Veiling: Veiling 33 sessie 1
282. Stoelen, ontwerp Svante Schöblom voor Overman
224. Koffie-en theeservies
Verzilverd Art Deco koffie-en thee servies, circa 1920.
216. Lampenvoet
Uit hout gestoken lampenvoet in de figuur van Atlas met hemelgewelf op zijn schouders, circa 1930.
211. Vaas, Pasabahce Turkije
Vaas Pasabahce met geëtst decor van chrysanten, Turkije, 20e eeuw. Gesigneerd aan de onderzijde.
161. Lot bestek
Divers lot bestek waaronder een zesdelig visbestek Gero Zilmeta.
201. Glazen schalen
Twee rood-witte glazen sierschalen, tweede helft 20e eeuw.
179. Kaststel, Louis Regout Maastricht
Porseleinen kaststel, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.
180. Karaffen
Twee karaffen, een karaf plateelbakkerij Schoonhoven decor Herman Jansen.
252. Kaart Suyder Zee 1693
Handgekleurde kaart uit de atlas Neptune Francois, gedrukt in de Koninklijke drukkerij te Parijs in 1693.
104. Hoorn des overvloeds
Hoorn des overvloeds met bronzen beslag, deksel versierd met een engel en de hoorn gedragen door drie duiveltjes. Eind 19e eeuw.
101. Tafelklok, Warmink
Wortelnoten Westminster tafelklok. Warmink, circa 1960.
103. Klokstel
Een driedelig bronzen klokstel, Franse Neorenaissance. Rijkelijk versierd en geflankeerd door op dezelfde manier versierde kandelaren. Circa 1900.
279. Stoel, J.A. Huizinga
Armstoel meubelfabriek Nederland J.A. Huizinga Westersingel Groningen.
293. Munten Nederland
Divers lot Nederlandse munten vanaf 1878, waaronder 2 1/2 centen, stuivers, dubbeltjes, guldens en rijksdaalders.
291. Dressior
Eiken-en wortelnotenhout Art Deco dressoir met natuurstenen blad, circa 1930.
84. Fotocamera Rolleiflex DBP DBGM
Fotocamera van Rolleiflex, type 3.5F 2258615 .
53. Trolley "Boby Container", design Joe Colombo voor Bieffeplast 1970
Trolley genaamd "Boby Container" is ontworpen door Joe Colombo voor Bieffeplast in 1970. Deze vintage trolley is ontworpen om te gebruiken bij een tekentafel voor architecten en kunstenaars. De trolley is gemaakt van ABS Plastic.
50. Stadsplattegrond Harderwijk
Stadsplattegrond van Harderwijk in 1649, uitgegeven door Joan Blaeu.
40. Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek
Van postzegel knipsels in elkaar geplakt tafereel op melkglas, door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.
79. BP blik
Liter blik British Petroleum BP Energol U.C.L. motorolie. Jaren 50.
9725 CT Groningen