Kavels zoeken

597 - Foto’s en plaatjes voetbalelftallen

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

598 - Schilderij

Verkocht voor € 5,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

599 - Plattegrond Delft

Kaart van Jacob van Deventer 1557, ingelijst, reproductie.

Verkocht voor € 10,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

600 - Accordeon Sybilla Brand

Accordeon sibylla-brand met houten koffer en leren draagriemen.

Verkocht voor € 20,00

Muziekinstrumenten Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

601 - Schilderij, B. Long

Kleurrijk acryl schilderij, jaren '60. Linksonder gesigneerd B. Long.

Verkocht voor € 10,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

602 - Bell & Howell projector

Bell & Howell Filmo Showmaster 16 mm silent filmprojector, in originele koffer. Circa 1935.

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

603 - Lot boeken

Verkocht voor € 10,00

Boeken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

559 - Schilderij, Moolhuizen

Schilderi, olieverf op doek, Jan Jurien Moolhuizen (1900-1982). Linksonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

604 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. de Graaf

Schilderij olieverf op doek, gesigneerd J. (Jochem) de Graaf

Verkocht voor € 10,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

605 - Lot curiosa

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

606 - Gipsen beelden Mozart

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

607 - Lot lampen

Art deco lampenkap en antieke lamp met gematteerde kap

Verkocht voor € 20,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

608 - Tennisrackets

Niet verkocht

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

609 - Philips warmtelamp, Charlotte Perriand

Philips warmtelamp "Cocotte", ontworpen door Charlotte Perriand in de jaren 50.

Verkocht voor € 20,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

610 - Wandlamp

Wandlamp met chromen boog en bruine cilindervormige kap, circa 1975.

Verkocht voor € 35,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

611 - Wandlamp, Dijkstra

Wandlamp, ontwerp Dijkstra jaren 70. De kap is van kunststof, in een beige kleur. De wandlamp is ontworpen in Mushroom design, kenmerkend voor Mid Century Atomic design.

Verkocht voor € 30,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

612 - Houten kist met ronde deksel

Houten kist met ronde deksel en messing banden.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

613 - Lot curiosa

Verkocht voor € 50,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

614 - Gipsen wandsokkels

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

615 - Klok

Houten pubklok, circa 1920.

Verkocht voor € 5,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

616 - Klok

Eikenhouten regulateur klok met Junghans uurwerk, circa 1940.

Verkocht voor € 20,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

617 - Fries schippertje

Fries schippertje, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

618 - Zaanse klok

Notenhouten Hollandse Zaanse klok, circa 1970.

Verkocht voor € 20,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

619 - Dienblad

Mahoniehouten dienblad, circa 1920.

Verkocht voor € 20,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

620 - Friese staartklok

Friese staartklok, circa 1970.

Verkocht voor € 30,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd

Waardevolle spullen in huis? Mail ons! Eventueel kunnen wij ook een woning bezemschoon opleveren.

Contact


Adres
Veilinghuis Klinkhamer
Vechtstraat 45
Groningen

Telefoonnummer
050-5532122