Veiling: Veiling 33 sessie 1

210. Vazen, Louis Regout Maastricht

Twee paar porseleinen amfora vazen, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.

200. Opgezette eekhoorn

Diorama met eekhoorn, midden 20e eeuw.

207. Buste vrouw

Bronzen buste van een vrouw, gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

214. Stoommachine

Stoommachine, onduidelijk gemerkt. Circa 1900.

209. Houten schooltas

Eiken houten schooltas met datering 1850.

205. Beeld schutter

Bronskleurig metalen beeld van een schutter, circa 1920.

217. Gereedschapskast, Hausbau Meister

Duitse Hausbau Meister gereedschapskast met gereedschap. Bevatte al het gereedschap dat nodig was om een huis te bouwen in het begin van de vorige eeuw. Circa 1920.

197. Telescoop K.N.I.L.

Telescopische verrekijker in leren foedraal en een losse lens in leren foedraal. Gemerkt; TEL. SIG. Mk. VI. OS. zl (of 71) 7.GA.
B.B. Ltd. K.N.I.L. Tweede helft 19e eeuw.

219. Wandlampen

Twee paar wandlampen, een paar van hout en een paar van messing. 2e helft 20e eeuw.

202. Karaffen, Erven Lucas Bols

242. Kaart Drenthe en Overijssel 1787

Carte von Over-Yssel und Drenthe. Ontworpen door F.L.Gussefeld, uitgegeven door door Homan 1787.

238. Modelboot

Modelboot met metalen romp en met hout afgewerkt, eerste helft 20e eeuw.

95. Venetiaanse lampenvoet, toegeschreven aan Barovier

Venetiaanse lampenvoet toegeschreven aan Barovier, ca. 1930.

111. Brillenkoker, tabaksdoos en sigarettedoos

Lot met een zilveren brillenkoker, een verzilverde tabaksdoos en een verzilverde sigarettendoos.

288. Lampenvoet Steinpatz

Gebatikt houten lampvoet gemerkt H. Steinpatz, Amsterdamse School. Circa 1930.

63. Aardewerk vaas, Chris van der Hoef

Aardewerk vaas, ontwerp Chris van der Hoef voor Haga Purmerend, circa 1905.

112. Foto's Gemeentelijk Abattoir Amsterdam

Elf albumine foto's van diverse ruimten in het Gemeentelijk Abattoir van Amsterdam. Alle foto's gemonteerd op karton. Drie stuks, getuige een merkje rechtsonder op het karton, van de hand van Alex Bratsch, Stadhouderskade 82 (periode 1901-1913), de andere acht stuks uit dezelfde periode en iets groter.

88. Tinnen vazen, Theodorus Hooft en Chris van der Hoef

Vier Gero tinnen vazen, waarvan een vaas ontworpen door Chris van der Hoef en drie vazen ontworpen door Theodorus Hooft. Circa 1925.

10. Ladekast

Gebogen kruispoot ladekast met ramskop beslag, circa 1800.

12. Bronzen beeld

Bronzen beeld, uitgave 25 jaar maag lever darm stichting.

14. Vaas

Vaas, Scandinavisch design. Aan de onderkant gemerkt, jaren '8o.

20. Vaas

Glazen vaas gemerkt 1988 no. 17.

27. Theekast

Eikenhouten theekast met facet geslepen glas en afneembaar dienblad, circa 1920.

35. Linnenpers

Eikenhouten linnenpers met lade en losse planken om linnen te persen, 19e eeuw.

79. BP blik

Liter blik British Petroleum BP Energol U.C.L. motorolie. Jaren 50.

9725 CT Groningen