Kavels zoeken

430 - Eikenhouten console, Europees, 19e eeuw

Eikenhouten console, Europees, 19e eeuw

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

404 - Kop en schotels met diverse wapens, Schwaz Austria, begin 20e eeuw

Kop en schotels met diverse wapens, Schwaz Austria, begin 20e eeuw. 14 kopjes en 10 schotels.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

401 - Beschilderde spiegel, Japan ca. 1920

Beschilderde spiegel, Japan ca. 1920, spiegel modern, lijst uit 1920

Bekijk kavel

402 - Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw

Bekijk kavel

405 - Dekschaal, heupflacon en Japans doosje, 20e eeuw

Dekschaal, heupflacon en Japans doosje, 20e eeuw

Bekijk kavel

406 - Mal voor marsepein varken, 19e eeuw

Mal voor marsepein varken, 19e eeuw

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

410 - Houten speelgoed mitrailleur, huisvlijt, midden 20e eeuw

Houten speelgoed mitrailleur, huisvlijt, midden 20e eeuw

Bekijk kavel

420 - Zebrahuid, Afrika, 20e eeuw

Zebrahuid, Afrika, 20e eeuw

Curiosa € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

601 - Zeefdruk, gesigneerd Mol, eigen druk 1982

Zeefdruk, gesigneerd Mol, eigen druk 1982

Kunst € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

602 - Verchroomde bureaulampen met melkglazen kappen, 21e eeuw

Verchroomde bureaulampen met melkglazen kappen, 21e eeuw

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

603 - Drie vazen w.o. Kopenhagen en Weimar, 20e eeuw

Drie vazen w.o. Kopenhagen en Weimar, 20e eeuw. Een vaas met druipglazuur onduidelijk gesigneerd

Design € 40 - € 70 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

604 - Grote Brutalist kandelaar, mogelijke Finland, ca. 1965

Brutalist kandelaar, mogelijke Finland, ca. 1965

Design € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

605 - Theeset van geborsteld aluminium, Picquot Ware England, 1960ties

Theeset van geborsteld aluminium, Picquot Ware England, 1960ties

Design € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

607 - Metalen lampen, Philips, jaren 60 / 70

Metalen lampen, Philips, jaren 60 / 70

Bekijk kavel

608 - Val st. Lambert vaas, persglas Leerdam en een Presse papier, 20e eeuw

Val st. Lambert vaas, persglas leerdam en een Presse papier, 20e eeuw. Vaas met originele stikker

Bekijk kavel

609 - Grote plateel vaas, Zuid Holland, Gouda, 1918

Grote plateel vaas, Zuid Holland, Gouda, 1918 schilder W.J. van Maaren

Design € 450 - € 550 (Startprijs: € 230,00)

Bekijk kavel

610 - Metalen bureaulamp, Hala Zeist, jaren 60

Metalen bureaulamp, Hala Zeist, jaren 60

Design € 20 - € 50 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

611 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Manuel, tweede helft 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Manuel, tweede helft 20e eeuw

Kunst € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

613 - Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Eind 19e/ begin 20e eeuw.

Litho, gesigneerd met monogram Theodorus van Hoytema. Theodorus van Hoytema, 1863-1917, was een Nederlands tekenaar, lithograaf en grafisch ontwerper. Vooral bekend om zijn lithografische plaatjesboeken met vogelverhalen.

Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

615 - Leerdam, Copier spijkerbol en Murano spijkerglas, 20e eeuw

Leerdam, Copier spijkerbol en Murano spijkerglas, 20e eeuw

Bekijk kavel

616 - Hanglamp model scheepslamp ca. 1970

Hanglamp model scheepslamp ca. 1970

Design € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

620 - Diverse glazen objecten wo. Murano, Venetië, 20e eeuw

Diverse glazen objecten wo. Murano, Venetië, 20e eeuw

Bekijk kavel

624 - Rosenthal Vaas, Bjorn Winnblad Studio Line. Duitsland midden 20e eeuw.

Rosenthal Vaas ontwerp: Bjorn Winnblad Studio Line. Duitsland midden 20e eeuw.

Bekijk kavel

632 - Aardewerk inktpotten Plateelbakkerij Rozenburg en Zuid Holland, begin 20e eeuw

Aardewerk inktpotten Plateelbakkerij Rozenburg en Zuid Holland, begin 20e eeuw

Design € 120 - € 200 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

634 - Amber/helder glazen vintage vaas ontwerp: Bo Borgstrom voor Aseda. Zweden ca. 1960.

Amber/helder glazen vintage vaas ontwerp: Bo Borgstrom voor Aseda. Zweden ca. 1960.

Bekijk kavel