Veiling: Veiling 24 Sessie 2

566. Koffer, met houten beslag, ca. 1920

Koffer, met houten beslag, ca. 1920

602. Koffiepotten

Twee blikken koffiepotten, Duitsland, 19e eeuw.

1048. lepel

Duits 3e gehalte zilveren lepel met vergulde bak. De steel met fijne gravering. Ca1920. Gewicht 33 gram.

506. Tinnen soldaatjes

Doos tinnen soldaatjes, midden 20e eeuw

564. Schilderij

Schilderij, Hollands landschap, olieverf op papier. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd.

413. Biljartklok met ballen, jaren 50

Biljartklok in werkende conditie met bijbehorende ballen

486. Lot aardewerk, P. Regout maastricht 19e en 20e eeuw

Lot aardewerk, P. Regout maastricht, 19e en 20e eeuw

1057. Djokja kommen

Een lot van 5 gedreven en gehamerde kommen met florale rand. Gehalte 800/1000. Dia 11,5 cm.

1268. Suren Nersisyan

Aquarel ooievaar Ingelijst afm 45x60 cm.

585. Plateel wandbord met decor: Narenda, Plateelbakkerij Zuid- Holland Gouda, ca 1925.

Plateel wandbord met decor: Narenda, Plateelbakkerij Zuid- Holland Gouda, ca 1925.

9725 CT Groningen