Kavels zoeken

77 zoekresultaten gevonden

1. Beeld, Guido Cacciapuoti

Terracotta beeld van een arend op groot formaat. Aan de achterzijde dubbele signatuur van zowel fabrikant Guido Cacciapuoti uit Milaan als de kunstenaar Granelli. Gestempeld Made in Italy, jaren 30 vorige eeuw.

Huidig bod: € 5

2. Beeld Weens brons, Franz Xaver Bergmann

Weens bronzen beeld van een oosterse danseres en haar assistent door Franz Xaver Bergmann (1861-1936), beeldje staat op marmeren basement. Verkocht, gezien het naamplaatje bij Nissel & Sikora, te Wenen. Gesigneerd met monogram B in kruik (Bergmann) en Nam Greb. Oostenrijk, omstreeks 1930.

Startbod: €

5. Beeld, I Made Runda

Lasi-houten gesneden Art Deco stijl Balinees beeld van een vrouw met over elkaar gevouwen handen door I Made Runda. Op de sokkel gesigneerd MDRUNDA, Indonesië (Denpasar/Sakah), jaren 50/60.

Startbod: €

7. Beeld, Christien Dutoit

Keramieken beeld door Christien Dutoit. Op de boot gesigneerd, België, begin 2000.

Christien Dutoit maakt sculpturale keramiek. Keramiek duidt op gebakken klei, klei biedt als materiaal veel meer mogelijkheden dan een schets: de zachtheid en de plooibaarheid zijn al een inspiratiebron op zich. Na het drogen wordt het bewerkt met oxides, pigmenten en een toetsje glazuur die de typische kleur geven aan de werken. Het wordt vervolgens in een elektrische oven gebakken op 1220° C. Bron: Website Dutoit.

Startbod: €

8. Beelden, Japan

Twee Japanse handbeschilderde porseleinen honden gedecoreerd met florale motieven in Imari stijl, fabrikant YaYou Zhen Cang. Aan de onderzijde gemerkt met vier karakters. Japan, omstreeks 1900.

Startbod: €

9. Merklap 1843

Geborduurde merklap met Engelse teksten, levensboom en afbeeldingen met symbolen. Naamsvermelding Sarah Clench aged 14, geborduurd in 1843.

Startbod: €

10. Gemberpot, F. van Dunkelman

Keramieken handbeschilderde en geglazuurde gemberpot met florale decoratie en gestileerd patroon. Aan de onderzijde gemerkt met Rozenburg Den Haag E1 en F.v.D. (F. van Dunkelman) 1889.

Startbod: €

11. Schilderij, Anthony Keizer

Schilderij van een Drents landschap met waterpartij en opgestapelde rietschoven, getiteld “Avondwolken” van Anthony Keizer (Meppel, 1897-1961). Olieverfschilderij op linnen, linksonder gesigneerd Anthony Keizer en gedateerd 1939.
Keizer schilderde en tekende voornamelijk landschappen van Drenthe en was lid van Arti et Amicitiae en Sint Lucas te Amsterdam. Keizer was mede oprichter van het Drents Schilders genootschap.

Startbod: €

12. Schaal, Cees van Olst

Glazen handgevormde schaal van Cees van Olst (1949-2014) in golvende vormgeving in de kleuren oranje, groen en met subtiel zwarte structuur. Aan de onderzijde en op de rand gegraveerd, jaren 90/00.

Startbod: €

13. Schilderij

Schilderij van zeven dansende dames in de buitenlucht, oleografie op paneel met handgeschilderde details. Duitsland, begin 1900.

Startbod: €

14. Schilderij

Schilderij in Jugendstil stijl met afbeelding van zeven kinderen dansend in de open lucht. Oleografie op paneel met handgeschilderde accenten, begin 1900.

Startbod: €

15. Gulvaas, Holmegaard

Bruine glazen gulvaas met witte inlay, ontwerp Otto Brauer voor Holmegaard. Denemarken, jaren 70.

Startbod: €

16. Schedel, Dayak Borneo

Menselijke schedel met tribaal gesneden patroon bovenop de schedel. Een koppensnellers trofee uit Dayak Borneo,19e eeuw.

Startbod: €

17. Insectenvanger, Japan

Japanse insectenvanger met draaiend vangfunctie op basis van opwindmechanisme van een klok. Fabrikant Owari Tokei, Nagoya. Japan, eerste kwart 20e eeuw.

Startbod: €

18. Stoel, ontwerp Terje Ekstrøm voor Stokke

Stoel, model Ekstrem met antracietgrijze bekleding, bekend onder de naam slangenstoel. Ontwerp Terje Ekstrøm voor fabrikant Stokke, Noorwegen, jaren 90.

Startbod: €

19. Glasobject

Blauwgekleurd glasobject op groot formaat in hardhouten staander, gedecoreerd met modernistisch landschap met kreeft. In verschillende technieken behandeld glas, jaren 90.

Startbod: €

20. Schilderij, Jan Jacob Spohler

Schilderij van winters riviergezicht met schaatsers, schuit en molen, olieverf op paneel. Linksonder gesigneerd J.J. Spohler (1811-1866). Midden 19e eeuw.

Startbod: €

21. Schilderij, Boumeester

Schilderij met landschappelijke voorstelling met twee bomen, olieverfschilderij op paneel. Rechtsonder gesigneerd Boumeester, tweede kwart 20e eeuw.

Startbod: €

22. Plastiek

Keramieken abstract brutalistisch plastiek met vlierhouten stok behangen met keramische schijven. Ongesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.

Startbod: €

24. Peper-en zoutstel, Lustreware Japan

Porseleinen lustreware peper-en zoutstel met apen, thema horen, zien en zwijgen. Aan de onderzijde gemerkt met Made in Japan, tweede kwart 20e eeuw.

Startbod: €

25. Schaal met zilveren hengsel, Meissen

Porseleinen ajour bewerkte schaal met blauw-witte florale decoratie van Meissen. Hengsel is zilver gekeurd met lopende leeuw 2 en voorzien van zwaardje. Schaal aan de onderzijde gemerkt met modelnummer 69 en de kenmerkende Meissen gekruiste zwaarden en in het florale centrale gedeelte tevens gemerkt met gekruiste zwaarden. Duitsland, omstreeks 1900.

Startbod: €

26. Kunstobject, Patty Wouters

Keramisch puntvormig kunstobject met hardstenen toevoeging, hangend aan metalen draad in ijzeren kader. Gemaakt door Patricia (Patty) Wouters (Wilrijk, 1957). België, circa 2000.

Startbod: €

27. Wandpaneel, China

Chinees zwart gelakt wandpaneel gedecoreerd met botanische voorstelling in sierstenen en vogels van ingelegd parelmoer. China, eerste helft 20ste eeuw.

Startbod: €

28. Kettingen, Afrika

Twee tribale Afrikaanse kettingen waarvan een ketting voorzien van Venetiaanse glazen export kralen en houten masker en tweede ketting met handbeschilderde stenen kralen. Omgeving Ghana, 20e eeuw.

Startbod: €

29. Beeld, Maria Wojtiuk

Beeld van geabstraheerde mens, samengesteld uit brons en hardsteen. Gemaakt door Maria Wojtiuk (1953), achterzijde beeld gesigneerd met monogram MW95. Gdańsk, Polen 1995.

Startbod: €

9725 CT Groningen