Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

257. Twee ingekleurde etsen met huis taferelen uit de 19e eeuw

Twee ingekleurde etsen met huistaferelen uit de 19e eeuw. Niet gesigneerd.

60. Twee treinsets; Magic stunting train Model No.9 en Distlertoy.

Twee treinsets; Magic stunting train Model No.9 en Distlertoy treinset uit de jaren 60 Resp. Engeland en Duitsland

13. 19th century Chinese famille rose theepot

Thingzhi periode theepot met decor van bloemen en planten

108. Gebronsde gipsen uil, Frankrijk, jaren 30

Gebronsde gipsen uil, Frankrijk, jaren 30

272. Zilveren opengewerkte bonbonschaal. Hoorn 1924.

Zilveren opengewerkte bonbonschaal. Hoorn 1924.
Ajour gezaagd bonbonschaal met parelrand en strikken.
Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw ( 833/1000 zilver) , zwaardje, Jaarletter O=1924.
Meesterteken: J.de Vries, Hoorn.

224. Zilver: Lot divers ( 14x) + lot onedel (7 x).

Zilver: Lot divers ( 14x) + lot onedel (7x).
Zilver, bestaande uit: Theeduim, roomlepel, 2 servetringen, schaartje, 2 x nagelgarnituur, 6 theelepels. fleshouder.
Onedel, bestaande uit: zoutvaatje, 2 onderzetters, 1 servetring, 2 vorken, 1 veterhaak.

177. Fotocamera "Franka-Bonafix"

Fotocamera "Franka-Bonafix" met leren tas

192. Chinese rolvaas met floraal decor naar Kangxi voorbeeld eind 20e eeuw

Chinese rolvaas met floraal decor naar Kangxi voorbeeld eind 20e eeuw

194. Chinese schaaltjes naar origineel Song dynasty voorbeeld

Chinese schaaltjes naar origineel Song dynasty voorbeeld

122. Sawankhalok dier figuur van een hond, 15e eeuw / 16e eeuw, Thailand / Ming periode

Sawankhalok dier figuur van een hond, 15e eeuw / 16e eeuw, Thailand / Ming periode

189. Olieverf op doek Alexandre Minguet, Raguenez, Bretagne

Olieverf op doek Alexandre Minguet, Raguenez, Bretagne

344. Prent wereldkaart naar, Frederik de Wit, 1675

Prent wereldkaart naar, Frederik de Wit, 1675

198. Aquarel waarschijnlijk Gronings landschap, gesigneerd

Aquarel waarschijnlijk Gronings landschap, gesigneerd

178. Divers lot koper

Divers lot koper

123. Temmoku potjes en Vaasjes met o.a. handvaatjes, Sawankhalok ovens, Sukhothai Provincie, Noord-Centraal Thailand, ca. 14e-16e eeuw

Temmoku potjes en Vaasjes met o.a. handvaatjes, Sawankhalok ovens, Sukhothai Provincie, Noord-Centraal Thailand, ca. 14e-16e eeuw. Vijf stuks.

180. Chinese vaas met diverse kleurstellingen

Chinese vaas met diverse kleurstellingen, eind 20e eeuw

118. Schilderij, gesigneerd A. Beekman, olieverf op paneel, Hollands landschap, 20e eeuw

Schilderij, gesigneerd A. Beekman, olieverf op paneel, Hollands landschap, 20e eeuw

150. Antieke Japanse Boeddha van gelakt metaal, ca. 1900

Antieke Japanse Boeddha van gelakt metaal, ca. 1900

140. Divers lot Chinees porselein en Yixing theepot, 20e eeuw

Divers lot Chinees porselein en Yixing theepot, 20e eeuw

295. Accordeon, Weltmeister, jaren 60

Accordeon, Weltmeister, jaren 60

234. Zilver lot, 3 stuks diversen. midden 20e eeuw.

Zilver lot, 3 stuks diversen. midden 20e eeuw.
Bestaande uit: A. Miniatuur ovaal dienblaadje. B. klein asbakje. C. Indische lepel.
Gemerkt respectievelijk : 835/1000 zilver halve maan en kroon, Duits Hermann Bauer Schwabisch Gmünd. Halve maan + kroon en 835s. en lepel: 800.

73. Schneider France Art deco schaal gesigneerd

Oranje gele glazen fruitschaal op paarse voet, gesigneerd.

96. Groot Sawankhalok celadon bord 15e / 16e eeuw

China / Thailand Ming periode Celadon bord met ingekerfde florale decoratie

128. Thailand / China, Sawankhalok celadon, beeld en twee vazen 14e / 15e eeuw , Ming periode

Thailand / China, Sawankhalok celadon, beeld en twee vazen 14e / 15e eeuw , Ming periode

55. Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60

Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60

9725 CT Groningen