Veiling: Veiling 33 sessie 1

30. Stoelen

Twee armstoelen met stoffen bekleding.

8. Sgabello stoelen

Een paar gestoken walnotenhouten sgabello stoelen. Rijk uitgevoerd met een leeuwenkop in het onderstel en halve gevleugelde vrouwen figuren in de rugleuning. Circa 1800.

31. Dekenkist

Hollands eiken dekenkist met gestoken front panelen, circa 1800.

3. Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Van postzegel knipsels in elkaar geplakt dorpsgezicht op melkglas, door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.

36. Polychrome pendule, Koninklijke Tichelaar Makkum

Polychrome handbeschilderde pendule. Gemaakt in 1983 bij Koninklijke Tichelaar Makkum door Fokke Hamstra.

23. Wagenschot, Sicilië

Siciliaans houten wagenschot van een boerenwagen. Beschilderd met tafereel van een veldslag, 19e eeuw.

5. Vaas, Koninklijke Tichelaar Makkum

Aardewerk vaas met decor van een pauw, Koninklijke Tichelaar Makkum. Tweede helft 20e eeuw.

7. Vaas, Holland

Handgedraaide aardewerken vaas, Holland, jaren 60.

21. Beelden, Royal Copenhagen

Twee porseleinen beelden Royal Copenhagen, circa 1970.

15. Bierglazen, K.P.C. de Bazel

Vier bierglazen van servies "J", ontwerp K.P.C. de Bazel 1917-1918, uitvoering Glasfabriek Leerdam.

19. Glazen kan, Orrefos

Glazen kan, gemerkt Orrefos Zweden. Eind 20e eeuw.

22. Schenkkan, Bohemen

Glazen schenkkan met decor van vlakken, Bohemen, jaren 50/60.

18. Wandborden en dekselschaal, Koninklijke Tichelaar Makkum

Twee wandborden en dekselschaal, Koninklijke Tichelaar Makkum. Eind 20e eeuw.

25. Merklap 1829

Geborduurde ingelijste merklap, gedateerd 1829.

47. Pauwen borden, De Klauw

Twee verschillende blauw-witte pauwen borden, gemerkt met het merkteken van De Klauw.

51. Vaas

Een met emaille verf beschilderde melkglazen vaas, circa 1900.

57. Lot Boheems glaswerk

Boheems glaswerk bestaande uit twee robijn rode vazen en een borrelglas, 19e eeuw.

59. Vazen, Bohemen

Twee bewerkte Boheemse vazen, midden 20e eeuw.

64. Kroonluchter

Kroonluchter met tl buizen, circa 1950.

65. Scheerbekken, Koninklijke Tichelaar Makkum

Polychroom beschilderde scheerbekken, Koninklijke Tichelaar Makkum. Tweede helft 20e eeuw.

24. Anglo Indiase Georgiaans messing bureaudoos

Anglo Indiase Georgiaans messing bureaudoos. Handgemaakt met scharnierend deksel en uitneembaar interieur, circa 1840.

46. Lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder een vogel van Oiva Toikka.

76. Shell blikken en insecticide verstuiver

Verschillende shell blikken en een insecticide verstuiver, circa 1950.

69. Prent

Ingelijste prent met passe-partout geschilderd op glas, 19e eeuw.

79. BP blik

Liter blik British Petroleum BP Energol U.C.L. motorolie. Jaren 50.

9725 CT Groningen