Veiling: Veiling 23 sessie 1

(Keramiek) Hollohaza beeld van twee steuren

Beeld vissen h 22 cm.Goede conditie

Verkocht voor € 20,00

Keramiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Aardewerk

Aardewerk; beeldje, vaas h 25 cm en 2 x vaas h 23 cm

Curiosa € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Fotolijsten

een lort met fotolijsten met gefacetteerd glas Waaronder een drieluik. Frankrijk eind 19e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Antiek € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Japanse vaas

Een porseleinen vaas met florale decoratie met vogels. Band met metalen band. H 27 cm. 19e eeuw

Verkocht voor € 90,00

Aziatica € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Sieraden) Halsketting met amethyst

tweede helft 20e eeuw

Verkocht voor € 30,00

Sieraden € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Sieraden) Halsketting met barnsteen, Lapis lazuli en andere stenen

Zware halsketting met verschillende stenen met origineel tasje. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Sieraden € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinees hardstenen figuur van een Foo dog

Hoogte 7 cm

Verkocht voor € 20,00

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Glas) Leerdam tincraquele schaal

Doorsnede 31 cm. Mogelijk one of a kind / experimenteel. Ca. 1930. Enige krasjes.

Verkocht voor € 50,00

Glas € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Lot

Vaas h 19 cm, vaas verzilverd h 15 cm en een windlicht h 17 cm.

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Happy Boeddha

Zittende Boeddha met polychrome decoratie. 1e helft 20e eeuw. H 25 cm. (barst aan zijkant gezicht)

Bekijk kavel

(Aziatica) Kangxi kop en schotels

Kop 3 x h 4 cm, schotel doorsnede 12 cm. ca. 1700. Kommen niet bijpassend

Verkocht voor € 50,00

Aziatica € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee Indonesische beelden

Beeld hout h 36 cm en een beeld hout h 18 cm

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee famille verte vazen

Vaas 2 x h 24 cm. Eind 20e eeuw

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Drie theekommen met goudvis decoratie

8 cm breed en 4, 5 cm hoog. Eind 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(verzamelobjecten) Canadian club Whisky

Vier flessen verzegeld uit ca. 1967

Verkocht voor € 140,00

verzamelobjecten € 120 - € 180 (Startprijs: € 120,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Metalen beeld van een paard

Met marmeren voet, ca. 1900. Hoogte 23 cm en lengte is 20 cm. Niet gesigneerd.

Verkocht voor € 40,00

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee chinese kommen en een schotel

Maten 16, 11 en 9 cm breed. Eind 20e eeuw.

Verkocht voor € 300,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Nanking bord

China, ca. 1920. 32 cm wide

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Grote Chinese pencelenbeker

Hoogte 16 en breedte 19 cm. Een chip, zie foto. Eind 20e eeuw.

Bekijk kavel

(Antiek) Drie borden Delft 18e eeuw

Gechipte rand. Doorsnee: 22,5 cm

Verkocht voor € 30,00

Antiek € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Zilver) Lepeltjes in doos

9 zilveren lepels. 2 verzilverde lepels. Total gewicht zilver 184 gram.

Verkocht voor € 60,00

Zilver € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Delftse borden

Een lot van 2 18e eeuwse Delftse borden met blauw decor. Dia 23 cm.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Antiek) Drie roosjeskommen

19e eeuw. Een met grotere haarlijn en de ander met een kleine haarlijn. 16 cm breed.

Antiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Collectibles/Fotografie) Camera geweer

Een houten geweerkolf met bevestiging voor een camera om letterlijk plaatjes te schieten. oost Europese makelij.

Verkocht voor € 80,00

Collectibles/Fotografie € 80 - € 120 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

(Zilver) bestek en juwelen

Diverse gehaltes zilver. Inclusief een houten doosje.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel