Veiling: Veiling 33 sessie 1

57. Lot Boheems glaswerk

Boheems glaswerk bestaande uit twee robijn rode vazen en een borrelglas, 19e eeuw.

59. Vazen, Bohemen

Twee bewerkte Boheemse vazen, midden 20e eeuw.

64. Kroonluchter

Kroonluchter met tl buizen, circa 1950.

65. Scheerbekken, Koninklijke Tichelaar Makkum

Polychroom beschilderde scheerbekken, Koninklijke Tichelaar Makkum. Tweede helft 20e eeuw.

24. Anglo Indiase Georgiaans messing bureaudoos

Anglo Indiase Georgiaans messing bureaudoos. Handgemaakt met scharnierend deksel en uitneembaar interieur, circa 1840.

46. Lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder een vogel van Oiva Toikka.

76. Shell blikken en insecticide verstuiver

Verschillende shell blikken en een insecticide verstuiver, circa 1950.

69. Prent

Ingelijste prent met passe-partout geschilderd op glas, 19e eeuw.

82. Fotogravures, George Hendrik Breitner

Tweeëntwintig fotogravures van George Hendrik Breitner, uit het boek "Indrukken en biografische aanteekeningen" van A. Pit e.a. Begin 1900.

85. Barnstenen kettingen

Twee barnstenen kettingen met reisetui.

86. Barnstenen kettingen

Twee barnstenen kettingen.

89. Vazen

Twee gekleurde glazen vazen.

116. Vaas, Cloudglass

Geperste purper kleurige glazen vaas, zogenaamd wolkenglas ofwel cloudglass. Geproduceerd door Walther & Söhne, Oralit, Model Diana. Midden 20e eeuw.

140. Klokstel

Een Franse driedelige klokstel, verguld brons gemonteerd op bont wit marmer, geëmailleerde wijzerplaat met Arabische cijfers. Circa 1900.

122. Vaas met opgelegde glasstukken, Bernard Heesen

Vaas met opgelegde glasstukken, Bernard Heesen, Oude Horn, 20e eeuw.

121. Delfts bord

Delft bord met Wanli decoratie, 17e eeuw.

130. Postzegels Nederland

Divers lot Nederlandse postzegels en postzegelblokken. Hierbij een zakje met buitenlandse postzegels.

134. Beeld Jezus Heilig Hart

Gipsen beeld van Jezus Heilig Hart, circa 1930.

148. Saksisch porselein

Divers lot Saksisch porselein waaronder een theepot, melkkan, kom en kop-en-schotels. 19e eeuw.

150. Saksisch porselein

Divers lot Saksisch porselein waaronder een theepot, koffiepot en kop-en-schotels. 19e eeuw.

153. Lampen

Een paar Empire stijl tafellampen, eind 20e eeuw.

162. Post mortem foto

Post mortem foto van een jong kindje in originele cassette, hierbij een hand geschreven graflied. Eind 19e eeuw.

159. Object uit speksteen

Object du Art, gesigneerd. Circa 1960.

172. Lot kettingen

60. Bolkroonluchter

Twaalfarmige koperen bolkroonluchter, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen