Veiling: Veiling 29

Algemene kunst en antiek veiling

162. Vaas plateel

Plateel vaas decor Agnes plateelbakkerij Zuid Holland. Circa 1925.

160. Fotocamera's

Drie klapcamera's Voigtländer, Adoxar en Coronet. Eerste helft 20e eeuw.

22. Twee Imari dekselpotten - Japan - 19e eeuw

Twee Imari dekselpotten - Japan - 19e eeuw.

161. Bloempot Zenith Gouda Holland plateel

Bloempot Zentih Gouda Holland plateel Marko B..

411. Divers lot militair speelgoed

Divers lot militair speelgoed waaronder verschillende Airfix plastic militaire figuren. Jaren '70.

164. Rotan krukken en hanglampen

Twee vintage rotan krukken en twee groene bollampen, jaren '70.

412. Divers lot militair speelgoed

Divers lot militair speelgoed waaronder verrschillende Airfix militaire voertuigen en figuren. Jaren '70.

315. Schilderij, olieverf op doek, H. Scholten

Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd H. Scholten, "Bosgezicht".

168. Fotocamera's Zenit en Beier

Lot fotocamera's Zenit 3M, Zenit-E en Beier Precisa.

322. Schilderij, olieverf op doek, M. Renton

Schilderij, paarden bij stal, rechtsonder gesigneerd M. Renton 1906.

319. Schilderij, olieverf op doek, Van Wyck

Schilderij, Parkgezicht met zwanen in vijver, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd van Wyck 1907.

179. Kaarsenlamp

Koperen hangkaarsenlamp met twee kleuren glas in de vorm van een toren. Circa 1900.

305. Schilderij, olieverf op doek, Jan Burgers

Schilderij, olieverf op doek, linksonder gesigneerd Jan Burgers. Tweede helft 20e eeuw.

323. Aquarel

Aquarel, ontwerp voor glas in lood "Rozen". Monogram linksonder AZ.

185. Vaas Makora Krosno Polen

Hand geblazen groen rode vaas, Makora Krosno Polen. Tweede helft 20e eeuw.

187. Horloges Pontiac

Twee vintage horloges, Pontiac Simpatico en Pontiac Nageur.

184. Fotocamera's

Drie klapcamera's Solida, Kodak, Voigtländer een met hoes. Eerste helft 20e eeuw.

33. Snuffbottle

Porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling. Met bijbehorend stopje, onderzijde met 4 karaktermerk.

277. Divers lot sigaren, militaire corps tegels en stickers

Diverse lot waaronder sigaren, aanstekers, sigarenhouder, militaire corps stickers en tegels.

195. Kinderwagen

Jugenstil kinderwagen met dubbele porseleine handgrepen.

3. Stel blauw witte borden - China - 18e eeuw (Chienlung periode)

Stel blauw witte borden - China - 18e eeuw (Chienlung periode).

6. Drie blauw witte borden met een decor sprinkhaan in een tuin -China- 18e eeuw (Chienlung periode)

Drie blauw witte borden met decor van sprinkhaan in een tuin - China - 18e eeuw (Chienlung periode).

9. Drie Imari borden - China - begin 18e eeuw (Kangxi periode)

Drie Imari borden - China - begin 18e eeuw (Kangxi periode).

4. Drie Imari kommen en een kan - China - begin 18e eeuw (Kangxi periode)

Drie Imari kommen en een kan - China - begin 18e eeuw (Kangxi periode).

267. Friese staartklok (kantoortje)

9725 CT Groningen