179. Kaststel, Louis Regout Maastricht
Porseleinen kaststel, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 179. Kaststel, Louis Regout Maastricht | |
Veiling | Veiling 33 sessie 1 | |
Afmetingen | Max. hoogte 32,5 cm en max. breedte 17 cm. | |
Conditie | Deksel beschadigd, afwijkende vazen. | |
Startbod | € 20 | |
Verkoopprijs | € 20 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen