Veiling: Veiling 24 Sessie 1
Schriftelijk bieden tot 17:00
287. Zilver: lot van 3 diversen.
Zilver: lot van 3 diversen.
Bestaande uit: A. Suikertang gemerkt met "12"= 12 loth ( Duits. Oostenrijks/ Hongaars?) B. Strooilepel , gemerkt: Lopende leeuw2 ( 833/1000 zilver) Jaarletter U= 1854, Meesterteken: J.Kroijmans, Oss. C. Sla-tang van hoorn met zilveren grepen. Gemerkt met "J" inlandse werken ( 1906-1953) van zilver beneden wettelijk gehalte.
342. Gouden 14 k zakhorloge + doublé ketting. Loop of sloop! 1e helft 20e eeuw.
Gouden 14 k zakhorloge + doublé ketting. Loop of sloop! 1e helft 20e eeuw.
335. Staffordshire honden ( Spaniels) , 19e eeuw, schoorsteenmantel stukken
Staffordshire honden ( Spaniels) , 19e eeuw, schoorsteenmantel stukken In de volksmond hoerenhondjes genoemd
211. Groot houten boeddhabeeld, Thailand , eind 20e eeuw
Groot houten boeddhabeeld, Thailand , eind 20e eeuw.
203. Lot Satsuma aardewerk, Japan, eerste helft 20e eeuw
Lot Satsuma aardewerk, Japan, eerste helft 20e eeuw
119. Zilveren snuff doos,India, begin 20e eeuw
Zilveren snuff doos,India, begin 20e eeuw
137. Kristal; olie en azijnstel art deco en 19e eeuwse bowlstel
Kristal; olie en azijnstel art deco en 19e eeuwse bowlstel ( Met metalen lepel )
332. Precisieweegschaal firma VDF. Nijmegen 1e helft 20e eeuw.
Precisieweegschaal firma VDF. Nijmegen 1e helft 20e eeuw.
314. In reliëf geëmailleerde doos. China 19e eeuw.
In reliëf geëmailleerde doos. China 19e eeuw.
308. Bronzen beeld, Japan eind 19e eeuw.(Meiji periode)
Bronzen beeld van een man die leunt op een stok, Japan eind 19e eeuw.(Meiji periode)
306. Peking glas, snuff bottle. China 20e eeuw.
Peking glas, snuff bottle. China 20e eeuw.
284. Lot foto's: 5 foto's van de suiker fabriek te Groningen+ 1 andere. Begin 20e eeuw.
Foto's van de suiker fabriek te Groningen, 5 stuks. + een foto van een prent voormalig pand van Burmann. Begin 1900.
84. Japans en Chinees keramiek, Satsuma, Imari, Nanking 7 stuks, 18e, 19e en 20e eeuw
Japans en Chinees keramiek, Satsuma, Imari, Nanking 7 stuks. Satsuma drtie vazen, Imari bord ( 18e eeuw ), Nanking pot en een Japanse gemberpot.
87. Antieke stoel gedateerd 1890
19e eeuwse houten Duitse stoel. Gedateerd in de rugleuning 1890
328. Lot zilver: dienblaadje, lepels en suikerschep
215 gram. Lot met klassieke voorstelling
219. Lot aardewerk
Divers lot aardewerk Scandinavië; Anu Pentik, Kalmar pottery, Norsjo sweden en Bing & Gröndahl.
277. Lot divers Antiek tin
Antiek tin, 18e, 19e en 20e eeuw, Divers lot
267. Porseleinen beelden groep theedrinkend paar, ca. 1970
Porseleinen beelden groep theedrinkend paar, ca. 1970 in de stijl van Dresden, onderglazuur blauw merkteken.
262. Arita Kutani Dekschaal Japan ca. 1900
Arita Kutani Dekschaal Japan ca. 1900
260. Masker Ivoorkust eind 20e eeuw
Masker Ivoorkust eind 20e eeuw
259. Schilderij, olieverf op karton, A. Groenhuis 1929
Schilderij "straatje in Hasselt bij Zwolle", olieverf op karton, gesigneerd A. Groenhuis 1929.
265. Stadskaart Bolswart, handgekleurde kaart uit Blaeu Stedenatlas 1644
Stadskaart Bolswart, handgekleurde kaart uit BlaeuStedenatlas 1644
55. Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60
Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60
9725 CT Groningen