Veiling: Veiling 23 sessie 1

(Aziatica) Twee Qianlong borden Chinese export

Borden zijn 21 cm breed. Decoratie perzikken en florale decoratie. Een bord met haarlijn en een bord met een chip.

(Boeken) Song Ceramics

Song ceramics. Art History, Archaeology and Technology. Colloquies on Art & Archaeology in Asia No. 22. Percival David Foundation of Chinese Art, 2004. Gelezen ex., schaars

(Curiosa) Plaquette Nella Damsma

Geëmailleerde voorstelling in koper lengte 50 cm breedte 20 cm

(Aardewerk) Makkum/ Delft vier stuks

Twee met zilveren deksel. Bord is 19, 5 cm breed en grootste doos met zilveren deksel is 10 cm breed.20e eeuw.

(Antiek) Fotocamera Rolleiflex DBP DBGM

3.5F 2258615 Goede conditie

(Glas) Kosta Boda Monica Backstrom

Kosta Boda bowl and plate. Bowl is 17 cm high and plate is 39 cm wide. Geen schade.

(Kunst) Waterverf; G.W. van Blaaderen

Schilderij 28,5 x 20 cm, gesigneerd Gerrit Willem van Blaaderen, geb. 1873. Leerling van de academie te Antwerpen

(Aziatica) Satsuma lampenvoet

Een porseleinen lampenvoet in de vorm van een olifant met koets op zijn rug. H45 cm Op bijorende houten voet. Ca 1920.

(Antiek) Flamarion, wonderen des hemels

De wonderen des hemels, geschreven door Dr. B.C. Goudsmit gedrukt in 1899. Tweede geheel bewerkte druk, met meer dan dan 300 gravures.
Het rijk der sterren, geschreven door Dr. B.C. Goudsmit, tweede verbeterde druk. Met ongeveer 400 gravures, gekleurde platen en kaarten.

(Aziatica) Chinese schildering op rijstpapier

Schildering op rijstpapier 34 x 44 cm

(Aziatica) Chinese celadon vaas

Eind 19e eeuw.H. 43,5 cm

(Curiosa) Wereld oorlog I souvenir

Gemaakt van oa. schelpen. Ca. 1918

(Aziatica) Chinees porselein in zilveren montering

Miniatuur theepotje h 5 cm en een schaaltje op voet h 6 cm. Porselein 18e eeuw en zilver montering 19e eeuw

(Aziatica) Antieke Perzische kilim

Eerste helft 20e eeuw. 145 bij 98 cm. Gebruikerssporen.

(Kunst) Coen van Oven

Aquarel vermoedelijk een zelfportret van de kunstenaar. Afm Hierbij een tekening van Peter Giltay Parallelweg Zandvoort. Afm

(Antiek) Doos van schildpad

Doosje van schildpad h 3,5 cm breedte 9 cm

(Aziatica) Drie gemberpotten Chinese export

19e eeuw.Een met een scheur. Hoogte 13 / 12 / 10 cm

(Aziatica) Nankingware Chinees porselein

Vaas 2 x h 20 cm , vaas 2 x h 15 cm , vaas h 22 cm en een potje breedte 10 cm. Enige schade.

(Antiek) Spinnekop salontafel

ca. 1880. Maten: Enige gebruikerssporen.140 cm breed en 81 cm hoogte.

(Antiek) Stijgbeugels

een paar bronzen stijgbeugels.

(Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpop

Varken. B 42 cm

(Curiosa) Zaag

Een begin 1900 opklapbare handzaag.

(Keramiek) Samson porselein famille rose

Naar Chinees famille rose voorbeeld.Vaas 2x max. h 25 cm, 3 x bord max breedte 25 cm

(Kunst) Bronzen Adelaar

Een fraaie bronzen beeld van een adelaar met gespreide vleugels. Niet gesigneerd. H 19 cm.

(Sieraden) Armband en broche met goud

14 karaat goud en git.

9725 CT Groningen