Veiling: Veiling 33 sessie 1
85. Barnstenen kettingen
Twee barnstenen kettingen met reisetui.
116. Vaas, Cloudglass
Geperste purper kleurige glazen vaas, zogenaamd wolkenglas ofwel cloudglass. Geproduceerd door Walther & Söhne, Oralit, Model Diana. Midden 20e eeuw.
140. Klokstel
Een Franse driedelige klokstel, verguld brons gemonteerd op bont wit marmer, geëmailleerde wijzerplaat met Arabische cijfers. Circa 1900.
122. Vaas met opgelegde glasstukken, Bernard Heesen
Vaas met opgelegde glasstukken, Bernard Heesen, Oude Horn, 20e eeuw.
130. Postzegels Nederland
Divers lot Nederlandse postzegels en postzegelblokken. Hierbij een zakje met buitenlandse postzegels.
134. Beeld Jezus Heilig Hart
Gipsen beeld van Jezus Heilig Hart, circa 1930.
148. Saksisch porselein
Divers lot Saksisch porselein waaronder een theepot, melkkan, kom en kop-en-schotels. 19e eeuw.
150. Saksisch porselein
Divers lot Saksisch porselein waaronder een theepot, koffiepot en kop-en-schotels. 19e eeuw.
153. Lampen
Een paar Empire stijl tafellampen, eind 20e eeuw.
162. Post mortem foto
Post mortem foto van een jong kindje in originele cassette, hierbij een hand geschreven graflied. Eind 19e eeuw.
159. Object uit speksteen
Object du Art, gesigneerd. Circa 1960.
166. Vaas, Max Verboeket
Vaas, ontwerp Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht. Circa 1965.
174. Stereokijker
Houten stereokijker met kist vol stereofoto's, circa 1930.
185. Gereedschap
Lot met diverse houten profielschaven, circa 1920.
169. Aardewerk kom, De Groot Eskaf
Geglazuurde aardewerk kom, ontwerp van De Groot uit de periode Steenwijk, decor is uit Huizen en uitvoering Eskaf. Circa 1930.
193. Kast
Notenhouten kast met een deur en een lade, circa 1900.
79. BP blik
Liter blik British Petroleum BP Energol U.C.L. motorolie. Jaren 50.
9725 CT Groningen