Veiling: Veiling 33 sessie 1

28. Pendule, Frankrijk

Mantel/pendule klok met gekleurd metalen vrouwenbeeld en groene onyx mantel. Frankrijk circa 1880.

34. Tafelbel en schaal

Messing tafelbel en messing schaal met lade. Knop van de lade gemerkt met Stobwasser Berlin, circa 1900.

90. Swatches

Uitgebreid lot met diverse horloges.

67. Shell Tox insecticide verstuiver

Shell Tox insecticide verstuiver, uit de periode 1930-1950.

72. Shell Tox insecticide verstuiver

Shell Tox insecticide verstuiver uit de periode 1930-1950.

77. Fotocamera's

Twee fotocamera's, Praktica LTL 3 en Movikon 8.

80. Plaquette ANMB, Jan Essenloeffel

Geëmailleerd bronzen plaquette, ontworpen in 1927 door Jan Eisenloeffel (1876-1957) voor het veertigjarig bestaan van de Algemeene Nederlandsche Metaalbewerkersbond.

2. Borduurwerk in lijst

Borduurwerk in lijst, gedateerd 1868.

37. Naaitafel

Rechthoekige naaitafel met lade, eind 20e eeuw.

30. Stoelen

Twee armstoelen met stoffen bekleding.

8. Sgabello stoelen

Een paar gestoken walnotenhouten sgabello stoelen. Rijk uitgevoerd met een leeuwenkop in het onderstel en halve gevleugelde vrouwen figuren in de rugleuning. Circa 1800.

31. Dekenkist

Hollands eiken dekenkist met gestoken front panelen, circa 1800.

3. Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Van postzegel knipsels in elkaar geplakt dorpsgezicht op melkglas, door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.

36. Polychrome pendule, Koninklijke Tichelaar Makkum

Polychrome handbeschilderde pendule. Gemaakt in 1983 bij Koninklijke Tichelaar Makkum door Fokke Hamstra.

23. Wagenschot, Sicilië

Siciliaans houten wagenschot van een boerenwagen. Beschilderd met tafereel van een veldslag, 19e eeuw.

5. Vaas, Koninklijke Tichelaar Makkum

Aardewerk vaas met decor van een pauw, Koninklijke Tichelaar Makkum. Tweede helft 20e eeuw.

7. Vaas, Holland

Handgedraaide aardewerken vaas, Holland, jaren 60.

21. Beelden, Royal Copenhagen

Twee porseleinen beelden Royal Copenhagen, circa 1970.

15. Bierglazen, K.P.C. de Bazel

Vier bierglazen van servies "J", ontwerp K.P.C. de Bazel 1917-1918, uitvoering Glasfabriek Leerdam.

19. Glazen kan, Orrefos

Glazen kan, gemerkt Orrefos Zweden. Eind 20e eeuw.

22. Schenkkan, Bohemen

Glazen schenkkan met decor van vlakken, Bohemen, jaren 50/60.

18. Wandborden en dekselschaal, Koninklijke Tichelaar Makkum

Twee wandborden en dekselschaal, Koninklijke Tichelaar Makkum. Eind 20e eeuw.

25. Merklap 1829

Geborduurde ingelijste merklap, gedateerd 1829.

47. Pauwen borden, De Klauw

Twee verschillende blauw-witte pauwen borden, gemerkt met het merkteken van De Klauw.

60. Bolkroonluchter

Twaalfarmige koperen bolkroonluchter, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen