Veiling: Veiling 33 sessie 1

276. Stoelen

Vier notenhouten Louis Philippe stoelen met rode bekleding. Eind 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

278. Hanglamp

Messing Jugendstil petroleum hanglamp. Circa 1910.

Verkocht voor: € 50

Prijsindicatie: € 60 - € 120

279. Stoel, J.A. Huizinga

Armstoel meubelfabriek Nederland J.A. Huizinga Westersingel Groningen.

Verkocht voor: € 90

Prijsindicatie: € 40 - € 80

280. Stoelen, ontwerp Svante Schöblom voor Overman

Prijsindicatie: € 5

281. Lot munten

Divers lot munten vanaf 1929 waaronder zeventien guldens, drie halve guldens en een vijf cent munt.

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 20 - € 60

282. Stoelen, ontwerp Svante Schöblom voor Overman

Prijsindicatie: € 5

283. Zilveren munten

Negen zilveren munten.

Verkocht voor: € 60

Prijsindicatie: € 60 - € 100

284. Lot munten

Divers lot munten waaronder guldens, dubbeltjes en vijf centen.

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 40 - € 80

285. Stoelen

Zes Louis Philippe stoelen met gestoken kroon. Eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 120

Prijsindicatie: € 100 - € 200

286. Vaas

Aardewerk vaas beschilderd en gevormd als een dierfiguur. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 80

287. Buisframe stoelen, Thonet

Vier Thonet buisframe stoelen met houten zitting, model S43 ontwerp Mart Stam. 21e eeuw.

Verkocht voor: € 200

Prijsindicatie: € 400 - € 800

288. Lampenvoet Steinpatz

Gebatikt houten lampvoet gemerkt H. Steinpatz, Amsterdamse School. Circa 1930.

Verkocht voor: € 60

Prijsindicatie: € 40 - € 80

289. Linnenpers

Eikenhouten linnenpers op tafel, circa 1900.

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 80 - € 120

290. Eetkamerstoelen, ontwerp Vico Magistretti voor Fritz Hansen

Twee eetkamerstoelen model Vico Duo, ontwerp Vico Magistretti voor Fritz Hansen, Denemarken 2006.

Prijsindicatie: € 200 - € 400

291. Dressior

Eiken-en wortelnotenhout Art Deco dressoir met natuurstenen blad, circa 1930.

Verkocht voor: € 100

Prijsindicatie: € 200 - € 300

292. Luidsprekers, ontwerp Jacob Jensen voor Bang & Olufson

Vier luidsprekers van Bang & Olufson Denemarken, type Beovox P50. Ontworpen door Jacob Jensen in jaren 60.

Verkocht voor: € 70

Prijsindicatie: € 80 - € 160

293. Munten Nederland

Divers lot Nederlandse munten vanaf 1878, waaronder 2 1/2 centen, stuivers, dubbeltjes, guldens en rijksdaalders.

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 40 - € 80

294. Buisframe tafel, Thonet stijl

Prijsindicatie: € 400 - € 600

295. Zilveren munten

Veertien zilveren munten.

Verkocht voor: € 80

Prijsindicatie: € 60 - € 100

296. Bankbiljetten Nederland

Tien bankbiljetten van 2 1/2 gulden, vijf bankbiljetten van 5 gulden, een bankbiljet van 10 gulden en een bankbiljet van 25 gulden.

Verkocht voor: € 50

Prijsindicatie: € 40 - € 80

297. Kast

Mahoniehouten Jugendstil kast, circa 1900.

Verkocht voor: € 450

Prijsindicatie: € 300 - € 600

298. Fotoalbum

Oblong antiek album gevuld met ca. honderd albumine foto's, eind 19e begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 70

Prijsindicatie: € 80 - € 160

299. Art Deco sigarenpot

Gehamerde verzilverde tabakspot met constructivistische sluiting. Ontwerp Georg Nillson voor de Gero fabriek te Zeist .

Verkocht voor: € 90

Prijsindicatie: € 60 - € 120

300. Volkswagen Karmann Ghia 1973

Volkswagen Karmann Ghia Coupe, bouwjaar 1973. De Volkswagen Karmann Ghia is een tweedeurs sportwagen, ontworpen door het Italiaanse bureau Ghia. De Duitse carrosseriebouwer Karmann bouwde tussen 1955 en 1974 het model. Het voertuig is volledig gerestaureerd, zie foto's. Taxatierapport is op aanvraag beschikbaar.

Prijsindicatie: € 18000 - € 25000

9725 CT Groningen