Veiling: Veiling 23 sessie 1

(Curiosa) Lot aardewerk

Bord doorsnede 22 cm, bloempot h 10 cm, kom h 10 cm,pul h 9 cm en een vogel h 5 cm

(Curiosa) Aardewerk

Aardewerk; beeldje, vaas h 25 cm en 2 x vaas h 23 cm

(Aziatica) Blanc de Chine wierookbrander

Maten: 18e/19e eeuw . Diameter 12 cm, hoogte 6,5 cm

(Aziatica) Twee chinese kommen en een schotel

Maten 16, 11 en 9 cm breed. Eind 20e eeuw.

(Design) Aardewerk terrine

H. 37 cm. Ca. 1970

(Aziatica) Japanse vaas

Een porseleinen vaas met florale decoratie met vogels. Band met metalen band. H 27 cm. 19e eeuw

(Kunst) Olieverf op doek J. van Raamsdonk

Afm 48x68 cm

(Antiek) Naaldenkokers en een houten ei

19e eeuw. Een zilveren koker. Maximale lengte is 11 cm.

(Curiosa) Handelscatalogie

GG Safety pins en Fournitures 1938 en 1 andere

(Antiek) Boeddhistisch kleibeeldje voor een altaar

Hoogte 12 cm. 18th / 19th century

(Zilver) Zilveren tientjes

Zilveren tientjes 225 gram, 15 stuks.

(Etnografica) Pallisander houten beeld

Afrikaanse origine.Hoogte 55 cm. beschadigd

(Aziatica) Yongzheng kop & schotel

Chinees export porselein ca. 1730. Draak decoratie. Schotel is 12 breed en kopje 7, 5 cm. Goede conditie, geen scheurtjes,

(Glas) Art deco glaskom

H 15 cm. Waarschijnlijk Franse makelij. Jaren 30

(Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpop

H 57 cm. Eerste helft 20e eeuw

(Kunst) John Raedecker

Houtsnede op Japans papier, Afm beeld 24,5x26,5 cm. Achter Passe-partout.

(Aziatica) Chinese schildering op rijstpapier

Schildering op rijstpapier 34,5 x 35 cm

(Aziatica) Chinese Bi schijf

Natuurstenen Bi schijf. Doorsnede 29,5 cm

(Aziata) Twee famille rose vazen

Vaas 2 stuks h 45 cm. Beide met gerestaureerde bovenkant.

(Aziatica) Kangxi Imari terrine

Zwaar stuk. Hoogte 14 cm en breedte 28 cm ( incl. handvaatjes ) Mist een deksel en een handvat is opnieuw gelijmd. Ca. 1700

(Antiek) Zonophone Grammofoon

Ca. 1906. Werkende conditie

(Aziatica) Klein bord en een lepel

19e eeuw, China. Bord is ca.17 cm breed. Paar kleine scheurtjes.

(Kunst) W.O.J. Nieuwenkamp

Houtsnede 'Veere' 1919. Gesigneerd met ‘W.O.J.N.’ in het blok. Afm 18 x 24 cm

(Aziatica) Gemberpot

H max 14 cm 19e eeuw ( China / India )

(Sieraden) Armband en broche met goud

14 karaat goud en git.

9725 CT Groningen