Veiling: Veiling 33 sessie 1
55. Lot Boheems glaswerk
Lot Boheems glaswerk bestaande uit een karaf, kaarsenstandaard en vaas. Eerste helft 20e eeuw.
13. Beelden, Royal Copenhagen
Twee porseleinen beelden, een kat en een pinguïn. Royal Copenhagen Denmark.
87. Lot barnsteen
Divers lot barsteen waaronder een ketting, twee hangers en een etui.
167. Radio “His Master’s Voice”
Bakelieten radio "His Master's Voice" model 1128. Circa 1957.
17. Buisframe fauteuils, Thonet
Vier Thonet buisframe fauteuils met hout op de armleuning.
38. Theestoof
Walnotenhouten theestoof met koperen ketel en messingbak, eind 19e eeuw.
42. Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek
Van postzegel knipsels in elkaar geplakt tafereel op melkglas, door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.
26. Fauteuil, Biedermeier
Mahoniehouten Beidermeier fauteuil met gestreepte bekleding en gestoken kroon, circa 1880.
6. Notarislamp
Bureaulamp met groen glazen kap en messing voet
16. Wijnglazen K.P.C. de Bazel
Acht wijnglazen van servies "D", ontwerp K.P.C. de Bazel 1917. Glasfabriek Leerdam.
62. Ivoren crucifix
Een uit ivoor gesneden Corpus Christi, gemonteerd op palissander houten kruis. Ingelegd met koper en voorzien van wijwaterbakje, 19e eeuw.
218. Stoelen, ontwerp Mario Mazzer voor Sintesi
Twee eetkamerstoelen model Slash, ontwerp Mario Mazzer voor Sintesi Italië.
28. Pendule, Frankrijk
Mantel/pendule klok met gekleurd metalen vrouwenbeeld en groene onyx mantel. Frankrijk circa 1880.
34. Tafelbel en schaal
Messing tafelbel en messing schaal met lade. Knop van de lade gemerkt met Stobwasser Berlin, circa 1900.
72. Shell Tox insecticide verstuiver
Shell Tox insecticide verstuiver uit de periode 1930-1950.
77. Fotocamera's
Twee fotocamera's, Praktica LTL 3 en Movikon 8.
80. Plaquette ANMB, Jan Essenloeffel
Geëmailleerd bronzen plaquette, ontworpen in 1927 door Jan Eisenloeffel (1876-1957) voor het veertigjarig bestaan van de Algemeene Nederlandsche Metaalbewerkersbond.
79. BP blik
Liter blik British Petroleum BP Energol U.C.L. motorolie. Jaren 50.
9725 CT Groningen