Veiling: Veiling 23 sessie 1

(Keramiek) Hollohaza beeld van twee steuren

Categorie(ën): Keramiek

€ 20 - € 40

Beeld vissen h 22 cm.Goede conditie

Kavel: 76

(Curiosa) Aardewerk

Categorie(ën): Curiosa

€ 10 - € 20

Aardewerk; beeldje, vaas h 25 cm en 2 x vaas h 23 cm

Kavel: 77

(Antiek) Fotolijsten

Categorie(ën): Antiek

€ 30 - € 50

een lort met fotolijsten met gefacetteerd glas Waaronder een drieluik. Frankrijk eind 19e eeuw.

Kavel: 78

(Aziatica) Japanse vaas

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 50

Een porseleinen vaas met florale decoratie met vogels. Band met metalen band. H 27 cm. 19e eeuw

Kavel: 79

(Sieraden) Halsketting met amethyst

Categorie(ën): Sieraden

€ 20 - € 40

tweede helft 20e eeuw

Kavel: 80

(Sieraden) Halsketting met barnsteen, Lapis lazuli en andere stenen

Categorie(ën): Sieraden

€ 40 - € 80

Zware halsketting met verschillende stenen met origineel tasje. Tweede helft 20e eeuw.

Kavel: 81

(Aziatica) Chinees hardstenen figuur van een Foo dog

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

Hoogte 7 cm

Kavel: 82

(Glas) Leerdam tincraquele schaal

Categorie(ën): Glas

€ 30 - € 60

Doorsnede 31 cm. Mogelijk one of a kind / experimenteel. Ca. 1930. Enige krasjes.

Kavel: 83

(Curiosa) Lot

Categorie(ën): Curiosa

€ 10 - € 20

Vaas h 19 cm, vaas verzilverd h 15 cm en een windlicht h 17 cm.

Kavel: 84

(Aziatica) Happy Boeddha

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 50

Zittende Boeddha met polychrome decoratie. 1e helft 20e eeuw. H 25 cm. (barst aan zijkant gezicht)

Kavel: 85

(Aziatica) Kangxi kop en schotels

Categorie(ën): Aziatica

€ 40 - € 80

Kop 3 x h 4 cm, schotel doorsnede 12 cm. ca. 1700. Kommen niet bijpassend

Kavel: 86

(Aziatica) Twee Indonesische beelden

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

Beeld hout h 36 cm en een beeld hout h 18 cm

Kavel: 87

(Aziatica) Twee famille verte vazen

Categorie(ën): Aziatica

€ 40 - € 80

Vaas 2 x h 24 cm. Eind 20e eeuw

Kavel: 88

(Aziatica) Drie theekommen met goudvis decoratie

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 50

8 cm breed en 4, 5 cm hoog. Eind 20e eeuw.

Kavel: 89

(verzamelobjecten) Canadian club Whisky

Categorie(ën): verzamelobjecten

€ 120 - € 180

Vier flessen verzegeld uit ca. 1967

Kavel: 90

(Antiek) Metalen beeld van een paard

Categorie(ën): Antiek

€ 40 - € 80

Met marmeren voet, ca. 1900. Hoogte 23 cm en lengte is 20 cm. Niet gesigneerd.

Kavel: 91

(Aziatica) Twee chinese kommen en een schotel

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

Maten 16, 11 en 9 cm breed. Eind 20e eeuw.

Kavel: 92

(Aziatica) Nanking bord

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

China, ca. 1920. 32 cm wide

Kavel: 93

(Aziatica) Grote Chinese pencelenbeker

Categorie(ën): Aziatica

€ 40 - € 80

Hoogte 16 en breedte 19 cm. Een chip, zie foto. Eind 20e eeuw.

Kavel: 94

(Antiek) Drie borden Delft 18e eeuw

Categorie(ën): Antiek

€ 30 - € 60

Gechipte rand. Doorsnee: 22,5 cm

Kavel: 95

(Zilver) Lepeltjes in doos

Categorie(ën): Zilver

€ 20 - € 40

9 zilveren lepels. 2 verzilverde lepels. Total gewicht zilver 184 gram.

Kavel: 96

(Antiek) Delftse borden

Categorie(ën): Antiek

€ 30 - € 50

Een lot van 2 18e eeuwse Delftse borden met blauw decor. Dia 23 cm.

Kavel: 97

(Antiek) Drie roosjeskommen

Categorie(ën): Antiek

€ 20 - € 40

19e eeuw. Een met grotere haarlijn en de ander met een kleine haarlijn. 16 cm breed.

Kavel: 98

(Collectibles/Fotografie) Camera geweer

Categorie(ën): Collectibles/Fotografie

€ 80 - € 120

Een houten geweerkolf met bevestiging voor een camera om letterlijk plaatjes te schieten. oost Europese makelij.

Kavel: 99

(Zilver) bestek en juwelen

Categorie(ën): Zilver

€ 20 - € 40

Diverse gehaltes zilver. Inclusief een houten doosje.

Kavel: 100

Uw biedingen

Log in om op kavels te bieden en uw huidige biedingen te bekijken.

Inloggen of Registreren

Veilingagenda:

Afgelopen veilingen:

2019-06-25 Veiling 23 sessie 2
2019-06-24 Veiling 23 sessie 1
2018-03-14 Veiling 14maart 2018
2018-01-13 Veiling 13 jan 2018

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.

Klinkhamer Veilinghuis

(031)505532122