Veiling: Veiling 28 sessie 1 Aziatica Houten beelden, Bali, Indonesië, midden 20e eeuw

Houten beelden, Bali, Indonesië, midden 20e eeuw

€ 20 - € 40

Startprijs: € 10,00

Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling.

Houten beelden echtpaar, Bali, Indonesië, midden 20e eeuw.

Vrouw beschadiging achterkant hoofd en scheur. Man beschadigingen hand.

Max. hoogte 36,5 cm en max. breedte 10 cm.

Aziatica