Veiling: Veiling 23 sessie 1

Catalogus downloaden

101 - (Curiosa) British seagull buitenboordmotor

1940s, in werkende conditie

Bekijk kavel

Curiosa € 30 - € 50

102 - (Curiosa) Handgevormd plastiek

Zware kwaliteit witte klei. Hoogte is 32 cm. Gemerkt met een B. Mogelijke restoratie.

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 40

103 - (Glas) Kosta Boda Monica Backstrom

Kosta Boda bowl and plate. Bowl is 17 cm high and plate is 39 cm wide. Geen schade.

Bekijk kavel

Glas € 70 - € 150

104 - (Aardewerk) Makkum/ Delft vier stuks

Twee met zilveren deksel. Bord is 19, 5 cm breed en grootste doos met zilveren deksel is 10 cm breed.20e eeuw.

Bekijk kavel

Aardewerk € 20 - € 40

105 - (Aziatica) Japanese Kop en schotel

Kop en schotel, 6 x. een deksel beschadigd. Hoogte kopje 8 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

106 - (Curiosa) Miniatuur kanon

Bronzen kanon op houten standaard. Totale lengte 26 cm.

Bekijk kavel

Curiosa € 30 - € 60

107 - (Keramiek) Olifant To Kuyper ca. 1960

ca. 20 cm lang. Geen schade.

Bekijk kavel

Keramiek € 20 - € 40

108 - (Aziatica) Twee famille rose bloempotten

H 14 cm. Geen schade. 20e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

110 - (Design) stoel

in de stijl van Mendini

Bekijk kavel

Design € 20 - € 40

111 - (Aziatica) Klein vaasje met decor van insecten

H 9 cm. Eind 20e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

112 - (Curiosa) Koffer Batik decoratie

Koffer leer.Handgeschilderd. Indonesië. 45 x 34 x 10 cm

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 40

113 - (Aziatica) Happy Boeddha

H 22 cm. Eind 20e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

114 - (Aziatica) Gemberpot

H max 14 cm 19e eeuw ( China / India )

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

115 - (Antiek) Gress kruik

Engeland. 19e eeuw. H 20 cm

Bekijk kavel

Antiek € 20 - € 40

116 - (Aziatica) Messing kom op voet.

dia 19 cm. Uit China

Bekijk kavel

Aziatica € 10 - € 20

117 - (Aziatica) Twee Chinese messing objecten

Dia max 25, 5 cm. Eerste helft 20e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

118 - (Aziatica) Wayang schaduwpop van een tijger

Eerste helft 20e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

119 - (Aziatica) Blanc de Chine wierookbrander

Maten: 18e/19e eeuw . Diameter 12 cm, hoogte 6,5 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 50 - € 100

120 - (Kunst) Bob Bonies zeefdrukken

Afm. Totaal 155 cm lang . Kunstwerken zelf 60 bij 60 cm.

Bekijk kavel

Kunst € 80 - € 140

121 - (Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpoppen

H max 60 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

122 - (Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpop

H 57 cm. Eerste helft 20e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

123 - (Aziatica) Chinese vaas met figuren

Vaas hoogte 28 cm. Eind 20e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

124 - (Aziatica) Chinese vaas met decor van vlinders

Vaas hoogte 21,5 cm. Geen schade. Eind 20e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

125 - (Kunst) Janny Makkinga schilderij

1994. Maten 121 bij 91, 5 cm.

Bekijk kavel

Kunst € 70 - € 140

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.