Veiling: Veiling 33 sessie 1

Schaal Floris Meydam

Zwart wit geglazuurde aardewerk schaal ontwerp Floris Meydam voor Regina Gouda, gemerkt aan de onderkant "Regina 1273 WB Pinguin Made in Holland". Circa 1955.

Toegepaste kunst € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Borduurwerk in lijst

Borduurwerk in lijst gedateerd 1868.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Postzegeltableau op melkplas. Van postzegels knipsel in elkaar geplakt dorpsgezicht op melkglas door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel