Kavels zoeken

Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw

Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw met florale decoratie

Aziatica € 200 - € 350 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw

Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw, 5 stuks

Aziatica € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Miniatuur op ivoor, India, 19e eeuw

Miniatuur op ivoor, India, 19e eeuw. Lijst van latere datum.

Aziatica € 250 - € 350 (Startprijs: € 130,00)

Bekijk kavel

Microscoop Beck & Söhne

Professionele microscoop Beck & Söhne, jaren 50. Met toebehoren.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Suikerpot en melkkan Chris van der Hoef 1926

Wit geglazuurd aardewerk suikerpot met deksel en melkkan van servies 4300, met decoratie van zwart geglazuurde ringen. Ontwerp Chris van der Hoef 1926, uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Gemerkt met monogram ontwerper.

Kunst € 180 - € 280 (Startprijs: € 90,00)

Bekijk kavel

Zilver, Een lot (13) van 11 theelepels, suikerlepel en roomlepel, Nederlands begin 20e eeuw.

Zilver, Een lot (13) van 11 theelepels, suikerlepel en roomlepel, Nederlands begin 20e eeuw. Diverse zilvermerken waaronder jaarletter H= 1917.

Zilver € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Zilver, gordelhaak, Rotterdam 1840.

Zilver, gordelhaak, Rotterdam 1840. Gemerkt: Lopende leeuw 2, jaarletter F=1840 en meesterteken: C.F.Kellenbach Rotterdam.

Zilver € 100 - € 140 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Leder/ zilver, Een lot van 3 sigarenhouders, Nederlands rond 1900.

Leder/ zilver, Een lot van 3 sigarenhouders, Nederlands rond 1900. Bestaande uit A. sigarenhouder met zilveren slot, B. exemplaar met zilver beslag en initialen ED. en C. exemplaar bestaande volledig uit leer.

Antiek € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Zilver, kleine bonbonmand opengewerkt, Voorschoten 1922.

Zilver, kleine bonbonmand opengewerkt, Nederlands 1922. Uitgevoerd met parelrand en opengewerkt ( Ajour gezaagd). Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter M=1922 en meesterteken: v.Kempen & Begeer & Vos ( Den Bosch, Utrecht, Voorschoten)

Zilver € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Zilver, stel strooiers, Sheffield 1892/93.

Zilver, stel strooiers, Sheffield 1892/93. Gemerkt: Sheffield jaarletter Z= 1892/93 en meesterteken: James Deakin & Sons.

Bekijk kavel

Zilver, kleine prijsbeker ( Groningana) , Voorschoten 1929.

Zilver, kleine prijsbeker ( Groningana) , Voorschoten 1929. Tekst: Wedstrijd 1929 Groningen, Winnaar Bedrijfsautobeker, N. Hindriks Groningen. Gemerkt: Lopende leeuw 2, Jaarletter T= 1929 en meesterteken: Voorschoten NV. Voorschoten.

Zilver € 60 - € 100 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Blauw glas/zilver, zoutvaten gevat in zilveren montuur, Schoonhoven 1927.

Blauw glas/zilver, zoutvaten gevat in zilveren montuur, Schoonhoven 1927. Gemerkt: Jaarletter: R= 1927 en meesterteken: Niekerk Schoonhoven.

Bekijk kavel

Zilver, lot van 4 miniaturen, Nederlands midden 20e eeuw.

Zilver, lot van 4 miniaturen, Nederlands midden 20e eeuw. Bestaande uit: A. Een koets met paarden gemerkt: Minerva,lopende leeuw 2, jaarletter R=1979 lengte: 7 cm., B. een brandewijnkom gemerkt: klein zwaard en meesterteken: onbekend, lengte: 8 cm. C. een stel paarden gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 en meesterteken: Leesener Amsterdam lengte: 4.2 cm., en een koe ongemerkt maar getoetst op zilver lengte: 7 cm.

Bekijk kavel

Zilver, couvert Haags lofje: lepel, vork en mes, Zeist 1940.

Zilver, couvert Haags lofje: lepel, vork en mes, Zeist 1940. Initialen op de handvaten: F.G.V. 20-2-'42. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter H=1942 ( mes: F=1940) en meesterteken: Gerritsen & v.Kempen Zeist.

Bekijk kavel

Zilver, lot van 6 x Nederlands + 1 andere 20e eeuws.

Zilver, lot van 6 x Nederlands + 1 andere 20e eeuws. Bestaande uit ( Nederlands gemerkt): asbak, maggi fleshouder, fleshouder, theezeef en 2 kleine borden. 1 bonbonmandje gemerkt: Gorham sterling.

Bekijk kavel

Zilver, "Groningse" brandewijnkom, Schoonhoven 1970.

Zilver, "Groningse" brandewijnkom, Schoonhoven 1970. 8 lobben op zowel voet als kom. Draken handvaten. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter K=1970 en meesterteken: P.Heerens & Zoon Schoonhoven.

Zilver € 300 - € 500 (Startprijs: € 150,00)

Bekijk kavel

Bijbel met gouden slot, Nederlands 1927.

Bijbel met gouden slot, Nederlands 1927. Nieuwe Testament.

Antiek € 100 - € 140 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Zilver, bonbonmand opengewerkt, Schoonhoven 1949.

Zilver, bonbonmand opengewerkt, Schoonhoven 1949. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter O= 1949 en meesterteken: Gebroeders Niekerk Schoonhoven.

Bekijk kavel

Kristal/zilver, een set bestaande uit: peperstrooier, zoutvat & mosterdpot met zilveren monturen, Amsterdam 1825.

Kristal/zilver, een set bestaande uit: peperstrooier, zoutvat & mosterdpot met zilveren monturen, Amsterdam 1825. Uitgevoerd in geslepen kristal met zilveren monturen/ dop/ deksel + zilveren mosterdlepel. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter Q= 1825 en meesterteken: Pieter Gerard Petersen Amsterdam.

Antiek € 300 - € 380 (Startprijs: € 150,00)

Bekijk kavel

Leder/ goud, Sigarenhouder met gouden slot, Nederlands rond 1900.

Bekijk kavel

Zilver, twee breipenhouders aan een ketting, Nederlands begin 20e eeuw.

Zilver, twee breipenhouders aan een Jasseron ketting, Nederlands begin 20e eeuw. Gemerkt: Klein zwaard.

Zilver € 60 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Goud/amber, 4 stuks mondstukken in foedralen met gouden monturen, 19/20 eeuw.

Goud/amber, 4 stuks mondstukken in foedralen met 14 k gouden monturen, 19/20 eeuw. Uitgevoerd in amber en 14 k goud.

Antiek € 120 - € 180 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

Zilver, kandelaar v.Kempen & Begeer, Zeist midden 20e eeuw.

Zilver, kandelaar v.Kempen & Begeer, Zeist midden 20e eeuw. Gemerkt : Klein zwaard( 925) ne meesterteken: v.Kempen & Begeer Zeist. De kandelaar is verzwaard.

Bekijk kavel

Zilver/kristal, twee theebussen met zilveren monturen en deksel, Nederlands 19e eeuw.

Zilver/kristal, twee theebussen met zilveren monturen en deksel, Nederlands 19e eeuw. Monturen en deksel uitgevoerd met parelrand. Gemerkt: Klein zwaard en slecht leesbaar meesterteken.

Bekijk kavel

Melkglas/zilver, theebus met zilveren dop, Nederlands eind 19e eeuw.

Melkglas/zilver, theebus met zilveren dop, Nederlands eind 19e eeuw. Uitgevoerd met geslepen motieven in het glas. en zilveren dop met gegraveerde versieringen. Gemerkt: klein zwaard.

Antiek € 60 - € 100 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel