Veiling: Veiling 33 sessie 1

168. Vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda

Vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, met decor van een vogel en bloemen.

165. Radio, Philips

Bakelieten Philips radio, circa 1960.

160. Fotocamera’s

Vier verschillende fotocamerama's, tweede helft 20e eeuw.

173. Rubberstempels, Noord Nederlandse Stempelfabriek Groningen

Stempels voor het onderwijs van de Noord Nederlandse Stempelfabriek Groningen. De stempels hebben een ijzeren frame met afbeeldingen van Limburg, Zwitserland, Noorwegen en Zweden & Finland, Engeland, Azië, Overijssel, Noord-Amerika en België & Luxemburg (zonder doos).

157. Fotocamera’s

Twee klapcamera's, circa 1950.

175. Glas-in-loodramen

Twee gekleurde glas-in-loodramen, eind 20e eeuw.

192. Halve maan kast

Eikenhouten halve maan kast/ bijzet tafel met roldeuren, 19e eeuw.

186. Medicijnkastje, Saniplast

Bakelieten medicijnkastje, gemerkt Saniplast. Circa 1960.

189. Medicijnkastje, CM Torino

Bakelieten medicijnkastje, gemerkt Prodotti CM model Cenisio made in Italy. Circa 1960.

190. Medicijnkastje, FN Italië

Bakelieten medicijnkastje. Gemerkt made in Italy, model Idro Pieve di Bono FN. Circa 1960.

195. Opgezette reekop

152. Kraantjespotten

Drie verschillende kraantjespotten, 19e en 20e eeuw.

213. Beeld jongen

Bronzen beeld van jongen met gieter, circa 1920.

208. Houten schooltas

Antieke houten schooltas, beschilderd met een Zaanse molen en zeilboot. Eind 19e eeuw.

206. Globe

Staatkundige globe op houten voet. Globe Terrestre Colomb Kartograph W. Kaden Edition politieke. Midden 20e eeuw.

215. Lamp

Hanglamp met glaspegels.

204. Vaas, Groninger Steenfabriek, ADCO

Boerengroene vaas, Groninger Steenfabriek, ADCO, jaren 30, gemerkt aan onderzijde.

300. Volkswagen Karmann Ghia 1973

Volkswagen Karmann Ghia Coupe, bouwjaar 1973. De Volkswagen Karmann Ghia is een tweedeurs sportwagen, ontworpen door het Italiaanse bureau Ghia. De Duitse carrosseriebouwer Karmann bouwde tussen 1955 en 1974 het model. Het voertuig is volledig gerestaureerd, zie foto's. Taxatierapport is op aanvraag beschikbaar.

259. Bureau

Art Deco palissander gefineerd bureau., circa 1930.

245. Houten dakpannen

Lot met elf houten dakpannen, circa 1900.

258. Bureaustoel

Leren Art Deco draaibare bureaustoel, circa 1930.

256. Buffetkast

Eikenhouten Henry Deux buffetkast. Eind 19e eeuw.

255. Kast

Vlaamse renaissance stijl eikenhouten kast, 19e eeuw.

225. Lamp

Lamp in de vorm van een reiger, gebronsd metaal met een van glaspasta gemaakte kap. Gemerkt Tin Chi 1996.

226. Stuurwiel

Houten stuurwiel, circa 1920.

9725 CT Groningen