256. Dienblad met glazen

Houten dienblad met negentwintig bewerkte glazen, begin 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 256. Dienblad met glazen
Veiling Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021
Afmetingen Glas max. hoogte 12 cm, dienblad lengte 50 cm en breedte 34 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 100
Verkoopprijs € 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen