34. Tafelbel en schaal
Messing tafelbel en messing schaal met lade. Knop van de lade gemerkt met Stobwasser Berlin, circa 1900. |
Kavelnummer en naam | 34. Tafelbel en schaal | |
Veiling | Veiling 33 sessie 1 | |
Afmetingen | Max. hoogte 12 cm en max. breedte 22 cm. | |
Conditie | Kleine beschadigingen, knop bel ontbreekt. | |
Huidig bod | € 30 | |
Verkoopprijs | € 80 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen