Veiling: Veiling 29

Algemene kunst en antiek veiling

176. Houten kisten

Twee houten werktuig kisten.

151. Hout, Yoruba hoofd, Nigeria Afrika

Hout, Yoruba hoofd, Nigeria Afrika.

156. Zilver + emaille. Armband en halsketting. o.a. Mexico

Zilver + emaille. Armband en halsketting. o.a. Mexico. Halsketting gemerkt: 925 en Mexico. Armband gemerkt: 800 en Allise.

155. Hout, beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw

Hout, twee beelden Neder-Kongo Vili begin 20e eeuw.

153. Maskers uit Mexico, Indonesie en Sri Lanka

Lot maskers, Mexico, Indonesië en Sri Lanka. 20e eeuw.

15. Imari borden, Japan 1900

Drie Japans Imari borden, circa 1900.

31. Gemberpot Zuid-China

Gemberpot met decoratie van strijders.

220. Postzegelmapjes, eerste dag enveloppen en postzegelboekjes Nederland

Postzegelmapjes, eerste dag enveloppen en postzegelboekjes van Nederlandse postzegels.

2. Drie blauw witte borden - China - 19e eeuw

Drie blauw witte borden - China - 19e eeuw.

7. Drie blauw witte borden - China - 18e eeuw

Drie blauw witte borden - China - 18e eeuw.

12. Zes diverse Imari kommen - Japan - 19e eeuw

Zes diverse Imari kommen - Japan - 19e eeuw.

20. Twee Imari vaasjes en deksel pot - Japan - 19e eeuw

Twee Imari vaasjes en deksel pot - Japan - 19e eeuw

202. Strijkijzers en houders

Lot met twee messing strijkijzers, een ijzeren strijkijzer en vier houders. 19e eeuw.

205. Divers lot keukengerei

Divers lot waaronder een poffertjespan, trechter, bel, soeplepel, kaasmes en een bijl.

211. Divers lot thee-en koffiepotten

Divers lot thee-en koffiepotten. Hierbij een schenkkan en een suikerpot.

21. Blauw witte kom - China - 18e eeuw (Chienlung periode)

Blauw witte kom - China - 18e eeuw (Chienlung periode).

283. Duits notgeld

Houten kistje gevuld met circa 150 notgeld biljetten.

239. Eikenhouten partnerdesk

Eikenhouten bureau, partnerdesk met aan beide kanten toegang tot de kasten.

23. Diverse kommen en schaaltjes - China / Duitsland - 18e en 19e eeuw

Diverse kommen en schaaltjes - China / Duitsland - 18e en 19e eeuw.

226. Wekker Gustav Becker

Wekker, hout met bronzen ornamenten, geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en logo Gustav Becker. Circa 1890. Het merk Gustav Becker fuseerde in 1930 met Junghans.

228. Divers lot karaffen

Lot met zes verschillende glazen olie-en azijnkaraffen, circa 1900

27. Lot Chinees porselein

Lot met een Nanking gemberpot, twee Chinese bolvaasjes en een bloempot.

303. Schilderij, olieverf op doek, T. Hartman

Schilderij, olieverf op doek. Annotatie achterzijde T. Hartman.

300. Schilderijen, olieverf op doek

Twee kleine olieverf schilderijen in lijst, winterlandschap en een zomerlandschap.
20e eeuw.

267. Friese staartklok (kantoortje)

9725 CT Groningen