Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021

408. Cloisonné dekseldoos, China

Cloisonné dekseldoos in de vorm van een pompoen, China, midden 20e eeuw.

409. Theeservies

Jade theeservies bestaande uit zes kopjes, theepot en dienblad, tweede helft 20e eeuw.

410. Cloisonné altaar tafeltje

Miniatuur cloisonné altaar tafeltje met afbeelding van twee draken met brandende parel, eerste helft 20e eeuw.

411. Waterbuffels, Japan

Een paar Japanse handgestoken houten waterbuffels met ruiter, op een opengewerkt houten basement. Begin 20e eeuw

412. Beeld, China

Kunststof beeld, China, 21e eeuw.

413. Vissenkom, China

Porseleinen vissenkom, China, eind 20e eeuw.

414. Borden, China, Kangxi periode

Chinese Borden, Kangxi periode.

415. Vaas, China

Monochrome Chinese Vaas, eerste helft/midden 20e eeuw.

416. Vaas, China, Nanking

Chinese vaas, Nanking, 19e eeuw.

417. Koro, Japan

Grote Japanse bronzen koro, 19e eeuw. Gebruikt als bloempot en daarom met ingeboorde gaten.

418. Vazen, trekpot en kom, China, Kangxi periode

Porseleinen vazen, trekpot en kom. China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

419. Schotel, Japan

Porseleinen Japanse Imari schotel, groot model, 19e eeuw.

420. Lot aziatica, China

Twee rijstkommen, een kom en twee deksels, China, circa 1900.

421. Borden, China, Kangxi periode

Porseleinen borden, China, Kangxi periode ca. 1710.

422. Kop-en-schotels, China, Kangxi periode

Een paar Chinese porseleinen kop-en-schotels met decor van krabben en baarzen. Kangxi 19e eeuw.

423. Vissenkom, China

Chinees porseleinen vissenkom met decor van bloemen en aan de buiten kant en binnen versierd met goudvissen, midden 20e eeuw.

424. Lot aziatica, Zuidoost China

Lot met zeven verschillende gebruiksvoorwerpen bestaande uit een voorraad pot, theepot, drinkschuitje, leisteen inktplaat, twee koekjes mallen, Zuidoost China, 19e eeuw.

425. Gemberpot, Japan

Porseleinen gemberpot met originele deksel, Japan, circa 1900.

426. Kop-en-schotels, China, Kangxi periode

Zes porseleinen kop-en-schotels, China, Kangxi periode, circa 1700.

427. Bord, China, Kangxi periode

Porseleinen bord, China, Kangxi periode, circa 1700.

428. Hotpot, China

Messing hotpot, China, tweede helft 20e eeuw.

429. Vaas, Japan

Porseleinen vaas, Japan, eerste helft 20e eeuw.

430. Satsuma schaal, Japan

Keramische Satsuma schaal, Japan, eerste helft 20e eeuw.

431. Borden, China, Chienlung periode

Porseleinen borden, China, 18e eeuw, Chienlung periode.

432. Theetegel

Geperste ronde Chinese theetegel, 20e eeuw.

9725 CT Groningen