176. Pendule, Junghans

Een Junghans klok met ingelegde palissander kast. De gewelfde kast heeft een messing gebonden voorrand en Art Nouveau inlegwerk, circa 1910.

Kavelnummer en naam 176. Pendule, Junghans
Veiling Veiling 33 sessie 1
Afmetingen Hoogte 44,5 cm, breedte 32 cm en diepte 20 cm.
Conditie In goede werkende staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 140
Verkoopprijs € 160
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen