Veiling: Veiling 26 sessie 1

Aziatica en antiek

537. Houten klok, Amsterdamse school, ca. 1920

Houten klok, Amsterdamse school, ca. 1920. Met bronzen wijzerplaat.

548. Houten kast, model halve maan, eind 19e eeuw

Houten kast, model halve maan, eind 19e eeuw

546. Zeer grote houten lijst met gipsen decoratie van vruchten, 19e eeuw

Zeer grote houten lijst met gipsen decoratie van vruchten, 19e eeuw

78. Houten kastje met lakwerk, China, midden 20e eeuw

Houten kastje met lakwerk, China, midden 20e eeuw

547. Houten staand horloge, met walnootfineer, J. Bradley Liverpool, 18e eeuw

Houten staand horloge, met walnootfineer, J. Bradley Liverpool, 18e eeuw

44. Porseleinen gemberpotten met landschapsdecoratie, China, 19e eeuw

Porseleinen gemberpotten met landschapsdecoratie, China, 19e eeuw

52. Porseleinen theekommen, China, 18e eeuw

Porseleinen theekommen, China, 18e eeuw, diverse kommen, 3 stuks

317. Goud, damesring 14 k. met malachiet, midden 20e eeuw.

Goud, damesring 14 k. met malachiet, midden 20e eeuw. Met cabochon geslepen malachiet, gemerkt: 585=14 k. ( 585/1000 goud) en meesterteken: J. Dickerscheid Den Bosch.

457. Hout / Gepolychromeerd klamboehaken Nederlands Indië

2 houten klamboe haken met gepolychromeerde figuren.

75. Handgemaakt fragment van een religieus boek, India, 19e eeuw

Handgemaakt fragment van een religieus boek, India, 19e eeuw

289. Jugendstil glazen doos met verzilverd tinnen deksel WMF, Duits ca 1910.

Jugendstil glazen doos met verzilverd tinnen deksel WMF, Duits ca 1910. Dikwandige glazen doos, deksel versierd met Jugendstil motieven en landschap met herten. Gemerkt: B, Wmf fabrieksmerk met struisvogel, 1/0, ox, modelnr. 138 ( binnenkant deksel).

533. Ets Rembrandt “De Baders”, postume druk

Ets van Rembrandt “ De Baders”, een afdruk van de originele koperplaat van Rembrandt. De ets is een postume druk, wel van de koperplaat van Rembrandt maar afgedrukt door een latere eigenaar van de koperplaat.

429. Schilderij, olieverf op paneel, Hoynck van Papendrecht Berkenbos

H. van Papendrecht, 1858-1933

434. Schilderij, olieverf op doek, Naar Louis Apol

Schilderij, olieverf op doek, Naar Louis Apol, geschilderde kopie.

324. Wit goud, damesring 14 k. met parel, 20/21 eeuw.

Wit goud, damesring 14 k. met grote parel, 20/21 eeuw. Moderne ring, gemerkt: 585=14 k. ( 585/1000 goud).

428. Suikerpot en melkkan Chris van der Hoef 1926

Wit geglazuurd aardewerk suikerpot met deksel en melkkan van servies 4300, met decoratie van zwart geglazuurde ringen. Ontwerp Chris van der Hoef 1926, uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Gemerkt met monogram ontwerper.

426. Aardewerk beker en melkkan, uitvoering; Chris van der Hoef, Zuid-Holland, Gouda, ca. 1900 / 1910

Aardewerk beker en melkkan, uitvoering; Chris van der Hoef, Zuid-Holland, Gouda, ca. 1900 / 1910

225. Zilver, 6 dessertlepels in doos, Russisch midden 20e eeuw.

Zilver, 6 dessertlepels in doos, Russisch midden 20e eeuw. Gemerkt: 875 ( 875/1000 zilver) en een ander merk.

38. Bronzen vazen met decor van vogels, Japan ca. 1900, Meiji periode

Bronzen vazen met decor van vogels, Japan ca. 1900, Meiji periode

318. Divers lot zilver o.a. sieraden.

Diverse lot zilver, zeven stuks.

4. Porseleinen borden met Imari decor, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode

Drie porseleinen borden met Imari decor, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

456. Gilde glazen, A.D. Copier, mosgroen met geslepen been, Glasfabriek Leerdam, ontworpen in 1930

Gilde glazen set 3, A.D. Copier, mosgroen met geslepen been, Glasfabriek Leerdam ontworpen in 1930, niet gemerkt.

9725 CT Groningen