Veiling: Veiling 23 sessie 1


Biedingen voor deze veiling zijn gesloten



(Curiosa) British seagull buitenboordmotor

1940s, in werkende conditie

Verkocht voor € 65,00

Curiosa € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Handgevormd plastiek

Zware kwaliteit witte klei. Hoogte is 32 cm. Gemerkt met een B. Mogelijke restoratie.

Verkocht voor € 60,00

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Glas) Kosta Boda Monica Backstrom

Kosta Boda bowl and plate. Bowl is 17 cm high and plate is 39 cm wide. Geen schade.

Verkocht voor € 70,00

Glas € 70 - € 150 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

(Aardewerk) Makkum/ Delft vier stuks

Twee met zilveren deksel. Bord is 19, 5 cm breed en grootste doos met zilveren deksel is 10 cm breed.20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Aardewerk € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Japanese Kop en schotel

Kop en schotel, 6 x. een deksel beschadigd. Hoogte kopje 8 cm.

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Miniatuur kanon

Bronzen kanon op houten standaard. Totale lengte 26 cm.

Verkocht voor € 50,00

Curiosa € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) Olifant To Kuyper ca. 1960

ca. 20 cm lang. Geen schade.

Verkocht voor € 50,00

Keramiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee famille rose bloempotten

H 14 cm. Geen schade. 20e eeuw

Verkocht voor € 120,00

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Design) Art Deco kapstok

B 80 cm

Verkocht voor € 20,00

€ 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

(Design) stoel

in de stijl van Mendini

Verkocht voor € 30,00

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Klein vaasje met decor van insecten

H 9 cm. Eind 20e eeuw

Verkocht voor € 20,00

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Koffer Batik decoratie

Koffer leer.Handgeschilderd. Indonesië. 45 x 34 x 10 cm

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Happy Boeddha

H 22 cm. Eind 20e eeuw

Verkocht voor € 20,00

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Gemberpot

H max 14 cm 19e eeuw ( China / India )

Verkocht voor € 20,00

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Gress kruik

Engeland. 19e eeuw. H 20 cm

Verkocht voor € 20,00

Antiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Messing kom op voet.

dia 19 cm. Uit China

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee Chinese messing objecten

Dia max 25, 5 cm. Eerste helft 20e eeuw

Niet verkocht

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Wayang schaduwpop van een tijger

Eerste helft 20e eeuw

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Blanc de Chine wierookbrander

Maten: 18e/19e eeuw . Diameter 12 cm, hoogte 6,5 cm

Niet verkocht

Aziatica € 50 - € 100 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Bob Bonies zeefdrukken

Afm. Totaal 155 cm lang . Kunstwerken zelf 60 bij 60 cm.

Verkocht voor € 90,00

Kunst € 80 - € 140 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpoppen

H max 60 cm

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpop

H 57 cm. Eerste helft 20e eeuw

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinese vaas met figuren

Vaas hoogte 28 cm. Eind 20e eeuw

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinese vaas met decor van vlinders

Vaas hoogte 21,5 cm. Geen schade. Eind 20e eeuw

Verkocht voor € 20,00

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Janny Makkinga schilderij

1994. Maten 121 bij 91, 5 cm.

Verkocht voor € 90,00

Kunst € 70 - € 140 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

LOT-TISSIMO

U kunt via de website van LOT-TISSIMO live meebieden tijdens onze veiling.

Contact


Adres
Veilinghuis Klinkhamer
Vechtstraat 45
Groningen

Telefoonnummer
050-5532122.