189. Schaal en glas

Boheemse schaal en glas, eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 189. Schaal en glas
Veiling Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021
Afmetingen Max. hoogte 14 cm en max. diameter 14,3 cm.
Conditie Schaal meerdere beschadigingen, glas een chip.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen