Kavels zoeken

39 - Divers lot porselein

Negen stuks porseleinen dierenfiguren.

Curiosa € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

305 - Divers lot glaswerk

Groot lot divers glaswerk waaronder wijnglazen, zoutvaatjes, kannen en draadglas.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

306 - Divers lot glaswerk

Lot diverse geslepen glazen.

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

36 - Schaal koper

Koperen schaal gedateerd 12 oktober 1956.

Bekijk kavel

1 - Porseleinen beeld waternimf

Een biscuit porseleinen beeld van een harp spelende waternimf met vissen circa 1900.

Bekijk kavel

2 - Apothekers potten

Set van vier bruine glazen apothekers potten met geëmailleerde etiketten circa 1900.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

3 - Beelden

Japans beeld en een Engels beeld van Wilkins Micawer uit David Copperfield van Charles Dickens.

Bekijk kavel

4 - Diverse beelden

Zeven stuks porseleinen beelden waaronder een Art Deco halfdoll eerste helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

5 - Beelden Goebel

Vier porseleinen beelden waarvan drie gemerkt Goebel tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

6 - Art Deco objecten

Drie porseleinen Art Deco objecten met vrouwenfiguren waaronder een asbak, dekseldoos en lampvoet.

Bekijk kavel

9 - Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij olieverf op paneel met afbeelding van moeder en kind in 19e eeuwse setting.

Bekijk kavel

10 - Beeld

Porseleinen beeld van een paard en wagen.

Bekijk kavel

11 - Dienblad Jugenstil.

Tegeldienblad met opstaande koperenrand en een afbeelding van boten en een visser.

Bekijk kavel

12 - Kandelaar Menorah

Zevenarmige bronzen kandelaar Menorah begin 20e eeuw.

Bekijk kavel

13 - Beeld ijsbeer

Marbell Stone Art Belgium sculptuur van een ijsbeer.

Bekijk kavel

15 - Boheems kristal

Vijf Boheems kristallen vazen met in rood gelaagd kristal geslepen motieven eerste helft 20e eeuw.

Curiosa € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

16 - Gero bestekset Haagslofje verzilverd

Gero bestekset in orginele doos met oude logo van Gero zilver bestaande uit elf verzilverde vorken en twaalf verzilverde lepels circa 1930.

Bekijk kavel

17 - Hoed A. Cassé

Hoge hoed van À. Cassé uit Parijs circa 1930.

Bekijk kavel

18 - Lamp glas in lood

Meer kleurige glas-in-lood hanglamp midden 20e eeuw.

Bekijk kavel

20 - Globes

Zes globes waarvan een met een compassie in de voet en twee puntenslijpers in de vorm van een globe eind 20e eeuw.

Curiosa € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

21 - Divers lot

Twee peper-en zoutstellen, beeld, dekselpot en een likeurfles.

Bekijk kavel

23 - Klompen en schoentjes

Drie paar traditioneel geschilderde klompen uit Friesland en een paar kinderschoenen tweede helft vorige eeuw.

Bekijk kavel

25 - Divers lot curiosa

Twee beschilderde kisten, een beschilderde houten schooltas en twee muziekdoosjes in de vorm van een platenspeler.

Bekijk kavel

27 - Kerststal

Biscuit porseleinen kerststal circa 1900.

Bekijk kavel

28 - Divers lot

Divers lot waaronder een vaas van Jan van Stolk (1920-1997) drie apothekers potten en een vaas.

Bekijk kavel