56. Fauteuil

Leren fauteuil met geplooide rugleuning, tweede helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 56. Fauteuil
Veiling Veiling 33 sessie 1
Afmetingen Hoogte 78 cm, breedte 78 cm en diepte 87 cm
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 50
Verkoopprijs € 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen