Veiling: Veiling 23 sessie 1


Biedingen voor deze veiling zijn gesloten


(Curiosa) British seagull buitenboordmotor

Categorie(ën): Curiosa

€ 30 - € 50

1940s, in werkende conditie

Kavel: 101

(Curiosa) Handgevormd plastiek

Categorie(ën): Curiosa

€ 20 - € 40

Zware kwaliteit witte klei. Hoogte is 32 cm. Gemerkt met een B. Mogelijke restoratie.

Kavel: 102

(Glas) Kosta Boda Monica Backstrom

Categorie(ën): Glas

€ 70 - € 150

Kosta Boda bowl and plate. Bowl is 17 cm high and plate is 39 cm wide. Geen schade.

Kavel: 103

(Aardewerk) Makkum/ Delft vier stuks

Categorie(ën): Aardewerk

€ 20 - € 40

Twee met zilveren deksel. Bord is 19, 5 cm breed en grootste doos met zilveren deksel is 10 cm breed.20e eeuw.

Kavel: 104

(Aziatica) Japanese Kop en schotel

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 60

Kop en schotel, 6 x. een deksel beschadigd. Hoogte kopje 8 cm.

Kavel: 105

(Curiosa) Miniatuur kanon

Categorie(ën): Curiosa

€ 30 - € 60

Bronzen kanon op houten standaard. Totale lengte 26 cm.

Kavel: 106

(Keramiek) Olifant To Kuyper ca. 1960

Categorie(ën): Keramiek

€ 20 - € 40

ca. 20 cm lang. Geen schade.

Kavel: 107

(Aziatica) Twee famille rose bloempotten

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

H 14 cm. Geen schade. 20e eeuw

Kavel: 108

(Design) Art Deco kapstok

€ 10 - € 20

B 80 cm

Kavel: 109

(Design) stoel

Categorie(ën): Design

€ 20 - € 40

in de stijl van Mendini

Kavel: 110

(Aziatica) Klein vaasje met decor van insecten

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

H 9 cm. Eind 20e eeuw

Kavel: 111

(Curiosa) Koffer Batik decoratie

Categorie(ën): Curiosa

€ 20 - € 40

Koffer leer.Handgeschilderd. Indonesië. 45 x 34 x 10 cm

Kavel: 112

(Aziatica) Happy Boeddha

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

H 22 cm. Eind 20e eeuw

Kavel: 113

(Aziatica) Gemberpot

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

H max 14 cm 19e eeuw ( China / India )

Kavel: 114

(Antiek) Gress kruik

Categorie(ën): Antiek

€ 20 - € 40

Engeland. 19e eeuw. H 20 cm

Kavel: 115

(Aziatica) Messing kom op voet.

Categorie(ën): Aziatica

€ 10 - € 20

dia 19 cm. Uit China

Kavel: 116

(Aziatica) Twee Chinese messing objecten

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

Dia max 25, 5 cm. Eerste helft 20e eeuw

Kavel: 117

(Aziatica) Wayang schaduwpop van een tijger

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

Eerste helft 20e eeuw

Kavel: 118

(Aziatica) Blanc de Chine wierookbrander

Categorie(ën): Aziatica

€ 50 - € 100

Maten: 18e/19e eeuw . Diameter 12 cm, hoogte 6,5 cm

Kavel: 119

(Kunst) Bob Bonies zeefdrukken

Categorie(ën): Kunst

€ 80 - € 140

Afm. Totaal 155 cm lang . Kunstwerken zelf 60 bij 60 cm.

Kavel: 120

(Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpoppen

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

H max 60 cm

Kavel: 121

(Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpop

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

H 57 cm. Eerste helft 20e eeuw

Kavel: 122

(Aziatica) Chinese vaas met figuren

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 60

Vaas hoogte 28 cm. Eind 20e eeuw

Kavel: 123

(Aziatica) Chinese vaas met decor van vlinders

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

Vaas hoogte 21,5 cm. Geen schade. Eind 20e eeuw

Kavel: 124

(Kunst) Janny Makkinga schilderij

Categorie(ën): Kunst

€ 70 - € 140

1994. Maten 121 bij 91, 5 cm.

Kavel: 125

Uw biedingen

Log in om op kavels te bieden en uw huidige biedingen te bekijken.

Inloggen of Registreren

Veilingagenda:

Afgelopen veilingen:

2019-06-25 Veiling 23 sessie 2
2019-06-24 Veiling 23 sessie 1
2018-03-14 Veiling 14maart 2018
2018-01-13 Veiling 13 jan 2018

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.

Contact


Adres
Klinkhamer Veilinghuis
Vechtstraat 45
Groningen

Telefoonnummer
(031)505532122