: 36

(Aziatica) Antieke Chinese borden

Categorie(ën): Aziatica

€ 40 - € 80

Borden 5 x breedte, 1 x 25 cm breedte, 4 x 23 cm breedte. Haarlijnen en kleine chips aan een aantal borden )

Kavel: 37

(Kunst) Gustaaf de Smet

Categorie(ën): Kunst

€ 30 - € 50

Houtsnede op Japans papier. De maaier Afm Beeld 23X21,5 cm.

Kavel: 38

(Kunst) Jan ten Have

Categorie(ën): Kunst

€ 30 - € 50

Litho Oosterhaven Groningen. Gesigneerd in potlood Jan ten Have 1951. Afm beeld. Achter passe-partout.

Kavel: 39

(Kunst) D.H.W. Filarski

Categorie(ën): Kunst

€ 50 - € 80

Litho Corsica. Gesigneerd in de plaat en in potlood. Afm

Kavel: 40

(Aziatica) Zes keer Chinese borden

Categorie(ën): Aziatica

€ 40 - € 80

Borden 6 x; 3 x 26 cm breedte en 3 x 23 cm breedte. 18e en 19e eeuw. Een bord is gelijmd. Anderen hebben enige defecten zoals een scheurte of chipjes.

Kavel: 41

(Devotionalia) Icoon Russisch of oost europa

Categorie(ën): Devotionalia

€ 50 - € 100

Afm. 16x13 cm. Bronzen frame. Waarschijnlijk geschilderd op hout. 19e eeuw.

Kavel: 42

(Antiek) Kristallen parfumfles met gouden montering

Categorie(ën): Antiek

€ 100 - € 200

Flesje h 12 cm met goud. 19e eeuw

Kavel: 43

(Kunst) Bronzen Adelaar

Categorie(ën): Kunst

€ 40 - € 70

Een fraaie bronzen beeld van een adelaar met gespreide vleugels. Niet gesigneerd. H 19 cm.

Kavel: 44

(Aziatica) Kangxi Imari borden

Categorie(ën): Aziatica

€ 40 - € 80

Borden 2 x breedte 22 cm. One with bodem scheurtje en beide wat kleine chips.

Kavel: 45

(Aziatica) Chinees Imari borden Kangxi

Categorie(ën): Aziatica

€ 40 - € 80

Grote borden 2 x breedte 29 cm. Een met een bodem scheurtje. Beide wat schilfers.

Kavel: 46

(Aziatica) Chinese lunchboxes, hout en lakwerk

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 60

Houten dienblad 1 x 40 x 26 cm, houten kommen;1 x h 16 cm, 1 x h 20 cm, 1 x 14 cm, 1 x 16 cm en een bord 30 cm. Midden 20e eeuw

Kavel: 47

(Aziatica) Twee theepotten en een paar kommen

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 60

Theepot h 7 cm, theepot 11 cm, 2 bekers h 9 cm. 18e eeuw. Geen deksels en wat schade.

Kavel: 48

(Aziatica) Chinees benen figuur van een Boeddha

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

h 16 cm. 20e eeuw

Kavel: 49

(Antiek) Porselain

Categorie(ën): Antiek

€ 30 - € 60

Kaarsenstandaard h 24 cm en een inktstel

Kavel: 50

Uw biedingen

Log in om op kavels te bieden en uw huidige biedingen te bekijken.

Inloggen of Registreren

Veilingagenda:

Afgelopen veilingen:

2019-06-25 Veiling 23 sessie 2
2019-06-24 Veiling 23 sessie 1
2018-03-14 Veiling 14maart 2018
2018-01-13 Veiling 13 jan 2018

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.

Klinkhamer Veilinghuis

(031)505532122