179. Kaststel, Louis Regout Maastricht

Porseleinen kaststel, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 179. Kaststel, Louis Regout Maastricht
Veiling Veiling 33 sessie 1
Afmetingen Max. hoogte 32,5 cm en max. breedte 17 cm.
Conditie Deksel beschadigd, afwijkende vazen.
Startbod
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen