Kavels zoeken

Parrot accordeon

Accordeon Parrot, 7 klavier, 80 bas, 2 baskant. Inclusief draagriemen en koffer.

Muziekinstrument € 150 - € 200 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

Schilderij, olieverf op doek, "Cap Martin" gesigneerd Camprio

Schilderij, olieverf opdoek, gesigneerd door Camprio. Pseudoniem voor de kunstschilder John Bevort. Johannes Hubertus Hendrikus Bevort (1917-1996) was een leerling op de academie Artibus te Utrecht van Chris Achtenberg en G. Nijenhuis.

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Porseleinen dekselpotten, famille verte, China, 20e eeuw

Aziatica € 1600 - € 3000 (Startprijs: € 800,00)

Bekijk kavel

Aardewerk divers lot

Divers lot aardewerk waaronder twee karaffen, vier vazen, een brander, vijf beeldjes en een schaal.

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Lot kroonluchter pegels

Lot verschillende glazen en kristallen kroonluchter pegels.

Bekijk kavel

Vaas Goldan Talast Noorwegen

Mondgeblazen meerkleurige Goldan Talast vaas. Noorwegen circa 1970, gemerkt aan de onderkant.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Beeld kippen brons

Bronzen beeldengroep van drie kippen niet gesigneerd tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Beelden brons, gesigneerd Can

Beeld met twee figuren is gesigneerd met Can, Corry van Ammerlaan van Niekerk. Bekende werken zijn "Spiegeling naar de toekomst" (1995), oorlogsmonument Zevenhuizen en standbeeld Pim Fortuijn (2003), Rotterdam.

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Biscuit porselein beeld, Bow, England, 18e eeuw

Biscuit porselein beeld, Bow, England, 18e eeuw.

Porselein € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw

Drie borden (een lakwerk), bronzen beeld en broche.

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Houten beelden, Bali, Indonesië, midden 20e eeuw

Houten beelden echtpaar, Bali, Indonesië, midden 20e eeuw.

Bekijk kavel

Divers lot spelletjes, vooral eerste helft 20e eeuw

Divers lot spelletjes

Speelgoed € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Armbanden, 20e eeuw

Acht armbanden waaronder 2 zilveren, 20e eeuw.

Sieraden € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Splendolux Diaprojector in koffer

Splendolux Diaprojector met orginele koffer jaren'60.

Bekijk kavel

Porseleinen kaststel goldimari, Japan, tweede helft 20e eeuw

Bekijk kavel

Bestekset in cassette

Bestekset Super Inox, 12-delig in orginele kartonnen doos.

Curiosa € 30 - € 70 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Viool, Josef Klotz Mittenwalde anno 1795

Viool Josef Klotz Mittenwalde anno 1795 bouwjaar circa 1960.

Muziekinstrumenten € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw

Etnografica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Houten masker Fillipijnen

Houten masker Fillipijnen, voor 1975.

Bekijk kavel

Gebaksvorkjes

Twaalf zilveren gebaksvorkjes (handvat zilver).

Zilver € 30 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Servies Wedgewood Edme

Delen van een servies Wedgewood Edme.

Curiosa € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Geweien

Lot met vijf ree geweien, asymmetrisch gegroeid.

Taxidermie € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Tegels

Drie antieke tegels in houten lijst. Circa 1900.

Antiek € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Aardewerk groen geglazuurde vuurtesten

Lot met vier groen geglazuurde vuurbestendig. Circa 1900.

Antiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Curiosa divers lot

Divers lot waaronder theelepels, glazen onderzetters, aansteker Corona, messen, taartschep, emblemen en flesjes.

Bekijk kavel