Kavels zoeken

1011 zoekresultaten gevonden

1. Murano vaas

Murano glazen Millefiori vaas, circa 1950.

Huidig bod: € 30

2. Icoon St. Nicholas van Myra

Russisch icoon van St. Nicholas van Myra met metalen riza. Gemonteerd achter glas in houten box, 19e eeuw.

Startbod: €

3. Cherubijn

Verzilverde messing cherubijn, in de stijl van Auguste Moreau. Tweede helft 20e eeuw.

Startbod: €

4. Likeurkelder

Mahoniehouten likeurkelder met vier geslepen karaffen en een glas, 19e eeuw.

Huidig bod: € 40

5. Fotolijst

Messing opklapbare fotolijst voor vier foto’s, Frankrijk circa 1900.

Huidig bod: € 25

7. Vaas

Oranje traanvormige glazen vaas.

Startbod: €

8. Schenkkan, Jan Willem Mijnlieff

Aardewerk schenkkan met florale decoratie, N.V. Fayence-en Tegelfabriek Holland, circa 1900. Gemerkt Holland, Utrecht. Jan Willem Mijnlieff, modelnummer 1070.

Huidig bod: € 25

9. Beeld

Bronzen beeld van een hout zagende man, 20e eeuw.

Startbod: €

10. Pauwenstaardbord, De Drie Klokken

Pauwenstaartbord De Drie Klokken te Delft, circa 1800.

Startbod: €

11. Kerststal

Houten kerststal met keramieken kerststalfiguren.

Startbod: €

12. Plooischotel, Porcelyne Fles

Witte aardewerk plooischotel Porcelyne Fles Delft, circa 1900.

Startbod: €

13. Vaas, Chris van der Hoef

Bruin geglazuurde aardewerk vaas met geometrische motieven, gemerkt vd Hoef (Chris van der Hoef). Begin 20e eeuw.

Huidig bod: € 40

14. Beeld, Eta Lempke, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Wit geglazuurd aardewerk beeld van een danseres, ontwerp Eta Lempke voor Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Circa 1935.

Huidig bod: € 35

15. Beeld, Plateelbakkerij Zuid Holland Gouda

Beeldje van dame, uitgevoerd in wit geglazuurd aardewerk. Plateelbakkerij Zuid Holland, Gouda, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 35

16. Beeld, Milo

Art Deco stijl bronzen beeld van een panter. Gesigneerd Milo en met L'Art Bronze Qualite France gestempeld. Tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 100

17. Handslinger alarmsirene, Duitsland

Alarmsirene, Kenn-Nummer RL 4-38/38 Vertrieb gem. $8 Luftschutzyes.genehmig. Duitsland, midden 20e eeuw.

Startbod: €

18. Laboratoriumkist

Notenhouten met koper monteringen laboratoriumkistje voor reageerbuisjes, 19e eeuw.

Startbod: €

19. Beeld, Ernest Patris

Gipsen beeld van Ernest Patris (1909-1981), België. Drie monniken in lachende pose uitgevoerd in terracotta kleur, gesigneerd E. Patris 1936.

Startbod: €

20. Beeld, Charles Theodore Perron

Beeld van Charles Theodore Perron (1862-1934), getiteld Paix et travail. Metaallegering met bronskleurige patina, gesigneerd Ch. Perron, eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 80

21. Beeld, Charles Theodore Perron

Beeld van Charles Theodore Perron (1862-1934), getiteld La Défence du Drapeau. Metaallegering met bronskleurige patina, gesigneerd Ch. Perron, eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 80

22. Beeld, Thomas Cartier

Frans Art Deco beeld van twee herdershonden. Metaallegering met bruine patina van de Franse animalier Thomas Cartier (1879-1943), gesigneerd Th. Cartier, circa 1925.

Startbod: €

23. Beeld, Gladenbeck & Sohn

Grandtour bronzen beeld van de Borghese Gladiator. Bronsgieterij Gladenbeck & Sohn, Friedrichshagen, Berlijn. Begin 1900.

Startbod: €

24. Vaas, Val Saint Lambert

Heldere kristallen Val Saint Lambert vaas, Seraing, België. Ontwerp Antonio & Guido Bon, maakt deel uit van de catalogus 1950-1956, modelnummer FA 59.

Startbod: €

25. Vaas, Val Saint Lambert

Val Saint Lambert vaas in groen uraniumglas met wijnrode accenten. Seraing, België, jaren 50.

Startbod: €

26. Vaas, Val Saint Lambert

Smaragdgroene kristallen Val Saint Lambert vaas, Seraing, België. Modelnaam Bazin, in cut to clear techniek. Ontwerp Charles Graffart, modelnummer CG909, jaren 50.

Startbod: €

9725 CT Groningen