Veiling: Veiling 29

Algemene kunst en antiek veiling

416. Vrachtwagen

Blikken rood witte kiepwagen, circa 1940.

232. Grenen buffetkast

Grenen keuken buffetkast, onder twee deuren en twee laden. Boven twee deuren met glas en twee laden. Duitsland eerste helft 20e eeuw.

219. Divers lot glazen Leerdam

Divers lot glazen van waaronder een bowlglas ontwerp Cornelis de Lorm, een bourgogne glas servies "B-glad" ontwerp K.P.C. de Bazel en drie wijnglazen van servies "H" ontwerp K.P.C. de Bazel. Glasfabriek Leerdam jaren '20.

157. Heksenballen en bal van schelpen

Lot met twee heksenballen en een bal gemaakt van schelpen.

289. Glazen jaarbekers, A.D. Copier Leerdam

Twee blankglazen jaarbekers, ontwerp A.D. Copier. Glasfabriek Leerdam.

291. Litho, Corneille

Kleuren litho "Personages en soie", ontwerp en uitvoering Corneille (Guillaume van Beverloo 1922-2010), in eigen atelier 1988. Épreuve d'Artiste uitvoering.

279. Voorzittershamers

Twee verschillende houten voorzittershamer.

188. Eetkamerstoelen, design Gastone Rinaldi Italië

Set van 4 vintage Italiaanse design eetkamerstoelen ontworpen door Gastone Rinaldi voor Thema S.p.A., jaren '70.

25. Imari vazen, Japan

Lot Japans Imari, drie vazen waarvan twee met deksel. 19e eeuw.

310. Schilderij, Schorgers

Schilderij, stadsgezicht, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd Schorgers 1930.

197. Grenen kast

Grenen kast met een deur en een lade met opstand. Duitsland eerste helft 20e eeuw.

212. Divers lot tin

Divers lot waaronder schenkkannen, theepot, maatbekers en een kruik.

194. Armfauteuil

Twee mahoniehouten Biedermeier armfauteuil met gestoken kroon.

192. Houten piëdestal

Houten piëdestal in Griekse stijl.

276. Eikenhouten bureau met opstand

Eiken gefinneerd bureau met opstand. Grunderzeit circa 1880.

321. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, bloemenmarkt Amsterdam, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd.
Eerste helft 20e eeuw.

286. Glazen vaas, A.D. Copier Leerdam

Grijs glazen vaas met lichte insnoering, H serie. Ontwerp A.D. Copier, onderzijde onduidelijk etsmerk, glasfabriek Leerdam.

222. Lot glaswerk

Lot divers glaswerk, circa 1900.

9725 CT Groningen