Veiling: Veiling 33 sessie 1
1. Schaal, Floris Meydam
Zwart wit geglazuurde aardewerk schaal, ontwerp Floris Meydam voor Regina Gouda. Gemerkt aan de onderkant "Regina 1273 WB Pinguin Made in Holland", circa 1955.
236. Chambre Claire, optisch tekenapparaat
Chambre Claire, tekenapparaat waarmee tekeningen in het juiste perspectief kunnen worden gemaakt. De lensjes zijn compleet.
227. Modelboot
Metalen model van een platbodem zeilboot. Midden 20e eeuw.
54. Ladekast
Duitse tijgermahonie op grenen gefineerde ladekast, circa 1900.
39. Jukebox, Wurlitzer
Baby Wurlitzer jukebox, replica naar het originele model uit 1946 met ingebouwde radio met cd-en cassettespeler. Eind 20e eeuw.
240. Hanglamp, ontwerp Piet Boon voor Moooi
Hanglamp model Round Boon, ontwerp Piet Boon voor Moooi 2002.
73. Kolomklok
Kolomklok in notenhouten kast, Hamburg Amerikanische Uhrenfabrik, Schramberg. Circa 1910.
75. Shell Tox insecticide verstuiver
Shell Tox insecticide verstuiver uit de periode 1930-1950.
299. Art Deco sigarenpot
Gehamerde verzilverde tabakspot met constructivistische sluiting. Ontwerp Georg Nillson voor de Gero fabriek te Zeist .
298. Fotoalbum
Oblong antiek album gevuld met ca. honderd albumine foto's, eind 19e begin 20e eeuw.
281. Lot munten
Divers lot munten vanaf 1929 waaronder zeventien guldens, drie halve guldens en een vijf cent munt.
296. Bankbiljetten Nederland
Tien bankbiljetten van 2 1/2 gulden, vijf bankbiljetten van 5 gulden, een bankbiljet van 10 gulden en een bankbiljet van 25 gulden.
74. Scheepsklok N.V. Observator Rotterdam
Scheepsklok N.V. Observator Rotterdam, nieuw elektrisch uurwerk.
292. Luidsprekers, ontwerp Jacob Jensen voor Bang & Olufson
Vier luidsprekers van Bang & Olufson Denemarken, type Beovox P50. Ontworpen door Jacob Jensen in jaren 60.
4. Hemelglobe
Hemelglobe in notenhouten stoel met kompas in de voet, gemerkt Dietrich Reimers Neu bearbeitet von Dr. H Gewecke. Verlag von D. Riemer (E. Vohsen) Berlin. Circa 1900.
9. Theepot, Heerwagen Denemarken
Theepot aardewerk, Erling en Karin Heerwagen Studio Art Pottery Denmark. Circa 1965.
199. Postzegels en eerste dag enveloppen, Nederland
Drie albums gevuld met Nederlandse postzegels en eerste dag enveloppen. De oudste eerste dag envelop dateert van 1973.
127. Lot munten
Divers lot Nederlandse en buitenlandse munten.
9725 CT Groningen