Veiling: Veiling 33 sessie 1

Borduurwerk in lijst

Borduurwerk in lijst, gedateerd 1868.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Van postzegel knipsels in elkaar geplakt dorpsgezicht op melkglas, door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Vaas, Makkum

Aardewerk vaas met decor van een pauw, Tichelaar Makkum. Tweede helft 20e eeuw.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Theepot, Heerwagen Denemarken

Theepot aardewerk, Erling en Karin Heerwagen Studio Art Pottery Denmark. Circa 1965.

Design € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Bronzen beeld

Bronzen beeld, uitgave 25 jaar maag lever darm stichting.

Kunst € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Beelden, Royal Copenhagen

Twee porseleinen beelden, een kat en een pinguïn. Royal Copenhagen Denmark.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Wandborden en dekselschaal, Makkum

Twee wandborden en dekselschaal, Tichelaar Makkum. Eind 20e eeuw.

Bekijk kavel

Hanglamp

Glas-in-lood hanglamp.

Bekijk kavel

Hanglamp

Glas-in-lood hanglamp.

Bekijk kavel

Glas-in-loodramen

Twee gekleurde glas-in-loodramen, eind 20e eeuw.

Bekijk kavel

Venetiaans masker

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Opgezette reekop

Taxidermie € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Telescoop K.N.I.L.

Telescopische verrekijker in leren foedraal en een losse lens in leren foedraal. Gemerkt; TEL. SIG. Mk. VI. OS. zl (of 71) 7.GA. B.B. Ltd. K.N.I.L. Tweede helft 19e eeuw.

Antiek € 160 - € 240 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

Opgezette reekop

Taxidermie € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Eekhoorn

Diorama met eekhoorn, midden 20e eeuw.

Bekijk kavel

Houten schooltas

Antieke houten schooltas, beschilderd met een Zaanse molen en zeilboot. Eind 19e eeuw.

Antiek € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Houten schooltas

Eiken houten schooltas met datering 1850.

Antiek € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Stuurwiel

Houten stuurwiel, circa 1920.

Curiosa € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Kapstok

Kapstok met reekop en poten als haken.

Bekijk kavel

Messing aker

Antiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Koperen aker

Bekijk kavel

Koperen aker en open haard set

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd