Veiling: Veiling 33 sessie 1

143. Kerststal figuren

Tien gipsen kerststal figuren, midden 20e eeuw.

212. Beeld liggende jongen

Bronzen beeld op marmeren sokkel van liggende jongen in het gras. Circa 1920.

181. Schalen, Jac. van Schouwen

Twee gehamerde tinnen schaaltjes, ontwerp en uitvoering Jac. van Schouwen. Gestempeld merk Jac. v. Schouwen Handwerk. Circa 1930.

220. Kussenkast

Notenhouten kussenkast, begin 20e eeuw.

257. Dressoir

Grenen dressoir.

247. Litho's, Theo van Hoytema

Drie ingelijste kleuren litho's ontworpen en op steen gebracht door Theo van Hoytema. Gedrukt bij Tresling & Co, Amsterdam. Circa 1900.

264. Secretaire

Biedermeier secretaire, eind 19eeuw.

248. Doofpot

Koperen doofpot met messing deksel. Eind 19e eeuw.

254. Plastiek

Keramisch geglazuurd plastiek, tweede helft 20e eeuw.

268. Disney scrab album

Vroeg Mickey Mouse scrap album gevuld.

262. Kledingkast

Notenhouten kledingkast, circa 1900.

265. Kledingkast

Duitse kledingkast, eind 19e eeuw.

263. Dressoir

Notenhouten Willem III dressoir met zwart gelakte ornamenten. Eind 19e eeuw.

249. Bolderkar

Houten bolderkar, circa 1900.

267. Tegeltableau

Tegeltableau met Hollandse voorstelling in eikenhouten lijst. Circa 1920.

261. Spiegel

Spiegel in eikenhouten lijst, circa 1930.

246. Akers

Een messing en een koperen aker, circa 1900.

253. Plastiek

Geglazuurd aardewerken plastiek.

260. Kapstok

Eikenhouten kapstok met messing haken. Circa 1920.

187. Modelboot Lemsteraak

Houten model van een Lemsteraak, eerste helft 20e eeuw.

228. Kapstok

Kapstok met reekop en poten als haken.

188. Modelboot

Houten romp van een modelboot, begin 20e eeuw.

235. Modelboot

Metalen model sleepboot. Eerste helft 20e eeuw.

234. Houten boom

231. Messing aker

9725 CT Groningen