285. Stoelen

Zes Louis Philippe stoelen met gestoken kroon. Eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 285. Stoelen
Veiling Veiling 33 sessie 1
Afmetingen Hoogte 105 cm, breedte 47 cm en diepte 50 cm.
Conditie In gebruikte staat.
Startbod
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen