Veiling: Veiling 31 sessie 3

1040. Chocolade kan

Gekleurde glazuurde aardewerken chocoladekan. Eerste helft 20e eeuw.

989. Lampen

Twee verschillende lampen met kap.

1057. Lampen

Twee verschillende industriële lampen.

1053. Boten en sleutelkastje

Vier modelboten en nautisch sleutelkastje.

988. Poster

987. Pentekening

1061. Oosters tapijt

1075. Doos poppen

986. Houtsnijwerk

984. Schilderij, olieverf op doek

978. Aquarel

981. Grafische druk

975. Rijmprenten

Twee rijmprenten op 7 januari 1957 door de regering uitgereikt aan de Nederlandse jeugd. Gedicht van P.C. Boutens.

971. Schilderij, olieverf op hout

Abstract schilderij, olieverf op hout. Tweede helft 20e eeuw.

1014. Olieverf schilderijen, portretten van Balinese en Indonesische dames

Olieverf schilderijen, portretten van Balinese en Indonesische dames, midden 20e eeuw. Indonesië.

1000. Schilderij

1016. Spaarpot haan

1006. Poster/souvenir

9725 CT Groningen