538. Schilderij, Frans Langeveld

Schilderij, olieverf op doek, zandweg met meisje en koe. Frans Langeveld. Linksonder gesigneerd, begin 1900.

Kavelnummer en naam 538. Schilderij, Frans Langeveld
Veiling Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021
Afmetingen 39 x 53 cm.
Conditie In goede staat met craquelé.
Huidig bod€ 130
Verkoopprijs € 130
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen