Veiling: Veiling 33 sessie 1
143. Kerststal figuren
Tien gipsen kerststal figuren, midden 20e eeuw.
212. Beeld liggende jongen
Bronzen beeld op marmeren sokkel van liggende jongen in het gras. Circa 1920.
181. Schalen, Jac. van Schouwen
Twee gehamerde tinnen schaaltjes, ontwerp en uitvoering Jac. van Schouwen. Gestempeld merk Jac. v. Schouwen Handwerk. Circa 1930.
247. Litho's, Theo van Hoytema
Drie ingelijste kleuren litho's ontworpen en op steen gebracht door Theo van Hoytema. Gedrukt bij Tresling & Co, Amsterdam. Circa 1900.
248. Doofpot
Koperen doofpot met messing deksel. Eind 19e eeuw.
254. Plastiek
Keramisch geglazuurd plastiek, tweede helft 20e eeuw.
268. Disney scrab album
Vroeg Mickey Mouse scrap album gevuld.
263. Dressoir
Notenhouten Willem III dressoir met zwart gelakte ornamenten. Eind 19e eeuw.
267. Tegeltableau
Tegeltableau met Hollandse voorstelling in eikenhouten lijst. Circa 1920.
260. Kapstok
Eikenhouten kapstok met messing haken. Circa 1920.
187. Modelboot Lemsteraak
Houten model van een Lemsteraak, eerste helft 20e eeuw.
188. Modelboot
Houten romp van een modelboot, begin 20e eeuw.
235. Modelboot
Metalen model sleepboot. Eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen