197. Telescoop K.N.I.L.

Telescopische verrekijker in leren foedraal en een losse lens in leren foedraal. Gemerkt; TEL. SIG. Mk. VI. OS. zl (of 71) 7.GA.
B.B. Ltd. K.N.I.L. Tweede helft 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 197. Telescoop K.N.I.L.
Veiling Veiling 33 sessie 1
Afmetingen Max. lengte 85 cm.
Huidig bod€ 180
Verkoopprijs € 240
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen