8. Sgabello stoelen
Een paar gestoken walnotenhouten sgabello stoelen. Rijk uitgevoerd met een leeuwenkop in het onderstel en halve gevleugelde vrouwen figuren in de rugleuning. Circa 1800. |
Kavelnummer en naam | 8. Sgabello stoelen | |
Veiling | Veiling 33 sessie 1 | |
Afmetingen | Hoogte 109 cm, breedte 42 cm en diepte 44 cm. | |
Conditie | In redelijke staat. | |
Huidig bod | € 200 | |
Verkoopprijs | € 360 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen