Veiling: Veiling 31 sessie 3

1025. Doos curiosa

1106. Schilderij, abstracte compositie

Schilderij, olieverf op doek, abstracte compositie.

1095. Doos beslag en sloten

1099. Doos curiosa

1084. Dagobert stoel

Dagobert stoel met leren zitting en rug met rijk gedecoreerd houtsnijwerk. Eerst helft 20e eeuw.

1026. Kinderwagen

Jugenstil kinderwagen met dubbele porseleine handgrepen.

1024. Houten schalen batik

Drie verschillende gebatikt houten schalen.

1027. Tinnen tabakspot en drinkfles

Gegraveerde tinnen tabakspot en tinnen drinkfles met schroefdop, 19e eeuw.

1103. Schilderijen, J.H. Venema

Twee schilderijen, olieverf op board, linksonder gesigneerd J.H. Venema '63.

1104. Gietijzeren tuinvaas

1086. Kinderservies en warmhoudbord

Kinderservies en warmhoudbord met sprookje van Hans en Grietje.

912. Doos curiosa

914. Doos curiosa

936. Doos boeken

940. Lot boeken

1096. Doos wajangpoppen

1071. Doos serviesgoed

1059. Oosters tapijt

1042. Divers lot damast

Divers lot damast waaronder tafelkleden.

1050. Ondersteek en waskom

Porseleinen ondersteek en waskom. Een gemerkt Societé Ceramique Maestricht. Eerste helft 20e eeuw.

905. Lot curiosa

1087. Beelden en boekensteun

Een paar gipsen boekensteunen en gipsen beelden van Chopin en Mozart.

1100. Schoolkaart nieuwe wereldkaart

Schoolkaart nieuwe wereldkaart door J.J. ten Have, eerste druk uitgave van Joh. Ykema 's-Gravenhage.

9725 CT Groningen