Kavels zoeken

Divers lot vazen

Vier verschillende gekleurde glazen vazen.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Vaas Copier

Tincraqule vaas A.D. Copier glasfabriek Leerdam. Circa 1935.

Toegepaste kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Scheepskok, Gustav Becker

Scheepsklok, Gustav Becker. Het merk Gustav Becker fuseerde in 1930 met Junghans. Circa 1900.

Klokken Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Tulpenvaas

Tulpenvaas Maroeska Metz.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Sculptuur godin Ariadne

Porseleinen sculptuur van de Griekse godin Ariadne op een panter. 19e eeuw.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Chinese staanders

Zeven zwart houten Chinese staanders. Midden 20e eeuw.

Aziatica Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Colopal dekselpot, A.D. Copier

Colopal dekselpot met zwart glazen deksel A.D. Copier Glasfabriek Leerdam. Circa 1930.

Bekijk kavel

Schaal Floris Meydam

Zwart wit geglazuurde aardewerk schaal ontwerp Floris Meydam voor Regina Gouda, gemerkt aan de onderkant "Regina 1273 WB Pinguin Made in Holland". Circa 1955.

Toegepaste kunst € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Tegel Porceleyne Fles

Cloissoné tegel van aardewerk vervaardigd door de Porceleyne Fles in Delft. Midden 20e eeuw.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Comtoise klok

Comtoise klok met harpslinger. Eind 19e eeuw.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Vaas en kom, Abbring

Vaas en kom keramiek Abbring.

Bekijk kavel

Schaal, Abbring

Schaal keramiek Abbring.

Bekijk kavel

Bijbels

Twee bijbels, een met gouden slot.

Boeken Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Divers lot tin

Divers lot hand beschilderd tin bestaande uit twee dienbladen, kraantjespot, suikerpot, melkkan en schaaltje.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Dolken

Twee dolken een met bewerkte benen schede en een officiers dolk gedateerd 1910.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Vaas Imari

Imari vaas vermaakt tot lampvoet.

Aziatica Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Hoorn

Hoorn

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Slabestek

Slabestek met bewerkt houten heft.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Handels gezelschap. Anoniem. 19e eeuw.

Kunst € 140 - € 280 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Drinkend kaartspelers gezelschap. Anoniem. 19e eeuw.

Bekijk kavel

Kandelaren en bel

Drie messing kandelaren en een tafelbel. Circa 1900.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Kraantjespot

Koperen Empire kraantjespot. Begin 19e eeuw.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Gouache

Gouache rechtsonder gesigneerd Paerels.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Borduurwerk in lijst

Borduurwerk in lijst gedateerd 1868.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Postzegeltableau op melkplas. Van postzegels knipsel in elkaar geplakt dorpsgezicht op melkglas door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel