Veiling: Veiling 33 sessie 1

Schaal, Floris Meydam

Zwart wit geglazuurde aardewerk schaal, ontwerp Floris Meydam voor Regina Gouda. Gemerkt aan de onderkant "Regina 1273 WB Pinguin Made in Holland", circa 1955.

Verkocht voor € 30,00

Toegepaste kunst € 60 - € 120 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

Borduurwerk in lijst

Borduurwerk in lijst, gedateerd 1868.

Verkocht voor € 30,00

Antiek € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Van postzegel knipsels in elkaar geplakt dorpsgezicht op melkglas, door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Kunst € 100 - € 200 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

Hemelglobe

Hemelglobe in notenhouten stoel met kompas in de voet, gemerkt Dietrich Reimers Neu bearbeitet von Dr. H Gewecke. Verlag von D. Riemer (E. Vohsen) Berlin. Circa 1900.

Verkocht voor € 1.000,00

Antiek € 600 - € 900 (Minimumbod: € 300,00)

Bekijk kavel

Vaas, Koninklijke Tichelaar Makkum

Aardewerk vaas met decor van een pauw, Koninklijke Tichelaar Makkum. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Curiosa € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

Notarislamp

Bureaulamp met groen glazen kap en messing voet

Verkocht voor € 70,00

Bekijk kavel

Vaas, Holland

Handgedraaide aardewerken vaas, Holland, jaren 60.

Verkocht voor € 40,00

Toegepaste kunst € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

Sgabello stoelen

Een paar gestoken walnotenhouten sgabello stoelen. Rijk uitgevoerd met een leeuwenkop in het onderstel en halve gevleugelde vrouwen figuren in de rugleuning. Circa 1800.

Verkocht voor € 360,00

Antiek € 400 - € 800 (Minimumbod: € 200,00)

Bekijk kavel

Theepot, Heerwagen Denemarken

Theepot aardewerk, Erling en Karin Heerwagen Studio Art Pottery Denmark. Circa 1965.

Verkocht voor € 50,00

Design € 80 - € 160 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

Ladekast

Gebogen kruispoot ladekast met ramskop beslag, circa 1800.

Verkocht voor € 120,00

Antiek € 120 - € 200 (Minimumbod: € 60,00)

Bekijk kavel

Kamergemak

Biedermeier kamergemak/stilletje, een mahoniehouten kastje voor po. Eind 19e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Bronzen beeld

Bronzen beeld, uitgave 25 jaar maag lever darm stichting.

Verkocht voor € 50,00

Kunst € 60 - € 120 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

Beelden, Royal Copenhagen

Twee porseleinen beelden, een kat en een pinguïn. Royal Copenhagen Denmark.

Verkocht voor € 50,00

Curiosa € 40 - € 60 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

Vaas

Vaas, Scandinavisch design. Aan de onderkant gemerkt, jaren '8o.

Verkocht voor € 30,00

Design € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

Bierglazen, K.P.C. de Bazel

Vier bierglazen van servies "J", ontwerp K.P.C. de Bazel 1917-1918, uitvoering Glasfabriek Leerdam.

Verkocht voor € 40,00

Toegepaste kunst € 60 - € 100 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

Wijnglazen K.P.C. de Bazel

Acht wijnglazen van servies "D", ontwerp K.P.C. de Bazel 1917. Glasfabriek Leerdam.

Verkocht voor € 60,00

Toegepaste kunst € 80 - € 120 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

Buisframe fauteuils, Thonet

Vier Thonet buisframe fauteuils met hout op de armleuning.

Design € 400 - € 600 (Startprijs: € 200,00)

Bekijk kavel

Wandborden en dekselschaal, Koninklijke Tichelaar Makkum

Twee wandborden en dekselschaal, Koninklijke Tichelaar Makkum. Eind 20e eeuw.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

Glazen kan, Orrefos

Glazen kan, gemerkt Orrefos Zweden. Eind 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

Vaas

Glazen vaas gemerkt 1988 no. 17.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Beelden, Royal Copenhagen

Twee porseleinen beelden Royal Copenhagen, circa 1970.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

Schenkkan, Bohemen

Glazen schenkkan met decor van vlakken, Bohemen, jaren 50/60.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

Wagenschot, Sicilië

Siciliaans houten wagenschot van een boerenwagen. Beschilderd met tafereel van een veldslag, 19e eeuw.

Verkocht voor € 160,00

Antiek € 100 - € 200 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

Anglo Indiase Georgiaans messing bureaudoos

Anglo Indiase Georgiaans messing bureaudoos. Handgemaakt met scharnierend deksel en uitneembaar interieur, circa 1840.

Verkocht voor € 160,00

Antiek € 200 - € 300 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

Merklap 1829

Geborduurde ingelijste merklap, gedateerd 1829.

Verkocht voor € 500,00

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd

9725 CT Groningen