Veiling: Veiling 23 sessie 2

607. (Curiosa) lot divers

kaststel etc. See pictures

552. (Curiosa) Perzisch tapijten en een kussen

Kussen ca. 55 cm . Langste taijt ca. 80 cm. Kussen met wat herstelling

580. (Curiosa) Keramieken Panters

Twee vormstukken van een panter h 11 cm

930. (Speelgoed) Dieren

Een lot met 12 blikken dieren, diverse fabrikanten.

637. (Curiosa) Korff cacao en twee anderen

eerste helft 20e eeuw

941. (Speelgoed) Mamod stoom auto

Speelgoed auto op stoom hoogte 15 cm breedte 40 cm

561. Servies op dienblad

Tinnen theeservies met Hindeloopen beschilderd houten dienblad, midden 20e eeuw.

734. Schilderij, C. Marin

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd C. Marin.

758. Masker Kameroen

Gebruikt bij festiviteiten om de doden te eren.

732. Kunstwerk Thailand

Kunstwerk uit Thailand, circa 1950.

764. (Aziatica) Boeddha hoofd op standr

Hoogte met voet 24 cm. Hout met goudverf. Tibet / Nepal. Tweede helft 20e eeuw

700. (Kunst) Drie miniature portretten

Afm. max 15x12 cm. 20e eeuw

768. (Etnografica) Idoma Masker

Een houten idoma Masker, Nigeria, met zwart-witte decoratie. H. 28 cm.

765. (Etnografica) Masker

Pende Masker, Congo. Gebruikt bij initiatiefeesten, jacht- en oogstfeesten, Het dient om de vruchtbaarheid en het welzijn van het volk te verzekeren. H 23 cm

9725 CT Groningen