Veiling: Veiling 33 sessie 1

174. Stereokijker

Houten stereokijker met kist vol stereofoto's, circa 1930.

158. Fotocamera’s

Drie klapcamera's, circa 1950.

178. Wandlamp

Messing Empire stijl wandlamp, circa 1960.

185. Gereedschap

Lot met diverse houten profielschaven, circa 1920.

154. Fotocamera’s

169. Aardewerk kom, De Groot Eskaf

Geglazuurde aardewerk kom, ontwerp van De Groot uit de periode Steenwijk, decor is uit Huizen en uitvoering Eskaf. Circa 1930.

191. Hangvitrine

Eikenhouten hangvitrine, 19e eeuw.

193. Kast

Notenhouten kast met een deur en een lade, circa 1900.

194. Medicijnkastjes

Twee bakelieten medicijnkast, circa 1960.

210. Vazen, Louis Regout Maastricht

Twee paar porseleinen amfora vazen, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.

200. Opgezette eekhoorn

Diorama met eekhoorn, midden 20e eeuw.

207. Buste vrouw

Bronzen buste van een vrouw, gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

214. Stoommachine

Stoommachine, onduidelijk gemerkt. Circa 1900.

209. Houten schooltas

Eiken houten schooltas met datering 1850.

205. Beeld schutter

Bronskleurig metalen beeld van een schutter, circa 1920.

217. Gereedschapskast, Hausbau Meister

Duitse Hausbau Meister gereedschapskast met gereedschap. Bevatte al het gereedschap dat nodig was om een huis te bouwen in het begin van de vorige eeuw. Circa 1920.

197. Telescoop K.N.I.L.

Telescopische verrekijker in leren foedraal en een losse lens in leren foedraal. Gemerkt; TEL. SIG. Mk. VI. OS. zl (of 71) 7.GA.
B.B. Ltd. K.N.I.L. Tweede helft 19e eeuw.

219. Wandlampen

Twee paar wandlampen, een paar van hout en een paar van messing. 2e helft 20e eeuw.

202. Karaffen, Erven Lucas Bols

242. Kaart Drenthe en Overijssel 1787

Carte von Over-Yssel und Drenthe. Ontworpen door F.L.Gussefeld, uitgegeven door door Homan 1787.

238. Modelboot

Modelboot met metalen romp en met hout afgewerkt, eerste helft 20e eeuw.

95. Venetiaanse lampenvoet, toegeschreven aan Barovier

Venetiaanse lampenvoet toegeschreven aan Barovier, ca. 1930.

111. Brillenkoker, tabaksdoos en sigarettedoos

Lot met een zilveren brillenkoker, een verzilverde tabaksdoos en een verzilverde sigarettendoos.

288. Lampenvoet Steinpatz

Gebatikt houten lampvoet gemerkt H. Steinpatz, Amsterdamse School. Circa 1930.

60. Bolkroonluchter

Twaalfarmige koperen bolkroonluchter, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen