Veiling: Veiling 33 sessie 1

48. Wandbord

Aardewerk wandbord, 19e eeuw.

55. Lot Boheems glaswerk

Lot Boheems glaswerk bestaande uit een karaf, kaarsenstandaard en vaas. Eerste helft 20e eeuw.

13. Beelden, Royal Copenhagen

Twee porseleinen beelden, een kat en een pinguïn. Royal Copenhagen Denmark.

120. Delfts bord

Delfts bord 17e/18e eeuw.

87. Lot barnsteen

Divers lot barsteen waaronder een ketting, twee hangers en een etui.

151. Lamp

Lamp met sierlijke kap.

156. Horloges

Lot met tien vintage polshorloges.

167. Radio “His Master’s Voice”

Bakelieten radio "His Master's Voice" model 1128. Circa 1957.

203. Vaas

Blauwe glazen vaas, circa 1960.

17. Buisframe fauteuils, Thonet

Vier Thonet buisframe fauteuils met hout op de armleuning.

29. Hangoortafel

Wortelnoten hangoortafel, circa 1900.

38. Theestoof

Walnotenhouten theestoof met koperen ketel en messingbak, eind 19e eeuw.

42. Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Van postzegel knipsels in elkaar geplakt tafereel op melkglas, door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.

26. Fauteuil, Biedermeier

Mahoniehouten Beidermeier fauteuil met gestreepte bekleding en gestoken kroon, circa 1880.

6. Notarislamp

Bureaulamp met groen glazen kap en messing voet

16. Wijnglazen K.P.C. de Bazel

Acht wijnglazen van servies "D", ontwerp K.P.C. de Bazel 1917. Glasfabriek Leerdam.

62. Ivoren crucifix

Een uit ivoor gesneden Corpus Christi, gemonteerd op palissander houten kruis. Ingelegd met koper en voorzien van wijwaterbakje, 19e eeuw.

218. Stoelen, ontwerp Mario Mazzer voor Sintesi

Twee eetkamerstoelen model Slash, ontwerp Mario Mazzer voor Sintesi Italië.

28. Pendule, Frankrijk

Mantel/pendule klok met gekleurd metalen vrouwenbeeld en groene onyx mantel. Frankrijk circa 1880.

34. Tafelbel en schaal

Messing tafelbel en messing schaal met lade. Knop van de lade gemerkt met Stobwasser Berlin, circa 1900.

90. Swatches

Uitgebreid lot met diverse horloges.

72. Shell Tox insecticide verstuiver

Shell Tox insecticide verstuiver uit de periode 1930-1950.

77. Fotocamera's

Twee fotocamera's, Praktica LTL 3 en Movikon 8.

80. Plaquette ANMB, Jan Essenloeffel

Geëmailleerd bronzen plaquette, ontworpen in 1927 door Jan Eisenloeffel (1876-1957) voor het veertigjarig bestaan van de Algemeene Nederlandsche Metaalbewerkersbond.

79. BP blik

Liter blik British Petroleum BP Energol U.C.L. motorolie. Jaren 50.

9725 CT Groningen