Veiling: Veiling 33 sessie 3

1058. Bijzettafel

Bijzettafel ingelegd met tegels met bloemmotieven.

1014. Bestekset, James Lodge Sheffield

Verzilverde bestekset in originele doos. Gemerkt James Lodge Sheffield, circa 1930.

1060. Kannen

Een paar majolica Rococo stijl kannen. Eerste helft 20e eeuw.

1026. Knopen

Twee zilveren knopen, Vivat de prins v. Oranje.

1024. Borden

Drie blauw-witte borden met transferdecor, eerste helft 20e eeuw.

1042. Houten beeld

1035. Koperen aker en bloempotten

1032. Tegels

Lot met negen verschillende tegels.

1034. Tegels

Lot met elf verschillende tegels.

1036. Chromen hanglamp

Chromen designlamp met drie spots, jaren 60/70.

1038. Vazen, Louis Regout Maastricht

Vijf vazen, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.

1069. Lot beelden

Lot met bronzen beelden.

1074. Kunstlederen rookstoel

Kunstlederen rookstoel met velours zitkussen, eerste helft 20e eeuw.

1071. Olielamp, India

Traditionele messing Indiase olielamp. Midden 20e eeuw.

1102. Knopstoelen

Zes knopstoelen met biezen zitting.

1067. Hanglamp

Hanglamp, messing met geslepen glazen kap. Midden 20e eeuw.

1079. Petroleumlamp

1080. Stoel en kruk

1070. Lot beelden

Lot met bronzen beelden.

1078. Koffiestel, Turkije

Turks koffiestel, bewerkt messing met porselein. Eerste helft 20e eeuw.

1084. Salontafel

1086. Theetafel

1092. Vazen

Lot met drie vazen in messing montering. Circa 1900.

1077. Leren koffer

9725 CT Groningen