Veiling: Veiling 33 sessie 1
8. Sgabello stoelen
Een paar gestoken walnotenhouten sgabello stoelen. Rijk uitgevoerd met een leeuwenkop in het onderstel en halve gevleugelde vrouwen figuren in de rugleuning. Circa 1800.
31. Dekenkist
Hollands eiken dekenkist met gestoken front panelen, circa 1800.
3. Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek
Van postzegel knipsels in elkaar geplakt dorpsgezicht op melkglas, door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.
36. Polychrome pendule, Koninklijke Tichelaar Makkum
Polychrome handbeschilderde pendule. Gemaakt in 1983 bij Koninklijke Tichelaar Makkum door Fokke Hamstra.
23. Wagenschot, Sicilië
Siciliaans houten wagenschot van een boerenwagen. Beschilderd met tafereel van een veldslag, 19e eeuw.
5. Vaas, Koninklijke Tichelaar Makkum
Aardewerk vaas met decor van een pauw, Koninklijke Tichelaar Makkum. Tweede helft 20e eeuw.
7. Vaas, Holland
Handgedraaide aardewerken vaas, Holland, jaren 60.
21. Beelden, Royal Copenhagen
Twee porseleinen beelden Royal Copenhagen, circa 1970.
15. Bierglazen, K.P.C. de Bazel
Vier bierglazen van servies "J", ontwerp K.P.C. de Bazel 1917-1918, uitvoering Glasfabriek Leerdam.
19. Glazen kan, Orrefos
Glazen kan, gemerkt Orrefos Zweden. Eind 20e eeuw.
22. Schenkkan, Bohemen
Glazen schenkkan met decor van vlakken, Bohemen, jaren 50/60.
18. Wandborden en dekselschaal, Koninklijke Tichelaar Makkum
Twee wandborden en dekselschaal, Koninklijke Tichelaar Makkum. Eind 20e eeuw.
25. Merklap 1829
Geborduurde ingelijste merklap, gedateerd 1829.
47. Pauwen borden, De Klauw
Twee verschillende blauw-witte pauwen borden, gemerkt met het merkteken van De Klauw.
51. Vaas
Een met emaille verf beschilderde melkglazen vaas, circa 1900.
57. Lot Boheems glaswerk
Boheems glaswerk bestaande uit twee robijn rode vazen en een borrelglas, 19e eeuw.
59. Vazen, Bohemen
Twee bewerkte Boheemse vazen, midden 20e eeuw.
65. Scheerbekken, Koninklijke Tichelaar Makkum
Polychroom beschilderde scheerbekken, Koninklijke Tichelaar Makkum. Tweede helft 20e eeuw.
24. Anglo Indiase Georgiaans messing bureaudoos
Anglo Indiase Georgiaans messing bureaudoos. Handgemaakt met scharnierend deksel en uitneembaar interieur, circa 1840.
46. Lot glaswerk
Divers lot glaswerk waaronder een vogel van Oiva Toikka.
76. Shell blikken en insecticide verstuiver
Verschillende shell blikken en een insecticide verstuiver, circa 1950.
69. Prent
Ingelijste prent met passe-partout geschilderd op glas, 19e eeuw.
79. BP blik
Liter blik British Petroleum BP Energol U.C.L. motorolie. Jaren 50.
9725 CT Groningen