Kavels zoeken

597 - Foto’s en plaatjes voetbalelftallen

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

598 - Schilderij

Verkocht voor € 5,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

599 - Plattegrond Delft

Kaart van Jacob van Deventer 1557, ingelijst, reproductie.

Verkocht voor € 10,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

600 - Accordeon Sybilla Brand

Accordeon sibylla-brand met houten koffer en leren draagriemen.

Verkocht voor € 20,00

Muziekinstrumenten Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

603 - Lot boeken

Verkocht voor € 10,00

Boeken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

604 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. de Graaf

Schilderij olieverf op doek, gesigneerd J. (Jochem) de Graaf

Verkocht voor € 10,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

607 - Lot lampen

Art deco lampenkap en antieke lamp met gematteerde kap

Verkocht voor € 20,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

601 - Schilderij, B. Long

Kleurrijk acryl schilderij, jaren '60. Linksonder gesigneerd B. Long.

Verkocht voor € 10,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

602 - Bell & Howell projector

Bell & Howell Filmo Showmaster 16 mm silent filmprojector, in originele koffer. Circa 1935.

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

606 - Gipsen beelden Mozart

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

605 - Lot curiosa

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

608 - Tennisrackets

Niet verkocht

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

611 - Wandlamp, Dijkstra

Wandlamp, ontwerp Dijkstra jaren 70. De kap is van kunststof, in een beige kleur. De wandlamp is ontworpen in Mushroom design, kenmerkend voor Mid Century Atomic design.

Verkocht voor € 30,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

609 - Philips warmtelamp, Charlotte Perriand

Philips warmtelamp "Cocotte", ontworpen door Charlotte Perriand in de jaren 50.

Verkocht voor € 20,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

610 - Wandlamp

Wandlamp met chromen boog en bruine cilindervormige kap, circa 1975.

Verkocht voor € 35,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

612 - Houten kist met ronde deksel

Houten kist met ronde deksel en messing banden.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

613 - Lot curiosa

Verkocht voor € 50,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

614 - Gipsen wandsokkels

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

615 - Klok

Houten pubklok, circa 1920.

Verkocht voor € 5,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

616 - Klok

Eikenhouten regulateur klok met Junghans uurwerk, circa 1940.

Verkocht voor € 20,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

617 - Fries schippertje

Fries schippertje, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

618 - Zaanse klok

Notenhouten Hollandse Zaanse klok, circa 1970.

Verkocht voor € 20,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

619 - Dienblad

Mahoniehouten dienblad, circa 1920.

Verkocht voor € 20,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

620 - Friese staartklok

Friese staartklok, circa 1970.

Verkocht voor € 30,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

621 - Pendule, Kieninger

Notenhouten pendule klok, circa 1950.

Verkocht voor € 20,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd

Waardevolle spullen in huis? Mail ons! Eventueel kunnen wij ook een woning bezemschoon opleveren.

Contact


Groningen
Veilinghuis Klinkhamer
Vechtstraat 45
9725 CT Groningen

Kampen
Veilinghuis Klinkhamer
Gasthuisstraat 10
8261 BS Kampen

Telefoonnummer
050-5532122