Kavels zoeken

3 - Divers lot vazen

Vier verschillende gekleurde glazen vazen.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

4 - Vaas, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam

Tincraqule vaas, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam. Circa 1935.

Toegepaste kunst Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

5 - Scheepsklok, Gustav Becker

Scheepsklok, ontwerp Gustav Becker. Gemerkt met GB, circa 1900.

Klokken Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

6 - Tulpenvaas

Tulpenvaas Maroeska Metz.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

7 - Porseleinen beeld godin Ariadne

Porseleinen beeld van de Griekse godin Ariadne op een panter, 19e eeuw.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

8 - Chinese staanders

Zeven zwart houten Chinese staanders. Midden 20e eeuw.

Aziatica Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

1 - Colopal dekselpot, A.D. Copier

Colopal dekselpot met zwart glazen deksel. A.D. Copier Glasfabriek Leerdam. circa 1930.

Toegepaste kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

34 - Bureaustoel

Bureaustoel zwart skai leer, verstelbaar.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

2 - Tegel Porceleyne Fles

Cloissoné tegel van aardewerk. Vervaardigd door de Porceleyne Fles Delft, midden 20e eeuw.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

9 - Comtoise klok

Comtoise klok met harpslinger. Eind 19e eeuw.

Klokken Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

10 - Vaas en kom, Abbring

Vaas en kom van keramiek, ontwerp Abbring.

Toegepaste kunst Minimumbod: € 20,00

Bekijk kavel

11 - Schaal, Abbring

Schaal van keramiek, ontwerp Abbring.

Bekijk kavel

12 - Bijbels

Twee bijbels, een met gouden slot.

Boeken Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

13 - Divers lot tin

Divers lot hand beschilderd tin bestaande uit twee dienbladen, kraantjespot, suikerpot, melkkan en schaaltje.

Curiosa Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

14 - Dolken

Twee dolken, een met bewerkte benen schede en een officiers dolk gedateerd 1910.

Antiek Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

15 - Vaas/lampvoet, Imari

Imari vaas vermaakt tot lampvoet.

Aziatica Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

16 - Jachthoorn

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

17 - Slabestek

Slabestek met bewerkte houten heften.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Handels gezelschap. Anoniem. 19e eeuw.

Kunst € 140 - € 280 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Drinkend kaartspelers gezelschap. Anoniem. 19e eeuw.

Bekijk kavel

19 - Kandelaren en bel

Drie messing kandelaren en een tafelbel, circa 1900.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

18 - Kraantjespot

Koperen Empire kraantjespot, begin 19e eeuw.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

20 - Gouache

Gouache, rechtsonder gesigneerd Paerels.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Borduurwerk in lijst

Borduurwerk in lijst gedateerd 1868.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Postzegeltableau, G.J. van Bilderbeek

Postzegeltableau op melkglas. Van postzegels knipsel in elkaar geplakt dorpsgezicht op melkglas door G.J. van Bilderbeek. Begin 20e eeuw.

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel