Veiling: Veiling 23 sessie 1

Catalogus downloaden

76 - (Keramiek) Hollohaza beeld van twee steuren

Beeld vissen h 22 cm.Goede conditie

Bekijk kavel

Keramiek € 20 - € 40

77 - (Curiosa) Aardewerk

Aardewerk; beeldje, vaas h 25 cm en 2 x vaas h 23 cm

Bekijk kavel

Curiosa € 10 - € 20

78 - (Antiek) Fotolijsten

een lort met fotolijsten met gefacetteerd glas Waaronder een drieluik. Frankrijk eind 19e eeuw.

Bekijk kavel

Antiek € 30 - € 50

79 - (Aziatica) Japanse vaas

Een porseleinen vaas met florale decoratie met vogels. Band met metalen band. H 27 cm. 19e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

80 - (Sieraden) Halsketting met amethyst

tweede helft 20e eeuw

Bekijk kavel

Sieraden € 20 - € 40

81 - (Sieraden) Halsketting met barnsteen, Lapis lazuli en andere stenen

Zware halsketting met verschillende stenen met origineel tasje. Tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Sieraden € 40 - € 80

83 - (Glas) Leerdam tincraquele schaal

Doorsnede 31 cm. Mogelijk one of a kind / experimenteel. Ca. 1930. Enige krasjes.

Bekijk kavel

Glas € 30 - € 60

84 - (Curiosa) Lot

Vaas h 19 cm, vaas verzilverd h 15 cm en een windlicht h 17 cm.

Bekijk kavel

Curiosa € 10 - € 20

85 - (Aziatica) Happy Boeddha

Zittende Boeddha met polychrome decoratie. 1e helft 20e eeuw. H 25 cm. (barst aan zijkant gezicht)

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

86 - (Aziatica) Kangxi kop en schotels

Kop 3 x h 4 cm, schotel doorsnede 12 cm. ca. 1700. Kommen niet bijpassend

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 80

87 - (Aziatica) Twee Indonesische beelden

Beeld hout h 36 cm en een beeld hout h 18 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

88 - (Aziatica) Twee famille verte vazen

Vaas 2 x h 24 cm. Eind 20e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 80

89 - (Aziatica) Drie theekommen met goudvis decoratie

8 cm breed en 4, 5 cm hoog. Eind 20e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

90 - (verzamelobjecten) Canadian club Whisky

Vier flessen verzegeld uit ca. 1967

Bekijk kavel

verzamelobjecten € 120 - € 180

91 - (Antiek) Metalen beeld van een paard

Met marmeren voet, ca. 1900. Hoogte 23 cm en lengte is 20 cm. Niet gesigneerd.

Bekijk kavel

Antiek € 40 - € 80

92 - (Aziatica) Twee chinese kommen en een schotel

Maten 16, 11 en 9 cm breed. Eind 20e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

93 - (Aziatica) Nanking bord

China, ca. 1920. 32 cm wide

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

94 - (Aziatica) Grote Chinese pencelenbeker

Hoogte 16 en breedte 19 cm. Een chip, zie foto. Eind 20e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 80

95 - (Antiek) Drie borden Delft 18e eeuw

Gechipte rand. Doorsnee: 22,5 cm

Bekijk kavel

Antiek € 30 - € 60

96 - (Zilver) Lepeltjes in doos

9 zilveren lepels. 2 verzilverde lepels. Total gewicht zilver 184 gram.

Bekijk kavel

Zilver € 20 - € 40

97 - (Antiek) Delftse borden

Een lot van 2 18e eeuwse Delftse borden met blauw decor. Dia 23 cm.

Bekijk kavel

Antiek € 30 - € 50

98 - (Antiek) Drie roosjeskommen

19e eeuw. Een met grotere haarlijn en de ander met een kleine haarlijn. 16 cm breed.

Bekijk kavel

Antiek € 20 - € 40

99 - (Collectibles/Fotografie) Camera geweer

Een houten geweerkolf met bevestiging voor een camera om letterlijk plaatjes te schieten. oost Europese makelij.

Bekijk kavel

Collectibles/Fotografie € 80 - € 120

100 - (Zilver) bestek en juwelen

Diverse gehaltes zilver. Inclusief een houten doosje.

Bekijk kavel

Zilver € 20 - € 40

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.