Veiling: Veiling 28 sessie 1

255. Pastel op papier, gesigneerd A. Torie

"Stilleven van een koperen ketel met een steengoed kruik en vruchten", gesigneerd linksonder A.Torie (1896-1969). Albert Torie woonde en werkte het grootste deel van zijn leven in Meppel. Behoorde tot de oprichters van de Drentse Schilders en van het Drents Schildersgenootschap.

26. Kommen Tranferprint naar Chinees voorbeeld

Kommen Tranferprint naar Chinees voorbeeld, 19e eeuw

104. Zilver, goud, Gitten en Diamant. Een lot: Collier + ring.

Een lot bestaande uit: A. een antiek 19e eeuwse 4- rijig collier(klederdracht) met geslepen gitten met rond slot met daarin een heldere geslepen steen. B. Een antieke 19e eeuwse 14k (gemerkt: eikenblad 585)gouden ring met zilveren kop met daarin 1 grote en 8 kleinere roosgeslepen diamanten.

203. Halskettingen en armbanden

Negen halskettingen en vier armbanden.

226. Zilveren breipennen en zilveren breipenhouders aan een ketting

Twee zilveren breipenhouders aan een Jasseron ketting, Nederland begin 20e eeuw. Gemerkt met een klein zwaard. Zilveren breipen (rechter op foto) met clip, Nederland eind 19e eeuw, gemerkt klein zwaard en meesterteken (slecht leesbaar). Zilveren breipen (linker op foto) met clip, Nederland eind 19e eeuw, gemerkt klein zwaard en meesterteken (slecht leesbaar).

337. Scheepsmodel Lauwerzee

Scheepsmodel van een sleepboot in plastic vitrine.

303. Lichtbak met toverlantaarnplaatjes

Houten bak met een serie plaatjes met voorstelling van ooievaars.

276. Kopergravure naar Peter Paul Rubens

Quist Et Deus, naar Peter Paul Rubens. Uitvoering Corn Galle Antwerpen.

274. Ets Reinder Homan

Ets van Reinder Homan met voorstelling van bomen. Gedateerd 1998.

261. Taartvorkjes

lot van 10 taartvorkjes, jamlepel en suikerschep met Oud Hollands decor

79. Salontafel met marmerenblad

Salontafel met wit marmerenblad, fraai gestoken houten onderstel circa 1920.

10. Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw

Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw

216. Kan met beker, designer Bob van Schie, 21e eeuw

Keramiek, kan met beker ontworpen door Bob van Schie, Wassenaar, 21e eeuw

208. Reisnecessaire

Reisnecessaire waaronder een rijgnaald, naaldenhouder, potlood. Ijzer met been, circa 1900.

166. Dekselpot, China

Chinese cilinder vorm biscuit dekselpot, met decor van acht paarden van keizer Mu Wang. Begin 20e eeuw.

124. Satsuma vazen, eerste helft 20e eeuw

Twee Satsuma vazen, Japan, eerste helft 20e eeuw.

163. Imari borden, Japan 1900

Drie Japans Imari borden, circa 1900.

157. Bestekset Gero in cassette

Bestekset Gero Gromalca in cassette.

144. Schilderijen, olieverf doek/paneel, gesigneerd D.O./G. van Berken

Lot met twee olieverf schilderijen. Een gesigneerd met initialen D.O. En een gesigneerd met G. v. Berken. Midden 20e eeuw.

133. Boekbindkunst

116. Divers lot plate

Divers lot waaronder schalen, dienblad en een koffiekan.

142. Divers lot curiosa

Divers lot waaronder theelepels, prent, fotolijst en taartschep.

51. Plate divers lot

Divers lot waaronder 6 doosjes en suikerpot en lepelvaasje Douwe Egberts.

86. Brons + Agaat. Halsketting, armband en ring. Pentti Sarpaneva en Hannu Ikonen, Finland.

Brons + Agaat. Halsketting, armband en ring. Pentti Sarpaneva en Hannu Ikonen, Finland. Halsketting en armband gemerkt: P. Sarpaneva Finland Bronze. Ring van Hannu Ikonen is uitgevoerd in de bekende 'rendiermos' stijl, gemerkt: Made in finland.

73. Hout, beeld van een zwangere vrouw. Afrika.

Houten beeld van een zwangere vrouw. Afrika. Het beeld is gemaakt als vruchtbaarheidssymbool. Ze worden gebruikt om zwangerschap te bevorderen en voor een veilige bevalling te zorgen.

9725 CT Groningen