Veiling: Veiling 33 sessie 1

85. Barnstenen kettingen

Twee barnstenen kettingen met reisetui.

86. Barnstenen kettingen

Twee barnstenen kettingen.

89. Vazen

Twee gekleurde glazen vazen.

116. Vaas, Cloudglass

Geperste purper kleurige glazen vaas, zogenaamd wolkenglas ofwel cloudglass. Geproduceerd door Walther & Söhne, Oralit, Model Diana. Midden 20e eeuw.

140. Klokstel

Een Franse driedelige klokstel, verguld brons gemonteerd op bont wit marmer, geëmailleerde wijzerplaat met Arabische cijfers. Circa 1900.

122. Vaas met opgelegde glasstukken, Bernard Heesen

Vaas met opgelegde glasstukken, Bernard Heesen, Oude Horn, 20e eeuw.

121. Delfts bord

Delft bord met Wanli decoratie, 17e eeuw.

130. Postzegels Nederland

Divers lot Nederlandse postzegels en postzegelblokken. Hierbij een zakje met buitenlandse postzegels.

134. Beeld Jezus Heilig Hart

Gipsen beeld van Jezus Heilig Hart, circa 1930.

148. Saksisch porselein

Divers lot Saksisch porselein waaronder een theepot, melkkan, kom en kop-en-schotels. 19e eeuw.

150. Saksisch porselein

Divers lot Saksisch porselein waaronder een theepot, koffiepot en kop-en-schotels. 19e eeuw.

153. Lampen

Een paar Empire stijl tafellampen, eind 20e eeuw.

162. Post mortem foto

Post mortem foto van een jong kindje in originele cassette, hierbij een hand geschreven graflied. Eind 19e eeuw.

159. Object uit speksteen

Object du Art, gesigneerd. Circa 1960.

172. Lot kettingen

166. Vaas, Max Verboeket

Vaas, ontwerp Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht. Circa 1965.

174. Stereokijker

Houten stereokijker met kist vol stereofoto's, circa 1930.

158. Fotocamera’s

Drie klapcamera's, circa 1950.

178. Wandlamp

Messing Empire stijl wandlamp, circa 1960.

185. Gereedschap

Lot met diverse houten profielschaven, circa 1920.

154. Fotocamera’s

169. Aardewerk kom, De Groot Eskaf

Geglazuurde aardewerk kom, ontwerp van De Groot uit de periode Steenwijk, decor is uit Huizen en uitvoering Eskaf. Circa 1930.

191. Hangvitrine

Eikenhouten hangvitrine, 19e eeuw.

193. Kast

Notenhouten kast met een deur en een lade, circa 1900.

79. BP blik

Liter blik British Petroleum BP Energol U.C.L. motorolie. Jaren 50.

9725 CT Groningen