Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

229. Zilveren miniatuur schommel, Hoorn 1903.

Zilveren miniatuur schommel, Hoorn 1903.
Schommel in de vorm van een boot met mensen erin en eromheen.
Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw 2 ( 833/1000 zilver) Jaarletter T=1903
Meesterteken: J.Verhoogt. Hoorn.

165. "Diana Cargo" kommen met onderschotels 1817

Diana Cargo kommen met onderschotels 1817

170. Grote vaas Delftsch Blauw, "Ram" Arnhem ca. 1935

Vaas Delftsch Blauw, "Ram" Arnhem ca. 1935. Handgeschilderde vaas

187. Chinese Famille rose kom met decor van wijsgeer, eind 20e eeuw

Chinese Famille rose kom met decor van wijsgeer, eind 20e eeuw

258. Zilveren beurs. Birmingham 1914/ 1915.

Zilveren beurs. Birmingham 1914/ 1915.
Fraai bewerkte zilveren beurs aan ketting met lederen interieur. Initialen ( zie foto)
Gemerkt: Hallmarks voor B'ham. Jaarletter P=1914/1915. Meesterteken: Charles S. Green & Co.

253. Gips beeld Maria, midden 20e eeuw

Gips beeld Maria, midden 20e eeuw

227. Rookstel plateelbakkerij Regina decor Imbra ca. 1930

Rookstel plateelbakkerij Regina decor Imbra ca. 1930

37. Drie Chinese dekselpotten 18e eeuw / Kangxi

Drie Chinese kandij / deksel potten Chienlung periode en Kangxi periode ( met oren )

232. Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Cornelis Jan van Rijsewijk

Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Cornelis Jan van Rijsewijk

248. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Cornelis de Bruin, Strand gezicht

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Cornelis de Bruin, Strand gezicht

230. Plaquette alg.ned.bond van meubelmakers-behangers-houtbewerkers. Ontwerp Jan Eisenloeffel ca. 1925/30

Emaille op koper; Plaquette alg.ned.bond van meubelmakers-behangers-houtbewerkers. Ontwerp Jan Eisenloeffel, ca 1925/30

275. Gouache uit de jaren 60, onduidelijk gesigneerd

Gouache uit de jaren 60, onduidelijk gesigneerd

244. Stadskaarten van Bolsward, Stavoren, Harlingen en Hindeloopen. Handingekleurd, Braun / Hogenberg, 16e eeuw

Stadskaarten van Bolsward, Stavoren, Harlingen en Hindeloopen. Braun / Hogenberg 16e eeuw

240. Twee biscuit porseleinen beelden ca. 1900.

Twee biscuit porseleinen beeldjes ca. 1900, gemerkt aan de onderzijde.

218. Drie stukken speelgoed, blikken aap, stoffen aap en een pop jaren 50 /60

Drie stukken speelgoed, blikken aap, stoffen aap en een pop jaren 50 /60

243. Microscoop Beck & Söhne

Professionele microscoop Beck & Söhne, jaren 50. Met toebehoren.

21. Amsterdamse Bont kom China ca. 1700 Kangxi periode

Kom met floraal decor, Amsterdams bont. China ca. 1700 ( Kangxi periode )

32. Kangxi bord met decor van bloemenmand China ca. 1690

Groot bord met fijn geschilderd bloemenmand en floraal decor. Gemerkt met wierookbrander.

62. Twee 18e eeuwse Chinese borden met floraal decor en Kangxi merk

Stel borden met hetzelfde decor. Gemaakt in de 19e eeuw. Kangxi revival. Gemerkt aan de achterzijde.

100. Chinees Chienlung Bord en Swatow kom, China 18e en 16e/17e eeuw

Chienlung bord met decor van vaas met bloemen en tuindecor daarbij een Swatow kom, Ming period ( 16e / 17e eeuw )

175. Buste vrouw Coquette, no. 57 depose, ca. 1920 Frankrijk

Buste vrouw Coquette, no. 57 depose, Ca. 1920 Frankrijk

199. Schilderij, olieverf op doek, Heidelandschap, gesigneerd L. Muller

Schilderij, olieverf gesigneerd L. Muller

59. Twee Technofix banen; Alpine express en Mechanically Operated Coalmine

Technofix 294 Mechanically Operated Coalmine en Alpine express met benodigdheden. Blikken speelgoed jaren '60. Niet in originele dozen.

141. Maskers uit Java, Indonesië, tweede helft 20e eeuw

Maskers uit Java, Indonesië, tweede helft 20e eeuw

55. Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60

Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60

9725 CT Groningen