Veiling: Veiling 24 Sessie 1
Schriftelijk bieden tot 17:00
97. Swatow bord, China Ming periode ca. 1600
Groot bord met decor van herten in een landschap. China, Ming periode, In Swatow gemaakt ( Shantou vandaag de dag ) voor export.
109. Bronzen plaquette herdershond, gesigneerd H. Hanssen, eerste helft 20e eeuw
Bronzen plaquette herdershond, gesigneerd H. Hanssen, eerste helft 20e eeuw
83. Winkelreclame Rombouts Koffie, België jaren 50
Metalen winkelreclame met glasplaat met daarin draaiende schijf met lampjes. Alles in werkende conditie.
90. Ets, Christian Wilhelm Ernst Dietrich 1761
Ets in eiken lijst (19e eeuw) van Christian Wilhelm Ernst Dietrich, gesigneerd D. 1761.
92. Kleine eiken opbergkast Haagse school ca. 1925
Mooie kleine kast. Eenvoudig maar smaakvol model in eiken uitgevoerd.
75. Drie hardhouten beelden; Guanyin 2x en Shou Lao China 20e eeuw
Drie houten beelden Guanyin en Shou Lao. Eerste helft / midden 20e eeuw.
77. Stereokijker De Jong Cacao ca. 1910
Stereo kijker met plaatjes van de Jong Cacao in een bijpassend doosje
71. Biedermeier Hollandse kast met glasinzet
Hollandse Biedermeier kast met laden en openslaande deuren en glasinzet. Eerste helft 19e eeuw.
69. Twee grote Chinese wandborden uit de Kangxi periode
Grote borden met panelen met daarin diverse soorten bloemen
245. Aquarel 1829, gesigneerd H.L.B.
Aquarel 1829, gesigneerd H.L.B.
16. Chienlung mosterdpotje Chinese export
Fijn geschilderde 18e eeuwse Chinese mosterdpotje. Gemaakt voor de Europese markt. Decor van kostbaarheden
27. Winkel Voorraad Blik - N.V. van Melle"s Confectionery - Breskens Holland ca. 1900
Winkel voorraadblik Van Melle met decoratie van pauwen en paradijsvogels.
67. Chinees beeld van een geleerde, Blanc de Chine 20e eeuw
Gedetailleerd beeld van een geleerde uitgevoerd in porselein.
255. Duits zilveren knottenkist , Hanau 2e helft 19e eeuw.
Duits zilveren knottenkist, Hanau 2e helft 19e eeuw
Versiert met florale decoratie, diverse Putti's, fruit en dieren.
Zeer fraaie kwaliteit!
Gemerkt: Meesterteken J.D. Schleissner & Sohne (sinds 1816)
Duitse keizerskroon + halve maan en 800 ( 800/1000 zilver)
82. Olieverf op paneel met goudkleurige lijst, Haagse school
Expressionistische landschap op paneel. Haagse school ca. 1900
99. Swatow kom, China 16e eeuw, Ming periode
Ming kom, Regio Swatow, export goed. Eenvoudige florale decoratie
95. Messing vloeistof container China, 19e eeuw
Een messing bus met schroefdop voor het houden van een vloeistof ( soep ? ) 19e eeuw China
98. Chinese Craquele kom ca. 1900, Guangxu periode
Antieke Chinese Craquele kom uit ca. 1900 ( Guangxu ) Komt uit een Nederlandse collectie.
91. Gelakt houten ladenkast met sieraden compartimenten en messing beslag, 20e eeuw
20e eeuwse ladenkast met een la met vakjes voor bv. sieraden. Verfraaid met messing beslag. Gemaakt tweede helft 20e eeuw
115. Zilveren betel doosje,Thailand, 19e eeuw
Zilveren betel doosje,Thailand, 19e eeuw, niet gemerkt maar getoetst.
130. Ming Dynasty aardewerk vaas, Meiping vorm, China 15e /16e eeuw
Ming Dynasty aardewerk vaas, Meiping vorm, China 15e /16e eeuw
5. Twee famille rose kop en schotels, 18e eeuw, Chienlung
Famille rose kop en schotels ca. 1770 Chienlung periode
340. Antiek; koperen waterketel en kolen-emmer ca. 1900
Antiek; koperen waterketel en kolen-emmer ca. 1900
282. Kristallen mosterdpot met zilveren monturen. Amsterdam 1841.
Kristallen mosterdpot met zilveren monturen. Amsterdam 1841.
Geslepen kristallen pot met zilveren monturen.
Gemerkt: Minerva. Lopende leeuw 2 ( 833/1000 zilver), Jaarletter G=1841.
Meesterteken: Pieter Gerard Petersen, Amsterdam.
55. Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60
Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60
9725 CT Groningen