Veiling: Veiling 31 sessie 2

511. Zeefdruk

Zeefdruk met potlood genummerd en gesigneerd.

606. Divers lot zilver

Divers lot zilver waaronder een theezeefje, lepels, asbak, servetringen en een djokja doosje.

513. Aquarel, A.W. Schreuder

Aquarel, Abramine Willy Schreuder (1922-2012). Willy Schreuder was leerlinge van de Academie Minerva te Groningen. Linksonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

701. Stoommachine Wilesco

Wilesco stoommachine, tweede helft 20e eeuw.

605. Zilver, Twee couverts 'Hollands glad' van v.Kempen & Begeer, midden 20e eeuw, Nederland.

Zilver, Twee couverts 'Hollands glad' van v.Kempen & Begeer. Nederland. Bestaande uit twee lepels, twee vorken en twee messen. Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw 2 ( 835/1000) en meesterteken: Van Kempen & Begeer, Voorschoten Nederland en diverse jaarletters: Midden 20e eeuw.

509. Schilderij, olieverf op doek, C.de Bruin

Schilderij olieverf op doek. Cornelis de Bruin Amsterdam (1870-1940), eerste helft 20e eeuw.

607. Broche, halsketting en oorbellen

Zilveren halsketting met 1/2 gulden Wilhelmina, broche en oorbellen.

609. Boek-en bijbelbeslag

Zilveren boek-en bijbelbeslag vanaf 1800.

611. Zilver, halsketting van B.A.S. en muntbroche

Zilver, halsketting van B.A.S. en muntbroche. 20e eeuw Duitsland/Nederland. Halsketting van zilver gemaakt bij de firma B.A.S.: Blachian-Antik-Schmuck, Duitsland. Gemerkt: BAS 925. Munt broche gemaakt van Wilhelmina 1938 rijksdaalder (2,5 gulden).

407. Cloissoné belletjes en servies

Rekje met verschillende cloissoné bellen en een miniatuur cloissoné servies. Tweede helft 20e eeuw.

610. Divers lot zilver

Divers lot zilver bestaande uit kettingen en hangers.

614. Zilver, dessertlepels J.C. Osthues, 1e helft 20e eeuw, Duitsland.

Zilver, elf dessertlepels, 1e helft 20e eeuw, Duitsland. Gemerkt: Halve maan, keizerskroon en J.C. Osthues.

615. Divers lot zilver

Divers lot zilver bestaande uit servetringen, kaarsenstandaard, roomlepel, suikertang en een theelepel.

809. Hout, decoratief Guro masker, 2e helft 20e eeuw, Afrika

Hout, decoratief Guro masker, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

807. Hout, decoratief masker van de Makonde, 2e helft 20e eeuw, Afrika

Hout, Masker van de Makonde, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

808. Hout, decoratief masker van de Bakuba, 2e helft 20e eeuw, Afrika

Hout, decoratief masker van de Bakuba, 2e helft 20e eeuw, Afrika. Deels met verf gekleurde accenten in de voor de Bakuba typische geometrische figuren.

518. Ets

Ingekleurde ets, onduidelijk gesigneerd.

519. Aquarel, Eladio Calleja

Aquarel Don Quichot, Eladio Calleja.

524. Aquarellen, Adriaan Terhell

Drie aquarellen van Adriaan Cristiaan Willem Terhell (1863-1949), rechtsonder gesigneerd onder pseudoniem P.L. Jacoby. Eerste helft 20e eeuw.

538. Gouache

Gouache Flamingo, rechtsonder gesigneerd met monogram. Midden 20e eeuw.

415. Kop en schotels, China, Kangxi periode

Twee kop en schotels, China, begin 18e eeuw (Kangxi periode).

525. Schilderij, olieverf op doek, Gustaaf de Smet

Schilderij olieverf op doek. Gustave Franciscus De Smet (1877-1943). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd G. De Smet 1938.

526. Schilderij, olieverf op doek, Joh. G. Veel

Schilderij, olieverf op doek, Joh. G. Veel, rechtsonder gesigneerd 1988.

413. Dienblad Japan

Japans lakwerk houten dienblad met goudkleurige beschildering. Begin 20e eeuw.

683. Zilveren ringen

Lot met negen zilveren ringen, een ring met steen.

9725 CT Groningen