Veiling: Veiling 33 sessie 1

1. Schaal, Floris Meydam

Zwart wit geglazuurde aardewerk schaal, ontwerp Floris Meydam voor Regina Gouda. Gemerkt aan de onderkant "Regina 1273 WB Pinguin Made in Holland", circa 1955.

236. Chambre Claire, optisch tekenapparaat

Chambre Claire, tekenapparaat waarmee tekeningen in het juiste perspectief kunnen worden gemaakt. De lensjes zijn compleet.

227. Modelboot

Metalen model van een platbodem zeilboot. Midden 20e eeuw.

270. Hanglamp

Amsterdamse School hanglamp, circa 1920.

54. Ladekast

Duitse tijgermahonie op grenen gefineerde ladekast, circa 1900.

39. Jukebox, Wurlitzer

Baby Wurlitzer jukebox, replica naar het originele model uit 1946 met ingebouwde radio met cd-en cassettespeler. Eind 20e eeuw.

43. Bolder

Messing bolder, circa 1930.

196. Walibi

240. Hanglamp, ontwerp Piet Boon voor Moooi

Hanglamp model Round Boon, ontwerp Piet Boon voor Moooi 2002.

73. Kolomklok

Kolomklok in notenhouten kast, Hamburg Amerikanische Uhrenfabrik, Schramberg. Circa 1910.

275. Bontjas, Breuninger Exquisit

75. Shell Tox insecticide verstuiver

Shell Tox insecticide verstuiver uit de periode 1930-1950.

299. Art Deco sigarenpot

Gehamerde verzilverde tabakspot met constructivistische sluiting. Ontwerp Georg Nillson voor de Gero fabriek te Zeist .

298. Fotoalbum

Oblong antiek album gevuld met ca. honderd albumine foto's, eind 19e begin 20e eeuw.

281. Lot munten

Divers lot munten vanaf 1929 waaronder zeventien guldens, drie halve guldens en een vijf cent munt.

296. Bankbiljetten Nederland

Tien bankbiljetten van 2 1/2 gulden, vijf bankbiljetten van 5 gulden, een bankbiljet van 10 gulden en een bankbiljet van 25 gulden.

74. Scheepsklok N.V. Observator Rotterdam

Scheepsklok N.V. Observator Rotterdam, nieuw elektrisch uurwerk.

292. Luidsprekers, ontwerp Jacob Jensen voor Bang & Olufson

Vier luidsprekers van Bang & Olufson Denemarken, type Beovox P50. Ontworpen door Jacob Jensen in jaren 60.

4. Hemelglobe

Hemelglobe in notenhouten stoel met kompas in de voet, gemerkt Dietrich Reimers Neu bearbeitet von Dr. H Gewecke. Verlag von D. Riemer (E. Vohsen) Berlin. Circa 1900.

9. Theepot, Heerwagen Denemarken

Theepot aardewerk, Erling en Karin Heerwagen Studio Art Pottery Denmark. Circa 1965.

45. Lot plate

Verschillende verzilverde curiositeiten.

199. Postzegels en eerste dag enveloppen, Nederland

Drie albums gevuld met Nederlandse postzegels en eerste dag enveloppen. De oudste eerste dag envelop dateert van 1973.

127. Lot munten

Divers lot Nederlandse en buitenlandse munten.

9725 CT Groningen