Veiling: Veiling 33 sessie 1

291. Dressior

Eiken-en wortelnotenhout Art Deco dressoir met natuurstenen blad, circa 1930.

84. Fotocamera Rolleiflex DBP DBGM

Fotocamera van Rolleiflex, type 3.5F 2258615 .

53. Trolley "Boby Container", design Joe Colombo voor Bieffeplast 1970

Trolley genaamd "Boby Container" is ontworpen door Joe Colombo voor Bieffeplast in 1970. Deze vintage trolley is ontworpen om te gebruiken bij een tekentafel voor architecten en kunstenaars. De trolley is gemaakt van ABS Plastic.

50. Stadsplattegrond Harderwijk

Stadsplattegrond van Harderwijk in 1649, uitgegeven door Joan Blaeu.

40. Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Van postzegel knipsels in elkaar geplakt tafereel op melkglas, door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.

41. Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

48. Wandbord

Aardewerk wandbord, 19e eeuw.

55. Lot Boheems glaswerk

Lot Boheems glaswerk bestaande uit een karaf, kaarsenstandaard en vaas. Eerste helft 20e eeuw.

13. Beelden, Royal Copenhagen

Twee porseleinen beelden, een kat en een pinguïn. Royal Copenhagen Denmark.

120. Delfts bord

Delfts bord 17e/18e eeuw.

135. Duitse helm M16

Bijzonder grote koperen Duits helm, model M16. Vermoedelijk ter decoratie van de kazerne poort, circa 1915.

87. Lot barnsteen

Divers lot barsteen waaronder een ketting, twee hangers en een etui.

151. Lamp

Lamp met sierlijke kap.

156. Horloges

Lot met tien vintage polshorloges.

167. Radio “His Master’s Voice”

Bakelieten radio "His Master's Voice" model 1128. Circa 1957.

203. Vaas

Blauwe glazen vaas, circa 1960.

17. Buisframe fauteuils, Thonet

Vier Thonet buisframe fauteuils met hout op de armleuning.

29. Hangoortafel

Wortelnoten hangoortafel, circa 1900.

38. Theestoof

Walnotenhouten theestoof met koperen ketel en messingbak, eind 19e eeuw.

42. Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

26. Fauteuil, Biedermeier

Mahoniehouten Beidermeier fauteuil met gestreepte bekleding en gestoken kroon, circa 1880.

6. Notarislamp

Bureaulamp met groen glazen kap en messing voet

16. Wijnglazen K.P.C. de Bazel

Acht wijnglazen van servies "D", ontwerp K.P.C. de Bazel 1917. Glasfabriek Leerdam.

62. Ivoren crucifix

Een uit ivoor gesneden Corpus Christi, gemonteerd op palissander houten kruis. Ingelegd met koper en voorzien van wijwaterbakje, 19e eeuw.

60. Bolkroonluchter

Twaalfarmige koperen bolkroonluchter, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen