Veiling: Veiling 33 sessie 1
168. Vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda
Vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, met decor van een vogel en bloemen.
160. Fotocamera’s
Vier verschillende fotocamerama's, tweede helft 20e eeuw.
173. Rubberstempels, Noord Nederlandse Stempelfabriek Groningen
Stempels voor het onderwijs van de Noord Nederlandse Stempelfabriek Groningen. De stempels hebben een ijzeren frame met afbeeldingen van Limburg, Zwitserland, Noorwegen en Zweden & Finland, Engeland, Azië, Overijssel, Noord-Amerika en België & Luxemburg (zonder doos).
175. Glas-in-loodramen
Twee gekleurde glas-in-loodramen, eind 20e eeuw.
192. Halve maan kast
Eikenhouten halve maan kast/ bijzet tafel met roldeuren, 19e eeuw.
186. Medicijnkastje, Saniplast
Bakelieten medicijnkastje, gemerkt Saniplast. Circa 1960.
189. Medicijnkastje, CM Torino
Bakelieten medicijnkastje, gemerkt Prodotti CM model Cenisio made in Italy. Circa 1960.
190. Medicijnkastje, FN Italië
Bakelieten medicijnkastje. Gemerkt made in Italy, model Idro Pieve di Bono FN. Circa 1960.
152. Kraantjespotten
Drie verschillende kraantjespotten, 19e en 20e eeuw.
213. Beeld jongen
Bronzen beeld van jongen met gieter, circa 1920.
208. Houten schooltas
Antieke houten schooltas, beschilderd met een Zaanse molen en zeilboot. Eind 19e eeuw.
206. Globe
Staatkundige globe op houten voet. Globe Terrestre Colomb Kartograph W. Kaden Edition politieke. Midden 20e eeuw.
204. Vaas, Groninger Steenfabriek, ADCO
Boerengroene vaas, Groninger Steenfabriek, ADCO, jaren 30, gemerkt aan onderzijde.
300. Volkswagen Karmann Ghia 1973
Volkswagen Karmann Ghia Coupe, bouwjaar 1973. De Volkswagen Karmann Ghia is een tweedeurs sportwagen, ontworpen door het Italiaanse bureau Ghia. De Duitse carrosseriebouwer Karmann bouwde tussen 1955 en 1974 het model. Het voertuig is volledig gerestaureerd, zie foto's. Taxatierapport is op aanvraag beschikbaar.
259. Bureau
Art Deco palissander gefineerd bureau., circa 1930.
245. Houten dakpannen
Lot met elf houten dakpannen, circa 1900.
258. Bureaustoel
Leren Art Deco draaibare bureaustoel, circa 1930.
256. Buffetkast
Eikenhouten Henry Deux buffetkast. Eind 19e eeuw.
255. Kast
Vlaamse renaissance stijl eikenhouten kast, 19e eeuw.
225. Lamp
Lamp in de vorm van een reiger, gebronsd metaal met een van glaspasta gemaakte kap. Gemerkt Tin Chi 1996.
9725 CT Groningen