Veiling: Veiling 33 sessie 1

1. Schaal, Floris Meydam

Zwart wit geglazuurde aardewerk schaal, ontwerp Floris Meydam voor Regina Gouda. Gemerkt aan de onderkant "Regina 1273 WB Pinguin Made in Holland", circa 1955.

Verkocht voor: € 30

2. Borduurwerk in lijst

Borduurwerk in lijst, gedateerd 1868.

Verkocht voor: € 30

3. Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Van postzegel knipsels in elkaar geplakt dorpsgezicht op melkglas, door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

4. Hemelglobe

Hemelglobe in notenhouten stoel met kompas in de voet, gemerkt Dietrich Reimers Neu bearbeitet von Dr. H Gewecke. Verlag von D. Riemer (E. Vohsen) Berlin. Circa 1900.

Verkocht voor: € 1000

5. Vaas, Koninklijke Tichelaar Makkum

Aardewerk vaas met decor van een pauw, Koninklijke Tichelaar Makkum. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

6. Notarislamp

Bureaulamp met groen glazen kap en messing voet

Verkocht voor: € 70

7. Vaas, Holland

Handgedraaide aardewerken vaas, Holland, jaren 60.

Verkocht voor: € 40

8. Sgabello stoelen

Een paar gestoken walnotenhouten sgabello stoelen. Rijk uitgevoerd met een leeuwenkop in het onderstel en halve gevleugelde vrouwen figuren in de rugleuning. Circa 1800.

Verkocht voor: € 360

9. Theepot, Heerwagen Denemarken

Theepot aardewerk, Erling en Karin Heerwagen Studio Art Pottery Denmark. Circa 1965.

Verkocht voor: € 50

10. Ladekast

Gebogen kruispoot ladekast met ramskop beslag, circa 1800.

Verkocht voor: € 120

11. Kamergemak

Biedermeier kamergemak/stilletje, een mahoniehouten kastje voor po. Eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 20

12. Bronzen beeld

Bronzen beeld, uitgave 25 jaar maag lever darm stichting.

Verkocht voor: € 50

13. Beelden, Royal Copenhagen

Twee porseleinen beelden, een kat en een pinguïn. Royal Copenhagen Denmark.

Verkocht voor: € 50

14. Vaas

Vaas, Scandinavisch design. Aan de onderkant gemerkt, jaren '8o.

Verkocht voor: € 30

15. Bierglazen, K.P.C. de Bazel

Vier bierglazen van servies "J", ontwerp K.P.C. de Bazel 1917-1918, uitvoering Glasfabriek Leerdam.

Verkocht voor: € 40

16. Wijnglazen K.P.C. de Bazel

Acht wijnglazen van servies "D", ontwerp K.P.C. de Bazel 1917. Glasfabriek Leerdam.

Verkocht voor: € 60

17. Buisframe fauteuils, Thonet

Vier Thonet buisframe fauteuils met hout op de armleuning.

18. Wandborden en dekselschaal, Koninklijke Tichelaar Makkum

Twee wandborden en dekselschaal, Koninklijke Tichelaar Makkum. Eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 60

19. Glazen kan, Orrefos

Glazen kan, gemerkt Orrefos Zweden. Eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

20. Vaas

Glazen vaas gemerkt 1988 no. 17.

Verkocht voor: € 20

21. Beelden, Royal Copenhagen

Twee porseleinen beelden Royal Copenhagen, circa 1970.

Verkocht voor: € 60

22. Schenkkan, Bohemen

Glazen schenkkan met decor van vlakken, Bohemen, jaren 50/60.

Verkocht voor: € 30

23. Wagenschot, Sicilië

Siciliaans houten wagenschot van een boerenwagen. Beschilderd met tafereel van een veldslag, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 160

24. Anglo Indiase Georgiaans messing bureaudoos

Anglo Indiase Georgiaans messing bureaudoos. Handgemaakt met scharnierend deksel en uitneembaar interieur, circa 1840.

Verkocht voor: € 160

25. Merklap 1829

Geborduurde ingelijste merklap, gedateerd 1829.

Verkocht voor: € 500

9725 CT Groningen