Veiling: Veiling 23 sessie 1

(Aziatica) Satsuma kom met figuren

Kom h 6,5 cm, doorsnede 14 cm. Japan, ca. 1900

(Zilver) lot

Een lot met 6 Hollands zilveren Biedermeier lepeltjes hierbij een aantal anderen. Allen ca 1900.

(Tapijten) Perzisch tapijt

Afm 200x300 cm. Handgeknoopt

(Kunst) Olieverf op doek

Afm 49x77 cm. Onduidelijk gesigneerd

(Aziatica) Chinees Imari borden Kangxi

Grote borden 2 x breedte 29 cm. Een met een bodem scheurtje. Beide wat schilfers.

(Curiosa) Koffer Batik decoratie

Koffer leer.Handgeschilderd. Indonesië. 45 x 34 x 10 cm

(Art deco) Cachepot Amstelhoek

Ca. 1900. Design C.J. van der Hoef. 19 cm hoog en 24 cm breed

(Aziatica) Chinese vaas

Height 48 cm. Eind 20e eeuw

Jan Hermanus Melcher Tilmes, olieverf op doek: Grachtengordel Amsterdam

(Aziatica) Drie Kangxi borden met decor van bloemenmand

Ca. 1700. Ca. 23 cm breed. Geen haarlijnen. Een bord heeft 4 kleine chips, een bord heeft twee frittings en een bord heeft een fritting.

(Design) Gazelle racefiets Champion mundial

In nagenoeg ongebruikte conditie. 1980.

(Aziatica) Chinese famille verte tegel

Doorsnee 27 cm. Eind 20e eeuw

(Aziatica) Hardstenen amuletten / beeldjes

Beeldjes 2 stuks hardsteen 7 x 5 cm/ 14 x 3,5 cm

(Aziatica) Bi schijf

Bi schijf doorsnede 17,5 cm

(Aziatica) Een kavel

Vaasje 2 x h 13 cm, flesje h 9 cm en een potje h 6 cm. 20e eeuw.

(Kunst) Bronzen buste gesigneerd H. Hoyer

Brons gieter ?? Hoogte 15 cm.

(Antiek) Tegels

Tegels 6 stuks. 17e, 18e, 19e, 20e eeuw.

(Aziatica) Japans antiek

Satsuma beeldjes H 13 cm, Bronzen vaas H 25 cm. Een hoofdje is weer opgelijmd.

(Antiek) Porselain

Kaarsenstandaard h 24 cm en een inktstel

(Aziatica) Serpentine doos in de vorm van een schildpad

JOp houten voet. h 8 cm. Eind 20e eeuw

(Antiek) Chesterfield stoel

Leer. 20e eeuw.

(Curiosa) Doofpot

Koperen doofpot h 41 19e eeuw

(Glas) Dekselpot

Hoogte 38 cm. Gemerkt met stikker

(Zilver) Lot

Divers zilver waaronder lepeltjes, asbakjes, poederstrooier en vaasje. 336 gram

(Sieraden) Armband en broche met goud

14 karaat goud en git.

9725 CT Groningen