Kavels zoeken

50 - Map met bijvoegsels Nieuwe Amsterdammer

Bijvoegsels van de Nieuwe Amsterdammer bestaande uit veertien platen uit 1916, 1917 en 1918, lithografie door P. Van der Hem.

Curiosa € 60 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

4 - Mau kat, Art Deco

Gipsen Art Deco beeld van een Mau kat, Perkeo kunstatelier. Eerste helft 20e eeuw.

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

3 - Telescoop K.N.I.L.

Telescopische verrekijker in leren foedraal met losse lens in leren foedraal. Gemerkt: TEL. SIG. Mk. VI. OS. zl (of 71) 7. GA. B.B. Ltd. K.N.I.L. Tweede helft 19e eeuw.

Antiek € 160 - € 240 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

7 - Brusviga mechanische rekenmachine

Mechanische rekenmachine, Maschinenwerke A.G. in Braunschwieg Duitsland. Eerste helft 20e eeuw.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

8 - Comptometer Burroughs Canada

Comptometer Burroughs Machines Limited Windsor Ontario Made in Canada. Eerste helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

9 - Comptometer Felt & Tarrant

Comptometer Felt & Tarrant Mfg. Co. Chigago Amerika. Eerste helft 20e eeuw.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

10 - Messenlegger

Messenlegger, twee touwtrekkende engelen. 19e eeuw.

Antiek € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

11 - Emaille bord Petodjo-ijs

Emaille bord van ijsfabriek Petodjo (1907-1922) Indonesië.

Curiosa € 60 - € 90 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

12 - Horloges

Tien vintage horloges, verschillende merken. Tweede helft 20e eeuw.

Sieraden € 80 - € 140 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

14 - Beeld aardewerk Lladro

Lladro aardewerk beeld van zittend meisje, 20e eeuw.

Toegepaste kunst € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

16 - Millefiori vaas Murano

Dikwandige millefiori vaas Murano Italië.

Toegepaste kunst € 60 - € 90 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

15 - Kobaltblauwe persglazen schaal, K.P.C. de Bazel Leerdam

Kobaltblauwe tienkantige persglazen schaal, ontwerp K.P.C. de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam.

Toegepaste kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

17 - Houten kruk olifant

Houten kruk in de vorm van een olifant. Eind 20e eeuw.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

18 - Tincraquele schaal, A.D. Copier Leerdam

Een tincraquelé schaal, ontwerp A.D. Copier, Glasfabriek Leerdam 1946.

Bekijk kavel

13 - Microscoop Carl Zeiss Jena

Microscoop Carl Zeiss Jena in orginele kist. Circa 1925.

Antiek € 100 - € 200 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

19 - Fotokaarten

Fotokaarten van Europa circa 65 stuks.

Ansichtkaarten € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

20 - Tinnen tabakspot en drinkfles

Gegraveerde tinnen tabakspot en tinnen drinkfles met schroefdop, 19e eeuw.

Antiek € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

23 - Cloissonné tegels Porceleyne Fles en Westraven

Vier cloissonné tegels Porceleyne Fles, ontwerp H.J. Tieman en een Westraven.

Antiek € 100 - € 160 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

24 - De wonderlijke reis van Pukkie Planta, jaren '50

De wonderlijke reis van Pukkie Planta, deel 1 t/m 8. Plaatjes 3-D.

Boeken € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

600 - Bronzen olielamp pauw

Bronzen hangende olielamp in de vorm van een pauw, Zuid-India/Sri Lanka. 20e eeuw.

Aziatica € 40 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

602 - Beeld blanc de chine, China, tweede helft 20e eeuw

Beeld blanc de chine, China, tweede helft 20e eeuw.

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

608 - Balinees houtsnijwerk Garuda, Indonesië

Een suarhouten, uit een stuk gesneden Balinees beeld. Rama gezeten op de rug van Garuda met opengewerkte vleugels, staand op de rug van een draakschildpad in gevecht met Naga. Midden 20e eeuw.

Aziatica € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

25 - Spaarpot haan

Beschilderde aardewerken spaarpot in de vorm van een haan. Tweede helft 20e eeuw.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

26 - Weegschaal en toebehoren

Weegschaal met gewichtenblok, nest sluitgewichten en diverse losse gewichten.

Antiek € 40 - € 60 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

30 - Mammoetbotten

Vier verschillende fossiele mammoetbotten.

Archeologie € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel