Veiling: Veiling 33 sessie 1

51. Vaas

Een met emaille verf beschilderde melkglazen vaas, circa 1900.

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 40 - € 60

52. Jugendstil vaas

Geslepen Jugendstil vaas met iriserende kleuren, circa 1910.

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 40 - € 80

53. Trolley "Boby Container", design Joe Colombo voor Bieffeplast 1970

Trolley genaamd "Boby Container" is ontworpen door Joe Colombo voor Bieffeplast in 1970. Deze vintage trolley is ontworpen om te gebruiken bij een tekentafel voor architecten en kunstenaars. De trolley is gemaakt van ABS Plastic.

Verkocht voor: € 160

Prijsindicatie: € 140 - € 200

54. Ladekast

Duitse tijgermahonie op grenen gefineerde ladekast, circa 1900.

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 40 - € 80

55. Lot Boheems glaswerk

Lot Boheems glaswerk bestaande uit een karaf, kaarsenstandaard en vaas. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Prijsindicatie: € 40 - € 60

56. Fauteuil

Leren fauteuil met geplooide rugleuning, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 100

Prijsindicatie: € 100 - € 200

57. Lot Boheems glaswerk

Boheems glaswerk bestaande uit twee robijn rode vazen en een borrelglas, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 40 - € 60

58. Leren bank

Leren tweezitsbank met geplooide rugleuning, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 160

Prijsindicatie: € 200 - € 300

59. Vazen, Bohemen

Twee bewerkte Boheemse vazen, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 60

60. Bolkroonluchter

Twaalfarmige koperen bolkroonluchter, eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

61. Olielamp

Olielamp, brons met beschilderd porselein en melkglazen kap, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Prijsindicatie: € 40 - € 60

62. Ivoren crucifix

Een uit ivoor gesneden Corpus Christi, gemonteerd op palissander houten kruis. Ingelegd met koper en voorzien van wijwaterbakje, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Prijsindicatie: € 100 - € 200

63. Aardewerk vaas, Chris van der Hoef

Aardewerk vaas, ontwerp Chris van der Hoef voor Haga Purmerend, circa 1905.

Verkocht voor: € 160

Prijsindicatie: € 320 - € 450

64. Kroonluchter

Kroonluchter met tl buizen, circa 1950.

Verkocht voor: € 260

Prijsindicatie: € 200 - € 300

65. Scheerbekken, Koninklijke Tichelaar Makkum

Polychroom beschilderde scheerbekken, Koninklijke Tichelaar Makkum. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Prijsindicatie: € 40 - € 60

66. Blikken, H. Vettewinkel & Zn. Amsterdam

Twee piramidevormige blikken vernis van H. Vettewinkel & Zn. Amsterdam. Circa 1940.

Verkocht voor: € 100

Prijsindicatie: € 40 - € 80

67. Shell Tox insecticide verstuiver

Shell Tox insecticide verstuiver, uit de periode 1930-1950.

Verkocht voor: € 70

Prijsindicatie: € 40 - € 60

68. Kolomklok

Empire notenhouten kolomklok met Arabische cijfers, messing versiering en Pfeilkreuz uurwerk. Eerste helft 19e eeuw.

Verkocht voor: € 60

Prijsindicatie: € 100 - € 200

69. Prent

Ingelijste prent met passe-partout geschilderd op glas, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 80

70. Esso blik en Flit spuiten

Esso olieblik en twee Esso Flit insecticide spuiten, circa 1950.

Verkocht voor: € 120

Prijsindicatie: € 40 - € 80

71. Hoekstoel

Italiaanse Renaissance stijl eikenhouten hoekstoel, circa 1900.

Verkocht voor: € 90

Prijsindicatie: € 60 - € 120

72. Shell Tox insecticide verstuiver

Shell Tox insecticide verstuiver uit de periode 1930-1950.

Verkocht voor: € 60

Prijsindicatie: € 40 - € 60

73. Kolomklok

Kolomklok in notenhouten kast, Hamburg Amerikanische Uhrenfabrik, Schramberg. Circa 1910.

Verkocht voor: € 70

Prijsindicatie: € 60 - € 90

74. Scheepsklok N.V. Observator Rotterdam

Scheepsklok N.V. Observator Rotterdam, nieuw elektrisch uurwerk.

Verkocht voor: € 50

Prijsindicatie: € 40 - € 80

75. Shell Tox insecticide verstuiver

Verkocht voor: € 80

Prijsindicatie: € 40 - € 60

9725 CT Groningen