Kavels zoeken

Schaaltjes en theepot, famille rose

Twee schaaltjes, famille rose, eind 19e eeuw en een theepot famille rose, circa 1920.

Aziatica € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Plateel bloempot Gouda Holland

Amfora plateel bloempot decor Iris. Gouda Holland. Midden 20e eeuw.

Toegpaste kunst € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Wandborden Arnhem

Twee plateel wandborden decor Persian, Ahrnem. Circa 1930.

Toegpaste kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Plateel bloempot

Plateel bloempot. Arnhem Holland B.V. Midden 20e eeuw.

Toegepaste Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Lot plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Plateelbord en karaf, decor Rhodian. Plateelbakkerij Zuid-Holland. Eerste helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Kolomklok

Franse kolomklok wijzerplaat met Arabische cijfers en zonne slinger. Circa 1900.

Klokken € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Bord Potterij Rembrandt

Herinneringsbord zonsverduistering 17 april 1912. Potterij Rembrandt Nijmegen. 1912.

Toegpaste kunst € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Kandelaar Svoboda

Glazen kandelaar Jaroslav Svobada Tsjechië. Circa 1995.

Toegepaste Kunst € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Kandelaren Plateelbakkerij Zuid-Holland

Een paar plateel kandelaren decor Rhodian. Plateelbakkerij Zuid-Holland. Circa 1930.

Bekijk kavel

Wandborden Plateelbakkerij Zuid-Holland

Een paar wandborden decor Rhodian. Plateelbakkerij Zuid-Holland. Eerste helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Oorkannen Eskaf

Een paar plateel oorkannen. Eskaf (Eerste Steenwijker Kunst Aardewerk Fabriek). Circa 1930.

Toegpaste kunst € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Amfora vazen Arnhemse Fayencefabriek

Een paar plateel amfora vazen, Arnhemse Fayencefabriek. Eerste helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Amfora vazen Plateelbakkerij Zuid-Holland

Een paar amfora vazen, Plateelbakkerij Zuid-Holland. Eerste helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Lot divers plateel waaronder vier verschillende vazen en een bord. Plateelbakkerij Zuid-Holland. Eerste helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Wandborden Royal Sphinx Maastricht

Twee verschillende wandborden Royal Sphinx Maastricht een met afbeelding van G. Poggenbeek. Circa 1955.

Curiosa € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Lot plateel waaronder een vaas, kan, dekselpot en kommetje. Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Eerste helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Lot divers plateel Goedewaagen

Lot Koninklijk Goedewaagen plateel. Waaronder een vaas, bord en drie onderzettertjes. Eerste helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Wandbord Wanli stijl

Wandbord Wanli stijl Mosa Maastricht. Eerste helft 20e eeuw.

Aziatica € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Ivora wandborden "Vrede"

Twee verschillende Ivora polychroom beschilderde wandborden gemaakt ter ere van de vrede. Uitgave C. Fortmann Den Haag. Circa 1920

Toegpaste kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Sportplaatjes

Diverse sportplaatjes, voornamelijk voetbal.

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Emaillebord JG Tabak

Emaille reclamebord J.G. Tabak. Jan Gruno tabaksfabrikant te Groningen. Circa 1950.

Bekijk kavel

Lot plateel

Drie verschillende plateel vazen. Eerste helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Beschuitbussen Fabeltjeskrant

Vijf beschuitbussen met afbeeldingen van Fabeltjeskrant. M.M. Chanowski Productions 1969.

Bekijk kavel

Portretten

Twee ingelijste portretten. 1906.

Fotografie € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Vogelkooi

Messing vogelkooi met twee opgezette vogels. Eerste helft 20e eeuw.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel