176. Pendule, Junghans
Een Junghans klok met ingelegde palissander kast. De gewelfde kast heeft een messing gebonden voorrand en Art Nouveau inlegwerk, circa 1910. |
Kavelnummer en naam | 176. Pendule, Junghans | |
Veiling | Veiling 33 sessie 1 | |
Afmetingen | Hoogte 44,5 cm, breedte 32 cm en diepte 20 cm. | |
Conditie | In goede werkende staat met gebruikssporen. | |
Huidig bod | € 140 | |
Verkoopprijs | € 160 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen