Veiling: Veiling 35 sessie 2

326. Vaas

Aardewerken vaas, modelnummer D1605, gemerkt Doris. Eerste helft 20ste eeuw.

327. Inktstel, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda

Gouda plateel inktstel, gemerkt aan de onderzijde. Circa 1920.

328. Cachepot

Beschilderde aardewerk cachepot, gemerkt B.F.K. Boch Frères Keramis, begin 20e eeuw.

329. Snijwerk

Chinees benen snijwerk van twee vissers met hond, eerste helft 20e eeuw.

330. Vaas

Amberkleurige glazen vaas met geplooide rand. Eind 20e eeuw.

331. Peper, zout en mosterd set

Engelse peper, zout en mosterd set in verzilverde houder, circa 1920.

332. Lot porselein

333. Lot gewichten en maten

Lot met verschillende ijzeren maten en gewichten. Circa 1900.

334. Lot elpees

Lot klassieke elpees.

335. Lot curiosa

336. Lot elpees

Lot klassieke elpees.

337. Lot porselein

338. Linosnede

Linosnede van de Grote Kerk in Den Haag. circa 1920.

339. Koffiepotten

Twee blikken koffiepotten, Duitsland, 19e eeuw.

340. Ketel en vuurtest

Messing ketel en aardewerken vuurtest, Nederland, 19e eeuw.

341. Leren bureauset

Uitgebreide set leren bureau accessoires.

342. Litho, Vladimir Tretchikoff

Litho, Zulu Girl, Vladimir Tretchikoff 1951.

343. Tekening

Tekening in sepia, vrouw met fakkel. Circa 1800.

344. Landkaart Java

Nieuwe kaart van het eiland Java, circa 1900.

345. Schilderij

Schilderij, bosgezicht met boerderij, olieverf op doek. Begin 20e eeuw.

346. Grafiek

Grafiek, Pégase captif, Odilon Redon. Linksonder gesigneerd O.R., midden 20e eeuw.

347. Houtsnede, Lou Strik

Houtsnede van een moeder met kind van Lou Strik (1921-2001). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1957.

348. Fotolijst

Houten fotolijst ingelegd met parelmoer, circa 1920.

349. Pentekening

Pentekening, rechtsonder gesigneerd.

350. Schilderij, Co Schipper

Schilderij, zeegezicht bij volle maan, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd Co Schipper, midden 20e eeuw.

9725 CT Groningen