Veiling: Veiling 27 sessie 2

763. Dressoir met spiegel

Mahonie dressoir met ovale facet geslepen spiegel, jaren 50.

777. Houten kast, model halve maan, eind 19e eeuw

Houten kast, model halve maan, eind 19e eeuw

606. Zwijnetand beelden wo. Shou Lao, China, tweede helft 20e eeuw

Zwijnetand beelden, China, tweede helft 20e eeuw

726. Karaf Leerdam en wijnglazen

Karaf gemerkt Leerdam en vier wijnglazen.

754. Suske en Wiske

Strips van Suske en Wiske, vijfenvijftig stuks.

506. Zilver, kleine vaas, Duits midden 20e eeuw.

Zilver, kleine vaas, Duits midden 20e eeuw. Gemerkt: Duitse keizerskroon en halve maan, 925 ( 925/1000 zilver) en meesterteken: onbekend. De vaas is in de voet verzwaard.

421. Ivoren Netsuke, Japan, 19e eeuw

Ivoren Netsuke, Japan, 19e eeuw

710. Bronzen beeld Afrika en beeld tijger

Een etnografisch bronzen beeld uit Afrika en een beeld van een tijger.

565. Tsuba

Tsuba Japan eind 21e eeuw.

633. Hout, decoratief masker 2e helft 20e eeuw Guatemala.

Hout, decoratief masker 2e helft 20e eeuw Guatemala.

9725 CT Groningen