Veiling: Veiling 33 sessie 3

1105. Riksja

1114. Penningen NMB Bank

Twee penningen van de NMB Bank 1984, een zilver en een verguld.

1110. Kaststel, Louis Regout Maastricht

Kaststel, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.

1000. Dekselpot

Chinees porseleinen dekselpot.

1108. Tafel

Eikenhouten rechthoekige tafel met getorste poten, begin 20e eeuw.

1115. Karaffen en kaststel, Louis Regout Maastricht

Karaffen en kaststel, Louis Regout Maastricht. Begin 20e eeuw.

1118. Waterspuit

Messing waterspuit met houten pompstok, eind 19e eeuw.

1111. Lot curiosa

Een bakelieten doosje, een lakwerk dienblad en een miniatuur kastje.

1119. Koffiepot

1120. Bijzettafel

Mahoniehouten bijzettafel, eerste helft 20e eeuw.

1126. Lot aardewerk

Zes verschillende geglazuurde vazen.

1131. Lot Chinees porselein

1128. Vazen

Twee aardewerk vazen Pieter Groeneveldt.

1140. Lot aardewerk

Zeven verschillende aardewerk vaasje.

1154. Schippertje

Fries schippertje, tweede helft 20e eeuw.

1148. Spinnewiel

1141. Houten kist, China

Chinese houten kist met een klep aan de voorkant.

1137. Lot aardewerk, De Steenuil

Drie aardewerk vazen van Keramisch Atelier De Steenuil.

1147. Lot boeken

1155. Stoelklok

Friese stoelklok, midden 20e eeuw.

1088. Lot curiosa

1161. Stoeltjes klok

Friese stoeltjes klok, tweede helft 20e eeuw.

1224. Kroonluchter

Achtarmige kroonluchter.

1087. Petroleumlamp

1077. Leren koffer

9725 CT Groningen