Kavels zoeken

Hanglamp

Glas-in-lood hanglamp.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Hanglamp

Glas-in-lood hanglamp.

Bekijk kavel

Glas-in-loodramen

Twee gekleurde glas-in-loodramen, eind 20e eeuw.

Bekijk kavel

Venetiaans masker

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Opgezette reekop

Taxidermie € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Telescoop K.N.I.L.

Telescopische verrekijker in leren foedraal en een losse lens in leren foedraal. Gemerkt; TEL. SIG. Mk. VI. OS. zl (of 71) 7.GA. B.B. Ltd. K.N.I.L. Tweede helft 19e eeuw.

Antiek € 160 - € 240 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

Opgezette reekop

Taxidermie € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Eekhoorn

Diorama met eekhoorn, midden 20e eeuw.

Bekijk kavel

Houten schooltas

Antieke houten schooltas, beschilderd met een Zaanse molen en zeilboot. Eind 19e eeuw.

Antiek € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Houten schooltas

Eiken houten schooltas met datering 1850.

Antiek € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Houten bak, China

Oude Chinese rode houten bak op poten, 20e eeuw.

Aziatica € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Stuurwiel

Houten stuurwiel, circa 1920.

Curiosa € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Kapstok

Kapstok met reekop en poten als haken.

Bekijk kavel

Messing aker

Antiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Koperen aker

Bekijk kavel

Koperen aker en open haard set

Bekijk kavel

Bestekset, James Lodge Sheffield

Antiek € 5 (Startprijs: € 5,00)

Bekijk kavel

Litho's Hoytema

Twee kleuren litho's met afbeeldingen van vogels. Theo van Hoytema (1863-1917).

Kunst € 5 (Startprijs: € 5,00)

Bekijk kavel

Melkbus, Groningen Ommelanden ca. 1935

Melkbus van melkfabriek De Ommelanden Groningen, eerste helft 20e eeuw

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Onderzetters, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Set van acht onderzetters, Plateelbakkerij Zuid-Holland. Circa 1930.

Toegepaste kunst € 5 (Startprijs: € 5,00)

Bekijk kavel

Teddybeer

Teddybeer met draaibare kop en poten, circa 1965.

Speelgoed € 5 (Startprijs: € 5,00)

Bekijk kavel

Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Handels gezelschap. Anoniem. 19e eeuw.

Kunst € 140 - € 280 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Drinkend kaartspelers gezelschap. Anoniem. 19e eeuw.

Bekijk kavel

Borduurwerk in lijst

Borduurwerk in lijst, gedateerd 1868.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Van postzegel knipsels in elkaar geplakt dorpsgezicht op melkglas, door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd