Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

287. Zilver: lot van 3 diversen.

Zilver: lot van 3 diversen.
Bestaande uit: A. Suikertang gemerkt met "12"= 12 loth ( Duits. Oostenrijks/ Hongaars?) B. Strooilepel , gemerkt: Lopende leeuw2 ( 833/1000 zilver) Jaarletter U= 1854, Meesterteken: J.Kroijmans, Oss. C. Sla-tang van hoorn met zilveren grepen. Gemerkt met "J" inlandse werken ( 1906-1953) van zilver beneden wettelijk gehalte.

342. Gouden 14 k zakhorloge + doublé ketting. Loop of sloop! 1e helft 20e eeuw.

Gouden 14 k zakhorloge + doublé ketting. Loop of sloop! 1e helft 20e eeuw.

339. Aziatica divers lot

Aziatica divers lot

335. Staffordshire honden ( Spaniels) , 19e eeuw, schoorsteenmantel stukken

Staffordshire honden ( Spaniels) , 19e eeuw, schoorsteenmantel stukken In de volksmond hoerenhondjes genoemd

211. Groot houten boeddhabeeld, Thailand , eind 20e eeuw

Groot houten boeddhabeeld, Thailand , eind 20e eeuw.

166. Gouden ring

14 karaats gouden ring.

203. Lot Satsuma aardewerk, Japan, eerste helft 20e eeuw

Lot Satsuma aardewerk, Japan, eerste helft 20e eeuw

119. Zilveren snuff doos,India, begin 20e eeuw

Zilveren snuff doos,India, begin 20e eeuw

137. Kristal; olie en azijnstel art deco en 19e eeuwse bowlstel

Kristal; olie en azijnstel art deco en 19e eeuwse bowlstel ( Met metalen lepel )

332. Precisieweegschaal firma VDF. Nijmegen 1e helft 20e eeuw.

Precisieweegschaal firma VDF. Nijmegen 1e helft 20e eeuw.

314. In reliëf geëmailleerde doos. China 19e eeuw.

In reliëf geëmailleerde doos. China 19e eeuw.

308. Bronzen beeld, Japan eind 19e eeuw.(Meiji periode)

Bronzen beeld van een man die leunt op een stok, Japan eind 19e eeuw.(Meiji periode)

306. Peking glas, snuff bottle. China 20e eeuw.

Peking glas, snuff bottle. China 20e eeuw.

284. Lot foto's: 5 foto's van de suiker fabriek te Groningen+ 1 andere. Begin 20e eeuw.

Foto's van de suiker fabriek te Groningen, 5 stuks. + een foto van een prent voormalig pand van Burmann. Begin 1900.

84. Japans en Chinees keramiek, Satsuma, Imari, Nanking 7 stuks, 18e, 19e en 20e eeuw

Japans en Chinees keramiek, Satsuma, Imari, Nanking 7 stuks. Satsuma drtie vazen, Imari bord ( 18e eeuw ), Nanking pot en een Japanse gemberpot.

87. Antieke stoel gedateerd 1890

19e eeuwse houten Duitse stoel. Gedateerd in de rugleuning 1890

328. Lot zilver: dienblaadje, lepels en suikerschep

215 gram. Lot met klassieke voorstelling

219. Lot aardewerk

Divers lot aardewerk Scandinavië; Anu Pentik, Kalmar pottery, Norsjo sweden en Bing & Gröndahl.

277. Lot divers Antiek tin

Antiek tin, 18e, 19e en 20e eeuw, Divers lot

267. Porseleinen beelden groep theedrinkend paar, ca. 1970

Porseleinen beelden groep theedrinkend paar, ca. 1970 in de stijl van Dresden, onderglazuur blauw merkteken.

262. Arita Kutani Dekschaal Japan ca. 1900

Arita Kutani Dekschaal Japan ca. 1900

260. Masker Ivoorkust eind 20e eeuw

Masker Ivoorkust eind 20e eeuw

259. Schilderij, olieverf op karton, A. Groenhuis 1929

Schilderij "straatje in Hasselt bij Zwolle", olieverf op karton, gesigneerd A. Groenhuis 1929.

265. Stadskaart Bolswart, handgekleurde kaart uit Blaeu Stedenatlas 1644

Stadskaart Bolswart, handgekleurde kaart uit BlaeuStedenatlas 1644

55. Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60

Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60

9725 CT Groningen