201. Glazen schalen

Twee rood-witte glazen sierschalen, tweede helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 201. Glazen schalen
Veiling Veiling 33 sessie 1
Afmetingen Hoogte 14,5 cm en diameter 27,5 cm.
Conditie Een schaal rand beschadigd.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen