Veiling: Veiling 28 sessie 1

226. Zilveren breipennen en zilveren breipenhouders aan een ketting

Twee zilveren breipenhouders aan een Jasseron ketting, Nederland begin 20e eeuw. Gemerkt met een klein zwaard. Zilveren breipen (rechter op foto) met clip, Nederland eind 19e eeuw, gemerkt klein zwaard en meesterteken (slecht leesbaar). Zilveren breipen (linker op foto) met clip, Nederland eind 19e eeuw, gemerkt klein zwaard en meesterteken (slecht leesbaar).

Prijsindicatie: € 100 - € 160

227. Vaas, China, 19e eeuw

Vaas, China, 19e eeuw

Prijsindicatie: € 80 - € 160

228. Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923.

Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923. Uitgevoerd met opengewerkte steel en Jugendstil motieven.Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 en meesterteken: A.J. Driesen Schoonhoven.

Prijsindicatie: € 60 - € 100

229. Klompen

Drie paar klompen, een paar bewerkte houten, een paar hout met bewerkt leer op de wreef en een paar hout met lederen schacht. Circa 1900.

Prijsindicatie: € 80 - € 120

230. Cinekon eight camera 1961

Cinekon eight camera 1961.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

231. Divers lot plate

Divers lot plate waaronder theelepels, sigarettendoosje, brievenstandaard, brillenkoker en theezeefjes.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

232. Divers lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder zout-en pepervaatjes en twee vaasjes.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

233. Porseleinen flesvaas, Kutani, Japan, ca. 1900 Meiji periode

Porseleinen flesvaas, Kutani, Japan, ca. 1900 Meiji periode

Prijsindicatie: € 100 - € 140

234. Lot glaswerk ruit waaier slijpsel.

Lot glaswerk, kaasstolp met onderschaal, dekselpot met onderschaal en bowlpot, circa 1900.

Prijsindicatie: € 40 - € 70

235. Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw

Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw

Prijsindicatie: € 60 - € 100

236. Fotolijstjes

Tien diverse fotolijstjes.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

237. Visbestek

Visbestek bestaande uit 6 messen en zes vorken.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

238. Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw

Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw

Prijsindicatie: € 40 - € 80

239. Stoven en vuurtest

Een vierkante eiken kerkstoof met messing hengsel, een ronde eiken stoof en een aardewerken vuurtest, 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

240. Zilver, breipenhouder met clip, Schoonhoven 1968.

Zilver, breipenhouder met clip, Schoonhoven 1968. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter i= 1968 meesterteken: H.Looren Schoonhoven.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

241. Houten kistjes met inhoud

Divers lot curiositeiten waaronder drie houten kistjes, potloodslijper met kompas, Boeddha, schelp en meer.

Prijsindicatie: € 40 - € 70

242. Kurkenpers

19e eeuwse gietijzeren kurkenpers voor twee maten kurken.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

243. Strijkijzers, koffiemolen en bloembak

Divers lot curiosa waaronder strijkijzers, koffiemolen en een bloembak.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

244. Divers lot curiosa

Divers lot curiosa waaronder een houten kist, houten boeddha, twee groen onix ballen en een halsketting.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

245. Lederen sigarettenhouders met zilver/goud beslag

Een lederen sigarettenhouder met zilver beslag en initialen ED, circa 1900. Een lederen sigarettenhouder met gouden slot, Nederlands circa 1900.

Prijsindicatie: € 60 - € 90

246. Ebbenhout, Makonde beeld. Tanzania Afrika.

Ebbenhout, Makonde beeld. Tanzania Afrika. Groep van 4 mannen.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

247. Bierpul Villeroy & Boch en schenkkan Quart

Bierpul Villeroy & Boch en tinnen schenkkan Quart.

Prijsindicatie: € 5

248. Wandlamp en hanglamp met pegels

Wandlamp met pegels en een plafonnière met pegels, tweede helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 20 - € 60

249. Gietijzeren bel

Gietijzeren bel in de vorm van een hertenkop.

Prijsindicatie: € 5

250. Stanco Skiczuk

Prijsindicatie: € 40 - € 60

9725 CT Groningen